Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

  • Mamusia
hej.
jest dobrze-młody ma dzisiaj zły dzień. serduszko bije także jest dobrze 🙂 na bakterie dostałam tabletki 😞
niestety nie wiem ile młody waży. Termin mi się przesunął o tydzień czyli 4 listopad. Może zachacze o październik.
Pożegnajcie wasze maluszki od nas 😘
Śpijcie dobrze. PA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mamuśki wpadłam poczytać co tam nowego, ja praktycznie cały czas do tej pory przeleżałam, mojego nie ma bo gra dziś na jakiejś imprezie dla samorządowców(chyba) i ma wrócić dopiero ok północy a ja teraz nie mogę zasnać bo za dużo myślę...chciałabym już żeby był, na szczęście moja Melka jest kochana, sama się wykąpała, i nawet kolację próbowała zrobić ale jej nie pozwoliłam bo za noż się brała, chciała mi zrobić niespodzianke i szykować kanapki... 😉 🥴 niby wszystko jest krojone (wędlina chleb) ale kromki masłem smarować chciała... 🙃
dobrze ze wyczułam co jest grane i poszłam za nią do kuchni...
jak leżę to jest ok ale jak tylko trochę pochodzę to znów mi się napina, kurczę i to coraz bardziej 🥴
zaczyna sie wkrótce rok szkolny a ja chyba będę zmuszona sporo leżeć...nie wiem jak to będzie 🤔 ale najważniejsze by dotrwać szczęśliwie do listopada
KAMUSIA dzięki za radę ale za nic nie przełknęłabym tej sody....i muszę się dalej meczyc ze zgagą 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonaa napisał(a):
hej mamuśki wpadłam poczytać co tam nowego, ja praktycznie cały czas do tej pory przeleżałam, mojego nie ma bo gra dziś na jakiejś imprezie dla samorządowców(chyba) i ma wrócić dopiero ok północy a ja teraz nie mogę zasnać bo za dużo myślę...chciałabym już żeby był, na szczęście moja Melka jest kochana, sama się wykąpała, i nawet kolację próbowała zrobić ale jej nie pozwoliłam bo za noż się brała, chciała mi zrobić niespodzianke i szykować kanapki... 😉 🥴 niby wszystko jest krojone (wędlina chleb) ale kromki masłem smarować chciała... 🙃
dobrze ze wyczułam co jest grane i poszłam za nią do kuchni...
jak leżę to jest ok ale jak tylko trochę pochodzę to znów mi się napina, kurczę i to coraz bardziej 🥴
zaczyna sie wkrótce rok szkolny a ja chyba będę zmuszona sporo leżeć...nie wiem jak to będzie 🤔 ale najważniejsze by dotrwać szczęśliwie do listopada
KAMUSIA dzięki za radę ale za nic nie przełknęłabym tej sody....i muszę się dalej meczyc ze zgagą 🤔
SZYBKO POPIJESZ WODĄ I NAWET NIC NIE POCZUJESZ 🙂) JA TEŻ NIE LUBIE ALE PRZYNOSI ULGĘ NAPRAWDE JUŻ TYLE RZECZY PRÓBOWAŁAM I NIC NIE POMAGAŁO 😞 SODA JEST NAJLEPSZA NA ZGAGĘ Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ MUSZĘ TO STWIERDZIC 🙂) 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane 😉
Iwonka nie martw się 😉 bo jak obserwujesz brzuszek to więcej widzisz 😉 weź kąpiel i się rozluźnij 😘 córe masz dzielną 😉 a do masełka możesz jej kupić drewniany nożyk 😉 i daj jej się usamodzielniać 😉 w końcu już taka malutka nie jest ☺️
A na zgagę wystarczy łyk zimnego mleka z lodówki 😉 może być też kakao, ale nie za słodkie 🙂 mi pomagają 😜

U nas pogoda jakaś nie pewna... a musimy iść na zakupy 🤨 nie cierpię zakupów 😠

Wy też apetytu nie macie za bardzo ostatnio? bo ja już nie mogę nawet "z rozsądku" nic w siebie wcisnąć... 🤨 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
cześć mamuśki 🙂 u mnie pada 😞 Gocha daj znać czy wyżyłaś się na odkurzaczu i czy masz lepsze samopoczucie??


Madziula nastrój zdecydowanie lepszy 😉 w prawdzie odkurzacza jeszcze nie dopadłam (czekam aż Kub mi zaśnie) ale wyspałam się i jest ok 😉 Moje cudownie zachrypnięte dziecko przyjęło syropek w soczku i dało popsikać sobie po gardełku 😉 No i wreszcie zaczyna przejawiać jakieś chęci siadania na nocnik;p;p w tetrach go trzymać nie będę bo przeziębiony jest trochę a zimno więc szkoda go męczyć dodatkowo... Właśnie wyjął album i zdjęcia sobie ogląda 😉

No a u nas też od rana padało.. teraz widzę, że już nie ale wiatr mocny wieje więc nie wychodzimy z domu raczej 😉 Jak młody tylko zaśnie t zaprzyjaźniam sę z odkurzaczem i szmatą;p;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...