Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

Hej mamuśki!!! 😉
No to ja mam wreszcie posprzątane 😁 mój od rana mi pomagał więc szybciej poszło;D Ale brzuch i tak trochę zszarpałam bo mam taki jeden dywanik co rurą od odkurzacza się muszę bawić bo szczotka nie wiedzieć czemu nie ciągnie...

Iwonka - jak spacer to powolutku 😉 ja tam myślę, że jak ostatni0o dzielnie odpoczywasz to Ci nie zaszkodzi;p

Madzia - współczuję.. ja sobie tylko podniebienie podrażniłam i przy jedzeniu mnie szlag trafia a co dopiero zapalenie dziąsła.. mia,lam tylko raz w życiu - pamiętam jak dziś;p po komunii nie pojechałam ma wycieczkę do Częstochowy bo miałam ponad 40 stopni od głupiego dziąsła;p;p

Jak tam niedziela mija?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
puk pku jesteście brzusie>>>????Iwonka z tego co wiem do dzieciatka teraz mniej sie ruszaja bo nie maja miejsca za duzo nie przejmuj sie moj tez juz tak nie cieka tylko jak sie wyciaga to go czuje.wiecie dziewczyny mam bol w pipipce nie wiecie moze od czego wizyte mam we wtorek ale moze wy cos na ten temat sie wypowiecie cały dół mnie ciągnie 😞 😞nie ciekawe uczucie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati nie wiem skąd te bóle tam na dole ale chyba wszystkie kobitki w ciąży na nie prędzej czy później narzekają;p ja nigdy nawet lekarza nie pytałam...
Jak tam niedziela mija dziewczynki?? My trochę pospacerowaliśmy jak przestało padać a teraz powoli trzeba chyba Kubka układać lulu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati ja na razie nie mam na co narzekać 😉 dzisiaj troszkę czuję plecy i czasem brzuch ale to dlatego, że rano sprzątałam i trochę się namęczyłam... a tak poza tym to życzę sobie i Wam takiego samopoczucia do końca ciąży 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak.. uśpilam Kubę a Was nie ma..
a myślałam, że sobie humorek na jutrzejszy dzień poprawię... cały dzień mam spędzić na jakichś rozprawach sądowych więc pewno znów się nasłucham dołujących rzeczy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item1200088686.html
http://allegro.pl/item1200088690.html

Strasznie się cieszę bo za takie pieniądze warto używane kupić 😁 tym bardziej, że dziecięce to prawie nie zniszczone - bo nawet nie bardzo jest kiedy zniszczyć jak dziecko zaraz wyrośnie;p;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi też się właśnie podobają 😉 ja licytowałam te pierwsze a jak już się okazało, że innych chętnych nie ma dokoptowałam jeszcze jedne od tego samego gościa, żeby jedną przesyłkę płacić 😁
Zalicytowałam jeszcze kilka par ale aukcje jeszcze trwają.. w sumie to tylko na jednych z tych co zostały mi zależy 😉 Może też się uda tak tanio;D

Jak tam Madzia niedziela mija?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoGr napisał(a):
No mi też się właśnie podobają 😉 ja licytowałam te pierwsze a jak już się okazało, że innych chętnych nie ma dokoptowałam jeszcze jedne od tego samego gościa, żeby jedną przesyłkę płacić 😁
Zalicytowałam jeszcze kilka par ale aukcje jeszcze trwają.. w sumie to tylko na jednych z tych co zostały mi zależy 😉 Może też się uda tak tanio;D

Jak tam Madzia niedziela mija?? 🙂
WPADŁAM NA CHWILE ZOBACZYC CO TAM U WAS CIEKAWEGO....POWIEM CI ŻE BARDZO ŁADNE SPODENKI KUPIŁAŚ I DO TEGO BARZO TANIO 🙂)...I TO W MOIM MIEŚCIE 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...