Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
Beata jak ja Ci zazdoszczę 🥴,nie masz prawie wcale brzucha!!!!!
A ja mam taki jakbym zaraz miała rodzić 😞,a gdzie tu do końca????!!!No i przez to mam rozstępy pewnie,bo wszystko w brzuch idzie 😞,ale i tak dużo bardzo nie przytyłam 😞

No i urodzę, własnie co ?! Kiedyś urośnie, pytanie kiedy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiem Ada, że nie chcesz mnie straszyć, ale lepiej powiedzieć jak się wie takie rzeczy 😁
Ja, Kasia i Beata jesteśmy prawie w tym samym wieku ciąży, dzieli nas dwa, jeden dzień 🙂
Ale Beata rzeczywiście w porównaniu do nas ma mały brzuch 😁 Może dlatego, że to sportsmenka, a ja np. to kanapowiec 😉 Ale z boku widać wyraźnie, że jest zaokrąglony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nina z drugiej strony jak w aptece dostałaś to gdyby wycofali to by nie mieli nie.
Nie wiem,może widocznie jest z powrotem,jutro zejdę koło mnie i zapytam,bo mi tez pomagał zawsze w ciąży.

Beata Ty się martwisz,ze mały a ja,ze wielki 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Bagira napisał(a):
Wystarczą kapsułki czosnkowe i jak ręka odjął. Po co lakami się faszerować jak natura wystarczy 😉


a ja jem ząbek czosnku 🙂

No samego to ja nie ruszę. W tych kapsułkach jest on skoncentrowany. U mnie chorubsko zazwyczaj wlecze się 1.5 -2 miesiąca za to jak biorę te kapsułki to znacznie krócej z tym ze wiadomo w ciązy trzeba uważać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z Maksiem tez długo był mały a połozna do mnie ze jeszcze zdąży urosnąć i jak ruszył po 8 miesiącu to wszystko zrobiło się za ciasne 🤪 Może do końca będzie malutki a moze wystartuje, kto wie. chyba modelke urodzę. Kto by to widział ze juz w życiu płodowym się odchudzają 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Właśnie miałam Ci Ada napisać, że spodziewałam się jakichś wielkich rozstępów,a Ty przecież takich nie masz!! Masz tylko po boku,a z przodu nic 🙂 Nie masz się co martwić, taka natura 🙂
Wypiłam syrop, ale czosnkiem zajeżdża, nie cierpię czosnku 🤨 🤨

Mowie kup te kapsułki ! Mnóstwo czosnku, zero smaku i smrodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wielkich nie mam,tylko takie małe ale dużo,całe podbrzusze a pępek już mi wylazł 😜
na szczęście na piersiach nie mam,za to moja kumpela ma wielie 3 krechy przez cały brzuch 😞,więc i tak nie mam najgorzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Aduś napisał(a):
Ja zawsze do mleka 🙂,tylko nos zatykam jak to piję


ja mam tak zapchany nos że nic nie czuje 🙂 nawet jak szwagra córeczka zrobiła kuku w pampersa 😁


Kup wodę morską w sprayu,ja małemu daje zawsze na katar,do tego ta maść majerankowa pod nos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bagira napisał(a):
Z Maksiem tez długo był mały a połozna do mnie ze jeszcze zdąży urosnąć i jak ruszył po 8 miesiącu to wszystko zrobiło się za ciasne 🤪 Może do końca będzie malutki a moze wystartuje, kto wie. chyba modelke urodzę. Kto by to widział ze juz w życiu płodowym się odchudzają 🙃


hahaha 🙂 Kto by pomyślał 🙂 Wiesz, ona jak będzie światowej sławy modelką to jak ktoś pokaże jej zdjęcia z dzieciństwa, to nawet jako bobas nie mogła pokazać, że była kiedyś grubsza 🤪 🙃 ahhaa
Czosnek mi aż nosem wychodzi 🙂 No, mój maluch się w końcu ruszył, chyba czuje, że mamusia jest chora i też nie ma siły mocno kopać, ale dobrze że puknie od czasu do czasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Aduś napisał(a):
Ja zawsze do mleka 🙂,tylko nos zatykam jak to piję


ja mam tak zapchany nos że nic nie czuje 🙂 nawet jak szwagra córeczka zrobiła kuku w pampersa 😁


Kup wodę morską w sprayu,ja małemu daje zawsze na katar,do tego ta maść majerankowa pod nos

Tez mam ta wode morska i powiem ci ze tylko raz jej użyłam. Ona ma taki zasięg ze hej. Raz psiknęłam to Maks tak zaniósł sie placzem ze dalam spokoj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Bagira napisał(a):
Z Maksiem tez długo był mały a połozna do mnie ze jeszcze zdąży urosnąć i jak ruszył po 8 miesiącu to wszystko zrobiło się za ciasne 🤪 Może do końca będzie malutki a moze wystartuje, kto wie. chyba modelke urodzę. Kto by to widział ze juz w życiu płodowym się odchudzają 🙃


hahaha 🙂 Kto by pomyślał 🙂 Wiesz, ona jak będzie światowej sławy modelką to jak ktoś pokaże jej zdjęcia z dzieciństwa, to nawet jako bobas nie mogła pokazać, że była kiedyś grubsza 🤪 🙃 ahhaa
Czosnek mi aż nosem wychodzi 🙂 No, mój maluch się w końcu ruszył, chyba czuje, że mamusia jest chora i też nie ma siły mocno kopać, ale dobrze że puknie od czasu do czasu.

Kto ja tam wie, co ona kombinuje w tym swoim M1 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To widzę, że powoli się rozchodzicie na jakiś czas 🙂 Dzisiaj na mnie nie liczcie, zaraz wanna a potem wygrzać się pod kołderką 😁 Tylko bardzo proszę, żebyście nie robiły numerów i nie pisały w nocy tak jak wczoraj zaszalałyśmy 🙂 Czyli układ jest taki: ze mną możecie pisać ile chcecie, a beze mnie oszczędnie 🙂 😁 Bo tylko ja mam problemy z brzuchem i się strony nie chcą otworzyć. No, to pakt brzuchów uznaję za zawarty 🙂 Dobranoc Ciężarówki 😁 Śpijcie spokojnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagira napisał(a):
Aduś napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Aduś napisał(a):
Ja zawsze do mleka 🙂,tylko nos zatykam jak to piję


ja mam tak zapchany nos że nic nie czuje 🙂 nawet jak szwagra córeczka zrobiła kuku w pampersa 😁


Kup wodę morską w sprayu,ja małemu daje zawsze na katar,do tego ta maść majerankowa pod nos

Tez mam ta wode morska i powiem ci ze tylko raz jej użyłam. Ona ma taki zasięg ze hej. Raz psiknęłam to Maks tak zaniósł sie placzem ze dalam spokoj.


Już jestem,jem z Wami kolacyjkę i piję kakao 😁

Ja stosuję wodę morską od urodzenia Oskara,najlepsza Marimer,może też być sól fizjologiczna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
Bagira napisał(a):
Aduś napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Aduś napisał(a):
Ja zawsze do mleka 🙂,tylko nos zatykam jak to piję


ja mam tak zapchany nos że nic nie czuje 🙂 nawet jak szwagra córeczka zrobiła kuku w pampersa 😁


Kup wodę morską w sprayu,ja małemu daje zawsze na katar,do tego ta maść majerankowa pod nos

Tez mam ta wode morska i powiem ci ze tylko raz jej użyłam. Ona ma taki zasięg ze hej. Raz psiknęłam to Maks tak zaniósł sie placzem ze dalam spokoj.


Już jestem,jem z Wami kolacyjkę i piję kakao 😁

Ja stosuję wodę morską od urodzenia Oskara,najlepsza Marimer,może też być sól fizjologiczna

Ja mam Sterimar ale to jeden grzyb.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
To widzę, że powoli się rozchodzicie na jakiś czas 🙂 Dzisiaj na mnie nie liczcie, zaraz wanna a potem wygrzać się pod kołderką 😁 Tylko bardzo proszę, żebyście nie robiły numerów i nie pisały w nocy tak jak wczoraj zaszalałyśmy 🙂 Czyli układ jest taki: ze mną możecie pisać ile chcecie, a beze mnie oszczędnie 🙂 😁 Bo tylko ja mam problemy z brzuchem i się strony nie chcą otworzyć. No, to pakt brzuchów uznaję za zawarty 🙂 Dobranoc Ciężarówki 😁 Śpijcie spokojnie 🙂


tylko mnie nigdy nie ma tak późno,no ale musicie mi wybaczyć,bo ja zaczynam dzień o 6 a nieraz jak mały wcześniej wstanie to o 5 😞

Nina wygrzej się porządnie i wyśpij 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
To widzę, że powoli się rozchodzicie na jakiś czas 🙂 Dzisiaj na mnie nie liczcie, zaraz wanna a potem wygrzać się pod kołderką 😁 Tylko bardzo proszę, żebyście nie robiły numerów i nie pisały w nocy tak jak wczoraj zaszalałyśmy 🙂 Czyli układ jest taki: ze mną możecie pisać ile chcecie, a beze mnie oszczędnie 🙂 😁 Bo tylko ja mam problemy z brzuchem i się strony nie chcą otworzyć. No, to pakt brzuchów uznaję za zawarty 🙂 Dobranoc Ciężarówki 😁 Śpijcie spokojnie 🙂

Ja nie popisze bo jak juz zadzwonię to 3h mnie nie ma a potem serial i spac.
Tak ze dobranoc Ninuś i do jutra 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dwa łobuzy 🙂...jak dwie krople wody nie?

[URL=http://img178.imageshack.us/i/zdjcie0166n.jpg/][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/2387/zdjcie0166n.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...