Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
😮 😮 wow jeszcze tu nikogo nie było, a mi Ewunia zrobiła pobudkę o 7 🤪 wczoraj nie mogłam w ogóle zasnąć tak mi było ciężko uciskała mnie z lewej strony jeszcze najgorsze że nie mogłam zaciągnąć się powietrzem porządnie 😞 Ehhh a co to będzie w 39-40 tyg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Tobie o 7 a mi Oskar przydreptał do pokoju o 4.15 🤪...tata zamiast go próbować uśpić to stwierdził,ze on chciał do mamy 🤪...40 minut go usypiałam i spał do 7,tyle,ze ja juz nie usnęłam wcale,mały spałby jeszcze dłużej gdyby nasz idiota pies sie otrzepywać nie zaczął 😠...na balkonie od dzisiaj śpi 😠
A mój mąz tak chrapie,ze z drugiego pokoju słychać...kurcze jak traktor 🤪...jak nie pójdzie do lekarza to go kiedyś zadusze poduszką 🤪...nawet dzisiaj powiedział,ze zadzwoni do notariusza znajomego,bo chce spisac testament ale zastrzeże tam,ze jeśli umrze przez uduszenie przez żonę to nic nie dostanę 🤪 😁

Wstałam wkurwiona,nie wyspana,źle się czuję...teraz juz lepiej,mały bajki ogląda,ja kakao piję,a mąż mi daje wytyczne jakie chce piosenki i jaką ....URNĘ na SWOIM pogrzebie 🤪.....zaraz mu pomogę 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Aduś napisał(a):
Dziewczyny piszcie częściej o kołdrowaniu bo Ada wtedy nie daje się prosić tylko siup a tak 😞 . Taka mała prośba 😉 Andrzej


Tutaj kołdrowanie to motyw przewodni 😁 a najlepszy sposub na Ade to zająć się Oskarkiem by wypoczeła a wtedy znajdzie siłe na rozłożenie kołdry 😁[/quo

Zabiję tego mojego męża...kurcze muszę się wylogowywać,bo wchodzi przez ulubione tu 🤪...ja tu na sałatke kroję,patrze a on coś takiego pisze 😠 🤪
Agus racja...wtedy wypoczęta miałabym więcej sił i ochoty 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
jeny byłam na tych grzybach a czuje się taka wypoczęta że szok 😁 jedynie stopy teraz troche bolą,a w lesie miałam energii tyle co króliczek z baterią energizer 😁 🤪


bo las tak dodaje sił 😁,my tez pół dnia na spacerze byliśmy,niedawno wróciliśmy i mimo zmęczenia i choroby czuje się dobrze 😁,no i u nas cieplutko...ja jestem na baterie słoneczne...jak jest słońce to zaraz mogłabym góry przenosić i mam dobry humor 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam na swojego focha jak niewiem... 🙂
Ale teraz chociaz przy mnie lata...
🤪 mała szaleje jak dzik mi w brzuszku 😁hehe mąż mi obiecał że jutro weźmie wolne zeby mi wynagrodzic wszystko... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha ha 😁 😁 😁

no mój dzisiaj mnie zaskakuje...zrobił obiad,umył naczynia,poszedł z psem teraz,małego rano ubrał i przewinął i w ciągu dnia też go bez szemrania przewijał czy po spacerze rozebrał...no tylko żebym nie przechwaliła 🤪

A ja nadal kroję...ale nie dam się,bo muszę zjeść dzisiaj tą sałatkę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mała ma frajdę na pewno 😁

Chcecie usłyszeć o skandalu roku...wracam z meżem i małym ze spaceru i pod blokiem stoi męża "kolega" i mówi -cześć a za chwilę woła-przyjdziesz na piwko 🤪....to trzeba mieć tupet....jeszcze przy mnie 🤪

sałatka zrobiona..pycha a jeszcze się przegryzie 😁...mniam
Oskar daje buziaki Dragonowi 😁...ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamuśki
Za mną ciężka noc,mały się budził z krzykiem 😞,coś mu się śniło chyba 😞,ja spałam może z 3 godziny tylko...także przez ból kręgosłupa i zdrętwiałą rękę 😞,a jak mnie nad ranem skurcz w łydkę chwycił to aż się zerwałam i boli teraz 😞...ale narzekam od rana 😞

My juź po śniadanku-paróweczki,nawet mały zjadł kaszkę i pół parówki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuśki 🙂
No to tak wczoraj byli moi rodzice pojechaliśmy do centrum połazić sobie troszkę potem przyjechaliśmy do domku gotować obiad. Przyjechał brat mojego męża, zjedliśmy posiedzieliśmy i rodzice pojechali do domku, potem wyszliśmy na spacerek wróciliśmy o 19 bo Ewunia już taka padnięta była że jej kąpiel zrobiliśmy i ok 20 już spała 🤪 Zaczęłam oglądać taniec z gwiazdami i zasnęłam tak byłam mocno padnięta 🤪
Dziś mąż pozwolił mi się wyspać bo Ewcia wstała o 6:30 a ja 8 i zrobił do tego kakałko 🤪 więc jednym słowem miło się dzień zaczął.
Aduś ty biedulko nasza przyjedz do nas to Oskar zajmie się z Ewą zabawą, a my będziemy odpoczywać 🙃 , a co do narzekania to narzekaj gdzie indziej ponarzekasz jak nie tu 🙃
No mam nadzieję że dziś się ruszy te nasze zoo.
A Kasia kiedy wraca ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Zwierzaczki 😁
ja zaraz z mężem idę wybierac meble do sypialni 🙂 wzioł wolne zeby mi wynagrodzic wsio...
a teraz idę kompu 🙂 cmoki miłego dnia pewnie jeszcze zajrze 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od godziny sprzątam szafy w korytarzu i pokoju...jeju ile rzeczy do wyrzucenia i od razu jest miejsce 😁
No i wyprałąm ciuszki dla Alanka,na razie 1 pralkę i jeszcze 3 zostały,ale nie mam gdzie powiesić tyle tego 🤪...potem jeszcze na bierząco kołyskę wypiorę 😁

Oskar na razie aniołek,pomaga mi,co chwilę coś podaje o co poproszę,zamiatał nawet 😁...no ale najpierw porozrzucał z siatki czapki,szaliki,sznurowadła i inne duperele...ha ha 🙃...teraz wchodzi do szafy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj niestety zaczął się okres chorowania...nie cierpię okresu od września-pażdziernika do końca marca 😞
Oskar śpi,nasprzątał się,zjadł 2-gie śniadanko i padł 😁
Dzisiaj zachowuje się jak mój synek a nie "podmieniony",w sumie od wczoraj jest grzeczniutki...dobra nie zapeszam

Kurcze coś mi się stało z routerem i mi net nie chodzi,nie mam połączenia,musze potem zadzwonić do netii...ale jestem z Wami bo mam jeszcze Play'a bezprzewodowego 🙃

Ja się zabieram za kolejne szafy i tak tu doskakuję,żeby na chwilę odpocząć,ale dzisiaj słabo się czuję i jakoś tak źle 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki.
Nie pisałam bo nie miałam kiedy. Cały sobotę miałam zalataną. Od rana na wycieczce a po powrocie znajomi na grilla wpadli a wczoraj od rana miałam potworną migrenę tak ze dzisiaj pierwszy w miare spokojny dzień.
Wy tu prasujecie ciuszki i szykujecie wyprawki a ja nadal nic nie kupiłam. chyba jednak jakoś w listopadzie dopiero zacznę nie chce mi się na razie 😉 Chyba mam za dużo zajęć żeby się na małej skupiać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
How are you doing today..And I interested in your item posted on allegro.pl for my daughter ..I will like to know more about the item so get back to me with the following question?

I will like to offer you 700,00 PLN?
Can you ship abroad?
What is the condition of the item?
Did you accept Bank Transfer ?
and Pls do get back to me as soon as possible if this offer is ok with you ..And i will like the package to be ship out via pocztex EMS to Nigeria... And have already ask the cost of the shipment to Nigeria it will cost 220 PLN POCZTEX POLSKA (plane)



i następnie :


Greeting to read from you fast and Am okay with the price and shipping cost of the item also I want you to So send me this necessary information to complete the money transfer into your account as soon as possible today because the item is urgently needed below.........
Full name:
Full Address:
Tele-phone number:
Full Bank name:
Full bank Account(IBAN):
Swift Code(BIC Number):
Bank phone number:

So i can forward your bank information to my bank so they can transfer the money to you fast..

I look forward to hearing from you as soon as possible.
Hope to hear from you soonest.
Yours Truly

To jest scam. Pełno takich śmieci otrzymuje. Jak tylko widzisz że ktos chce zebys wysyłała cos do Nigerii to kasuj na bieżąco 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Bagira napisał(a):
Hej kobietki.
Nie pisałam bo nie miałam kiedy. Cały sobotę miałam zalataną. Od rana na wycieczce a po powrocie znajomi na grilla wpadli a wczoraj od rana miałam potworną migrenę tak ze dzisiaj pierwszy w miare spokojny dzień.
Wy tu prasujecie ciuszki i szykujecie wyprawki a ja nadal nic nie kupiłam. chyba jednak jakoś w listopadzie dopiero zacznę nie chce mi się na razie 😉 Chyba mam za dużo zajęć żeby się na małej skupiać 😜

Ja nie kupiłam nic, dosłownie. Jakos nie mam weny. co do prasowania to jak masz pralkę z opcją gotowania to nie musisz prasować.

Ja też mam jeszcze troche do kupienia 🥴 np pościel,itp ale wczoraj mama dzwoniła że oni też chcą coś kupić,i mam zobaczyć za wózkiem w niemczech to wuja by kupił bo może taniej wyjdzie. 🙂 a prasować mi się strasznie nie chce bo nie lubie takich małych prasować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Bagira napisał(a):
Mini23 napisał(a):
How are you doing today..And I interested in your item posted on allegro.pl for my daughter ..I will like to know more about the item so get back to me with the following question?

I will like to offer you 700,00 PLN?
Can you ship abroad?
What is the condition of the item?
Did you accept Bank Transfer ?
and Pls do get back to me as soon as possible if this offer is ok with you ..And i will like the package to be ship out via pocztex EMS to Nigeria... And have already ask the cost of the shipment to Nigeria it will cost 220 PLN POCZTEX POLSKA (plane)



i następnie :


Greeting to read from you fast and Am okay with the price and shipping cost of the item also I want you to So send me this necessary information to complete the money transfer into your account as soon as possible today because the item is urgently needed below.........
Full name:
Full Address:
Tele-phone number:
Full Bank name:
Full bank Account(IBAN):
Swift Code(BIC Number):
Bank phone number:

So i can forward your bank information to my bank so they can transfer the money to you fast..

I look forward to hearing from you as soon as possible.
Hope to hear from you soonest.
Yours Truly

To jest spam. Pełno takich śmieci otrzymuje. Jak tylko widzisz że ktos chce zebys wysyłała cos do Nigerii to kasuj na bieżąco 😁

Ona zrobiła zakup na allegro u mnie

No i chce Cie naciagnac . To dość znany numer. Znajomego uświadomili na poczcie jak poszedl wysłać telefon.... Ignoruj takich kupujacych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...