Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

No więc ze sprzątania nici.. będę to robić jak mój wróci. Kub chyba znów zębola pcha bo masakra jest.. gorączki nie ma ale taki jakiś nieswój, poza tym to gardło.. złości, płacze.. je jak mu pasuje, kupki inaczej robi.. czyli reaguje tak samo jak przy ostatnim ząbku - osłabiony organizm i inne cuda..

Teraz śpiewa mi happysad i tańczy 😁 o spaniu nie mam mowy.. nie kimnął nawet godzinkę..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

Takiego bałaganu w niedzielę to dawno nie miałam... Kuba do tej pory nie śpi.. nie wiem co jest grane ale nie mam już pomysłu na niego.. za to on na nas ma chyba jeszcze wiele...
Padam.. przeszła mi jakakolwiek chęć na robienie czegokolwiek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia.. on ma rok - nie ogląda bajek a książeczek przeglądnęliśmy już multum.. myślałam, że zaśnie ładnie o 19 bo tak mało spał a ja będę sprzątać.. a tu mi taką przeprawę zrobił, że nie dość, że nie posprzątane to się z moim pożarłam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba kwestia tego, że deszcz padał i cały dzień w domu był.. on tak nie lubi.. w takie dni zawsze daje popalić.. No a ja nie dam rady go ululać bo wyrywa mi się i odbija od brzucha.. no a mi ciężko... Teściowa go teraz uśpiła bo ja już odpadłam..:/ Nie mam już na nic siły...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz jak jest.. ja zdenerwowana bo nie wiem o co młodemu chodzi i jak go podejść, on też już wkurzony więc zaczynamy między sobą się wyładowywać.. 😞 nie jesteśmy przyzwyczajeni, że Kub nam takie akcje odstawia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...