Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dziękuję Marta 🙂
Beatka znajdę jutro fotki to Wam podeślę,dopiero zobaczysz,że Oskar to skóra zdjęta z Andrzeja 😁
tylko ma oczy po mnie,niebieskie,choć ja mam niby niebiesko-szare
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagira napisał(a):
U nas tez Maks był bardzo podobny do ojca a teraz coraz bardziej upodabnia sie do mnie.
Tak czy inaczej slodki Wasz Oskarek. Teraz Alanek będzie skóra z mamusi 🙂


No tez myślę,że Maks jest do Ciebie podobny 🙂
Słodkie te nasze bobasy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale się rozpisałyście 11 stron !! 😜 Ja byłam u sąsiadki na kawie 😁 Nina piesek ma Tony ale my mówimy na niego Tonik, Tonyludek i jeszcze inne na ksywy hi hi hi hi 😁 Beatka masz dzisiaj na tyłku takie dresy jak ja hihihihi 😉 Beatka brzuszek masz śliczny fakt, że duży ale przeuroczy 😁 A co do rozstępów to ja na lewym boku mam dwa malutkie ale zrobiły mi się rozstępy na udach między nogami 😮 🤨 🤔 Niby ich nie widać bo są od wewnątrz ale są 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Ale się rozpisałyście 11 stron !! 😜 Ja byłam u sąsiadki na kawie 😁 Nina piesek ma Tony ale my mówimy na niego Tonik, Tonyludek i jeszcze inne na ksywy hi hi hi hi 😁 Beatka masz dzisiaj na tyłku takie dresy jak ja hihihihi 😉 Beatka brzuszek masz śliczny fakt, że duży ale przeuroczy 😁 A co do rozstępów to ja na lewym boku mam dwa malutkie ale zrobiły mi się rozstępy na udach między nogami 😮 🤨 🤔 Niby ich nie widać bo są od wewnątrz ale są 🥴

Miałam to samo Tobie pisac ,ze masz te same spodnie co ja 😁 Mówisz ze mam duży brzuch a mi sie wydaje ze dość mały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
niee omijam koty z dala bo mama mi mówiła że przenoszą choroby i są groźne dla ciężarnych

Bzdura totalna !!! Nie powielaj Olu nie sprawdzonych informacji. Mam kota i dwie swinki morskie czyli te zwierzeta które mogą przenosić toksoplazmozę. Zeby zarazic sie toxo trzeba wyjadac odchody z kuwety w dodatku chorego kota. Prędzej zarazisz sie krojąc surowe mięso lub ziemniaki bez rękawic. Całe życie miałam w domu zwierzęta w wtym koty i nie mam przeciwciał w więc nigdy nie chorowałam. Wiec bez paniki. Zrób sobie lepiej testy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
niee omijam koty z dala bo mama mi mówiła że przenoszą choroby i są groźne dla ciężarnych


To więc pewnie Ci się skóra rozciąga i dla tego swędzi 🙂 mnie nie raz też 🙂 a o kota pytałam bo leżałam w szpitalu kiedyś z dziewczyną zarażoną toksoplazmozą właśnie od kota i też stale ją swędział brzuch,nogi...

Ludie kochanie, nie mam sił. Prosze Was nie powielajcie bzdur bo mi cisnienie skacze. Na brzuszku byl dośc długi wyklad odnośnie tokso przeze mnie napisany zeby własnie kobiety nie opowiadały rzczeczy gdzies cos usłyszanych. Prosze Was, najpier rzeczowe informacje potem rozpowrzechnianie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
o właśnie ta choroba toksoplazmoza... babcia 2 pierwszych dzieci martwye urodziła przez kota... i stąd mama mi każe omijać kotki z dala...

a wiesz ze jak raz sie chorowało na toxo to potem masz przeciwciała i wiec nie mozesz chorowac ponownie , więc moze niech babcia nie opowiada takich rzeczy bo to juz sf.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
http://pl.shvoong.com/medicine-and-health/gynecology/1807579-koty-ci%C4%85%C5%BCa-toksoplazmoza/

Tu nawet piszą właśnie o kotach,toksoplazmozie,i jak mając już kotka zabobiegać

Nie musze czytać co gdzie piszą bo sama moge rzeczelny artykuł na ten temat napisać. Kot który nigdy nie miał kontaktu z innymi kotami oraz nie dostaje mięsa NIE MOZE BYC NOSICIELEM TOKSOPLAZMOZY !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...