Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja już kiedyś pisałam, że planowaliśmy dziecko, ale oboje byliśmy w szoku. I zamiast się cieszyć, to byliśmy załamani. Zrobiłam test i trzymałam go w ręce i trząsł mi się w tej ręce i ryczałam jak durna, a mój mąż spał i go budzę i ryczę... a on się obudzić nie może i nie wie o co mi chodzi.
I myślałam tylko: co my zrobimy?? co my zrobimy?? W końcu jak zrozumiał co do niego mówię, że jestem w ciąży, to w półśnie powiedział: no i czemu ryczysz?? I że test się pomylił 😜
Myślę, że tak zareagowaliśmy, bo byliśmy w bardzo ciężkiej sytuacji, nie znałam swoich praw i myślałam, że mnie wyrzucą w ciąży z pracy. Dopiero jak się unormowało to zaczęliśmy się cieszyć. Ale parę dni chodziłam jak cień, snułam się po domu.
A jak było u Was??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to jak mi sie okres spóźnial tosobie tłumaczyłam zmaną pogody z zimy na wiosne 🤪 i cioci mówie ze okres 15 dni sie spoźnia a ona test zrób .. a ja że to niemożliwe ze w ciąży... i zrobilam test.. i dwie krechy jak nic... chcielismy dzidzie ale otem mniej sie o to staralismy bo to ślub w planach io... a jak sie dowiedzialam to w szoku bylam... mąż to sie poplakal i mówi jakoś to muusi być... nie może zawsze pod górkę być... i o... w ten sam dzień co się dowiedzielismy o ciąży stracił pracę wiec nie było wesoło ale znalazł w końcu coś i teraz jestesmy najszczesliwsi na swicie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u nas też są spory kłótnie i czasem ostre czasem nie czasem mam ochote mu walnąc bo mnie denerwuje czasem ja też go denerwuje... chyba w żadnym małżeństwie nie jest ciągle sielanka... powiem wam że ja np jak dowiedziałam sie o ciąży bałam sie do niego zbliżyć niewiem czemu chodzi mi o sex on nie mógł pojąć czemu ja nie chce sie kochać... a ja czułam się nieatrakcyjna mimo iż jeszcze nic widac nie yło a pozatym bałam się że coś zrobimy maleństwu teraz już nie przeszło mi ale zanim się przemogłam to długa droga była...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam rzadko ochotę;/ i nie mam wydzieliny... co pogarsza sprawę... ale czasem mam i to dużą czasem się zmuszę... ale najcześniej mój słyszy kochanie... nie dzisiaj proszę....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u mnie był piątek popołudniu 🙂 Siedzieliśmy w salonie. I zobaczyłam, że na sutkach mam takie białe malutkie plamki jak pryszcze czy coś. Mówię do męża, że coś jest nie tak bo nigdy tego nie miała i, że idę kupić test do sklepu. Ale robiłam już tyle razy te testy, że jakoś do niego to nie dotarło bo zawsze był negatywny i było nam smutno. Poszłam, kupiłam, przyszłam, wyciągnęłam test i poszłam siusiu. Jak tylko nasikałam na test to pokazały się dwie purpurowe kreski !! Jak to zobaczyłam to siedziałam na kiblu z rozdykotanymi rękoma i kolanami i nie wiedziałam jak wyjść z łazienki !! Był to szok totalny ale była od razu szczęśliwa !! Wyszłam z łazienki z testem w ręcach i mówię: ,, Zostaniesz Tatą bo test jest pozytywny !!,, A On nie no jego mina była mniej więcej taka najpierw: 🤔 a później: 🤪 😁 Ale niedowierzał powiedział, że test może się mylić bo nie mógł uwierzyć, że w końcu się udało 🙂 Ale był szczęśliwy od razu tylko chyba na początku przeważył SZOK !! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha co za filmik:P
kumpel mi wysłał na gg link głupek jeden ale bobas śliczny...
http://video.interia.pl/obejrzyj,film,18401,sortuj,sm,st,125040,pozycja,3,zboczony_bobasek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ha ha ha oj dziewczyny ja też chce to mąż nie bo się boi o Alusie ha ha ha 🙂 Powiedziałam, że go przetrzymam nawet wtedy kiedy on ma ochotę to nie będzie patrzeć na Alusie bo i tak wiemy, że jej krzywdy nie zrobi : 🙂 A czytałam, że dzidzie lubią jak mama i tata bo wtedy się je kołysze w brzuszku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faceci czasem niewiadomo czemu się boją 😁 ale mój nie mój chce codziennie 😁 😁 a ja codziennie kochanie no weś sie opanuj nie nie dziś jutro i tak w kółko:P czasem się zlituje nad nim ale nie często:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aj Ninka wyżal się nam tutaj to Ci ulży !! 🙂 Kurcze jak Wy to robicie, że Wasi chcę codziennie ?? 🤪 u mnie to może te 6 lat razem robi swoje albo coś 🤨 Ja od razu martwię się, że jestem już dla niego za mało atrakcyjna 😞 A przecież to ja mam 21 lat a on 33 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...