Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

No i bardzo dobrze 😁 bo mój zrobił co miał do zrobienia ☺️ ☺️;p;p i ogląda "csi...".. i tak ja zostałam z lapkiem 😁
Jak tam?? kurcze.. szkoda, że Daria nie napisała jak z małym bo się martwię strasznie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoGr napisał(a):
już wiem 😁 ze Szczecina;p;p

Jak się czujesz?? 🙂 i czemu nas tak rzadko odwiedzasz??:P
DOSYC CZĘSTO ZAGLĄDAM TU I CZYTAM O CZYM SOBIE PISZECIE 🙂)CZUJE SIE BARDZO DOBRZE TYLKO KRĘGOSŁUP MI DOKUCZA 😞 A OD 3 DNI MAM JAKIEŚ BÓLE GŁOWY .(PEWNIE PRZEZ POGODĘ)...ALE OGÓLNIE NIE NARZEKAM 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gocha - żebyś Ty się za rodzenie jeszcze nie zabierała!!! Poodpoczywałabyś trochę - może się przemęczyłaś i stąd te bóle??

Kamusia zaglądanie zaglądaniem 😉 do rozmowy zapraszamy!
A co do bóli głowy to ja też często np. przy takiej typowo wietrznej pogodzie strasznie się męczę..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
No i bardzo dobrze 😁 bo mój zrobił co miał do zrobienia ☺️ ☺️;p;p i ogląda "csi...".. i tak ja zostałam z lapkiem 😁
Jak tam?? kurcze.. szkoda, że Daria nie napisała jak z małym bo się martwię strasznie..

no ja tez sie martwie ale moze dziewczyna jest wykonczona i nie chce jej sie pisac albo nie ma siły 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKUJE ZA ZAPROSZENIE 🙂JA OSTATNIO JESTEM BARDZIEJ PRZEMĘCZONA MIMO ŻE MAM TYLKO OBOWIĄZKI DOMOWE 🙂 W POPRZEDNICH CIĄŻACH TAK SIE NIE CZUŁAM DOSŁOWNIE BIEGAŁAM 🙂)I NIC MI NIE BYŁO ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia2301 napisał(a):
jej i teraz córcia wymwrzona super ale Ci sie udało 😁
DOKŁADNIE WYMARZONA CHOCIAŻ NIE BYŁA PLANOWANA....ZAWSZE MÓWIŁAM ZE JAK ZDECYDUJE SIE NA 3 DZIECKO TO PO 30 🙂)A TU PROSZE ROK PRZED 🙂 CIESZĘ SIĘ BARDZO 🙂 BO U MNIE W RODZINIE TO SAME CHŁOPAKI PRAWIE 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde.. a mój mały mężczyzna właśnie się przebudził.. chyba mu się coś śniło bo herbatka nie pomogła tylko lulać musiałam...
Gosia to uważaj z tymi bólami.. bo teraz kurde to każdy jeden mnie tak przeraża, że szok...

heh.. mój mi zakupił diodową lampkę do podświetlania klawiatury bo stwierdził, że przy świetle tv mu się źle ogląda...

cholera.. młody znowu jęczy:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia2301 napisał(a):
jej i teraz córcia wymarzona super ale Ci sie udało 😁 ja wogóle październikówka ale tutaj tez czesto pisze i tez mam synka 8 lat skonczy w listopadzie jestem mamą aniołka Damianka a teraz będzie 3 synek 🙂
GRATULUJE 🙂 FAJNIE MASZ BO ZOSTAŁO CI TAK MAŁO DO PORODU 🙂)JUŻ BYM CHCIAŁA MIEC TO ZA SOBĄ 🙂WIEM ZE ZARAZ ZLECI ...JEDNAK CHCIAŁABYM BY JUŻ BYŁA 🙂) 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia2301 napisał(a):
o jestes utul ululaj i wracaj 😁 Kamusia a chłopcy cieszą się z siostrzyczki?


na razie nie wstaję do niego.. tak sobie powiedzmy "bezpiecznie" pojękuje... i robi co chwila 'aaaa-aaa";p to może przyśnie.. a jak się znów rozpłacze to idę się myć i wezmę go do łóżka.. za grzeczny był w dzień, żeby jeszcze noc była udana;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia2301 napisał(a):
o jestes utul ululaj i wracaj 😁 Kamusia a chłopcy cieszą się z siostrzyczki?
TERAZ TAK ALE NA POCZĄTKU NIE BARDZO MÓWILI ŻE NIE CHCĄ W DOMU LALEK HEHEH TERAZ TEŻ JUŻ NIE MOGĄ SIE DOCZEKAC 🙂 TO MIŁE BO CODZIENNIE SŁUCHAJA CO SIE W BRZUSZKU DZIEJE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...