Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczyny. Nie będę czytać tego co mnie na szczęście ominęło bo dosć się wczoraj na stresowałam. Tak mnie brzuch rozbolał ze nie wiedziałam czy na pogotowie nie jechać, skurcze co kilka minuty i nieprzyjemny piekący ból. Po kilku tabletkach jakoś usnęłam. Dzisiaj od rana nadwrażliwość jelit męczy typowe objawy po stresowe. Kurdę właśnie przez takie bezmyślne osoby setki kotów ląduje na ulicy albo w schronisku. Pourywałabym łby bo i tak nie sa przystosowane do myślenia.
Ok, obiecałam sobie więcej sie nie denerwować.
Jak tam samopoczucie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie się strasznie chce spać ale idę najpierw obiad zrobić mężowi i się chyba położę więc pewnie zajrzę tu dopiero po południu, zobaczymy. Co do wczorajszej dyskusji lepiej jak pójdzie w niepamięć i przy każdym kolejnym temacie nie sugerować że ma się absolutna rację tylko obiektywnie do tego podejść i tyle. Pozdrawiam 🙂 A Wy jak się dzisiaj czujecie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
Mnie się strasznie chce spać ale idę najpierw obiad zrobić mężowi i się chyba położę więc pewnie zajrzę tu dopiero po południu, zobaczymy. Co do wczorajszej dyskusji lepiej jak pójdzie w niepamięć i przy każdym kolejnym temacie nie sugerować że ma się absolutna rację tylko obiektywnie do tego podejść i tyle. Pozdrawiam 🙂 A Wy jak się dzisiaj czujecie??

W tej kwestii akurat miałam absolutna rację. Wiedzę sie zdobywa nie tylko z tego ze gdzieś coś przeczytałam tylko z własnego życiowego doświadczenia i tej racji będę bronić zajadle nie ważne czy się to komuś podoba czy nie.
Idę się zając małym bo widzę ze tutaj do racji nie dojdziemy.
Na razie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciliśmy ze spacerku,niby słońce ale zimny i silny wiatr 😞,chłodno 😞
Szykuję obiadek,a mąż z mamą na badaniu,się okaże czy gdzieś w narządach jest rak,wynik za 2 tyg.,ale mąż tam pracował,więc może coś mu się uda dowiedzieć,na razie wie,ze są jakieś zmiany w wątrobie i nerkach,ale badają czy to rakowe czy coś innego.
Kurcze znowu nerwy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey dziewczyny weszłam napisać że po badaniach wsio ok... mała rozwija się w porządku... lekarz się pytał ile mąż ma wzrostu bo mała podobno jest bardzo długa:P będzie mała modelka:P nie dziewczyny nie będę się denerwować bo to widać że specjalnie... 🥴 hehe najlepiej nie reagować bo po co:P a o koty się lekarza pytałam i już wsio wiem co i jak ale nie będę mówić bo to temat budzący za dużo emocji...:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Weźcie, bo mi się zaczną śnić te koty hahah 🙂
Ola, to fajnie że z dzidzią wszystko ok 😁
Ja tylko się mogę wypowiedzieć, że nie jestem po niczyjej stronie, akurat taki temat, że nie mogę się opowiedzieć za żadną ze stron. Rozumiem Beatę, bo jeśli ja np. wiem że cytryna jest kwaśna i wiem to na milion procent, to będę broniła swoich racji i wszystkich do tego przekonywała. I bym dostała białej gorączki gdyby ktoś mi w to nie uwierzył 🙂
Mam nadzieję, że zamkniemy w końcu ten temat, bo będzie nieprzyjemna atmosfera na forum, a to się tutaj nie zdarza 😘
Nie ma to jak faceci, dlatego trzeba brać z nich przykład ( wiem, że to niemożliwe aby faceci dawali nam jakoś przykład, ale jest jedna rzecz 🙂 ), dadzą sobie po mordzie i jest spokój 😁 hihi
Ja kupiłam buciki i stanik. Szukałam piżamy takiej dwuczęściowej - bluzka na ramiączka i krótkie spodenki i Wietnamczykowi pokazuję jaką chcę, a wiecie co mi powiedział?? 🙂 Że to nie dla kobiet w ciąży, bo to za seksowne i te spodenki są krótkie i to dla takich szczupłych 🤪 hahahahha
A ja przepraszam, może się lubię czuć seksownie 🙂 Ale widocznie ciąża wyklucza seksualność hahaha 😁 ale mi się śmiać chce 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu cieszę się,że wszystko dobrze z córeczką 😁,to najważniejsze.
No ja najbardziej boję się o męża,wiem jak przeżył śmierć dziadka a teraz mama 😞,jeju on się załamie to będzie koniec...najgorsze,ze wtedy zamyka się w sobie,mi połowy nie mówi co się dzieje,zeby mnie nie martwić a ja nie wiem jak mu pomóc,choć w takiej sytuacji żadne słowa nie pomogą 😞
Oj ja Wam tak smęcę a tu same radosne tematy powinny być 😞

Nina i Aga jak się czujecie,już lepiej????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Weźcie, bo mi się zaczną śnić te koty hahah 🙂
Ola, to fajnie że z dzidzią wszystko ok 😁
Ja tylko się mogę wypowiedzieć, że nie jestem po niczyjej stronie, akurat taki temat, że nie mogę się opowiedzieć za żadną ze stron. Rozumiem Beatę, bo jeśli ja np. wiem że cytryna jest kwaśna i wiem to na milion procent, to będę broniła swoich racji i wszystkich do tego przekonywała. I bym dostała białej gorączki gdyby ktoś mi w to nie uwierzył 🙂
Mam nadzieję, że zamkniemy w końcu ten temat, bo będzie nieprzyjemna atmosfera na forum, a to się tutaj nie zdarza 😘
Nie ma to jak faceci, dlatego trzeba brać z nich przykład ( wiem, że to niemożliwe aby faceci dawali nam jakoś przykład, ale jest jedna rzecz 🙂 ), dadzą sobie po mordzie i jest spokój 😁 hihi
Ja kupiłam buciki i stanik. Szukałam piżamy takiej dwuczęściowej - bluzka na ramiączka i krótkie spodenki i Wietnamczykowi pokazuję jaką chcę, a wiecie co mi powiedział?? 🙂 Że to nie dla kobiet w ciąży, bo to za seksowne i te spodenki są krótkie i to dla takich szczupłych 🤪 hahahahha
A ja przepraszam, może się lubię czuć seksownie 🙂 Ale widocznie ciąża wyklucza seksualność hahaha 😁 ale mi się śmiać chce 😜


No to nieźle 😁 ha ha...co za zacofani niektórzy,może w workach mamy chodzić 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIECIE a ja od początku ciąży 10 kilo przytyłam ale nie wiem gdzie mi to poszło... w spodnie wejde do bioder te sporzed ciązy tylko nie zapne przez brzuch w pierwsi tylko troche na twarzy nic brzuch mam sredni.. i niewiem gdzie to poszło... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie moje Drogie 🙂 No nie mogę do Was się dobić jakoś bez zamulanie brzuszka 🙃 U mnie dobrze, ale znów nie spałam do 4 rano jakoś nie jest mi dane ostatnio zasnąć po ludzku 🤨 Piękna pogoda u mnie ale nie wyjdę nigdzie bo muszę męża wyszykować do pracy no jak przedszkolaka trzeba hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kropeczek napisał(a):
za sprzątanie to wezmę się jutro przed wyjazdem do rodziców 🙂
A wiecie nad czym się zastanawiam ! gdzie mam postawić choinkę w tym roku bo tam gdzie stała w zeszłym będzie łóżeczko Adusi hmm...


Ja też nie wiem jak zorganizować pokój, gdzie choinkę postawić etc...
Myślę, że dopiero koło listopada zacznę się tym przejmować choć już mi raz przychodzi mi to do głowy, jakby nie patrzeć do grudnia zostały 3 miesiące tylko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...