Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zgłoś raport do allegro żeby nikogo nie naciągnął/a. Jak masz dostep do konta online to widzisz czy masz wpłacone pieniądze czy nie. Jak Ci wpłaci to wtedy masz pełny adres i wysyłasz ale nie liczyłabym na to. W mailu pyta cie o rzeczy które masz podane na allegro więc nawet nie czyta tego co masz. Naciągacz jak nic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Adres można podać jaki chcesz 🙂 Liczy się to czy masz kasę na koncie czy nie. Mówię Ci nie zawracaj sobie nią głowę.Widzisz, nawet nie wiedziałam ze chodzi o telefon a podałam Ci przykład znajomego a on tez tel sprzedawał. On się dal zrobić jak dziecko, całe szczęście ze na poczcie byli mądrzejsi. Nie wiem jak można cokolwiek wysyłać bo sie dostało maila że kupujący wysłała pieniądze a na koncie ich i tak nie ma, bo mają być później 🤪 Ściemniacze cholerni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Spokojnie, nie masz obowiązku wysyłać przedmiotu. A na allegro można podać dane jakie chcesz bo nawet nie zawsze przy zakładaniu konta sprawdzają Twoje dane typu ksero dowodu więc potem się roi od naciągaczy. Allegro zapewne zablokuje konta naciągacza i będzie po sprawie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Bagira napisał(a):
Spokojnie, nie masz obowiązku wysyłać przedmiotu. A na allegro można podać dane jakie chcesz bo nawet nie zawsze przy zakładaniu konta sprawdzają Twoje dane typu ksero dowodu więc potem się roi od naciągaczy. Allegro zapewne zablokuje konta naciągacza i będzie po sprawie.


No ale numer mojego konta i adres ma i to mnie wkórwia,co do wysyłki i tak wysyłam dopiero jak mam kase na koncie i nie prędzej. A babie już rano pisałam że nie zaznaczyłam zgody na wysyłke za granice. I allegro to samo z zapytaniem czy moge wystawić ponownie przedmiot...

Chyba dopiero po anulowaniu transakcji a to może trwać do 3 dni.
Powiem Ci ze tutaj to juz jest totalna paranoja z krętaczami. Szukamy teraz szczeniaka to co chwila jakis naciągacz się trafia. A to wysle pasa kurierem a to numer podają płatny - normalnie paranoja, mnie juz oczy boja od szukania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Bagira napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Bagira napisał(a):
Spokojnie, nie masz obowiązku wysyłać przedmiotu. A na allegro można podać dane jakie chcesz bo nawet nie zawsze przy zakładaniu konta sprawdzają Twoje dane typu ksero dowodu więc potem się roi od naciągaczy. Allegro zapewne zablokuje konta naciągacza i będzie po sprawie.


No ale numer mojego konta i adres ma i to mnie wkórwia,co do wysyłki i tak wysyłam dopiero jak mam kase na koncie i nie prędzej. A babie już rano pisałam że nie zaznaczyłam zgody na wysyłke za granice. I allegro to samo z zapytaniem czy moge wystawić ponownie przedmiot...

Chyba dopiero po anulowaniu transakcji a to może trwać do 3 dni.
Powiem Ci ze tutaj to juz jest totalna paranoja z krętaczami. Szukamy teraz szczeniaka to co chwila jakis naciągacz się trafia. A to wysle pasa kurierem a to numer podają płatny - normalnie paranoja, mnie juz oczy boja od szukania.


Czyli udało ci się męża namówić na psiaka? 🙂

Ja go nie namawiałam, on wiedział ze kupuje psa tylko chodzi o cenę. Mam większe wydatki niz zarobki i nie kupię psa za 1000 funtów a on może i ot to cała filozofia.Tylko niestety, tutaj kupić psa nie jest tak prosto, szczególnie rzadkich ras. Są zapisy i nieraz zanim szczeniaki się urodzą mają juz właścicieli. Od miesięcy szukam i póki co bez efektów. Moj szczeniak musi być po odpowiednio dużych rodzicach, przyzwyczajony do dzieci, bez wad genetycznych i odpowiednio umaszczony więc koło poszukiwań drastycznie się zawęża. W Szkocji w tej chwili tylko 3 hodowle ma szczeniaki, w jednej został tylko pies, a w dwóch pozostałych szczeniaki do obioru dopiero za jakies 1.5 miesięca więc juz nieco za późno. Nie wiem czy do Anglii nie trzeba będzie jechać.
Nic, lecę śniadanie szykować bo dopiero skończyłam ryby pakować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tak zdenerwowałam,ze mnie brzuch rozbolał i no-spe musiałąm wziąć...ale o co chodzi-wyszłam z małym do sklepu i wzięłam 2 głośniki w siatce do wyrzucenia,mamy takie miejsce koło kontenerów na takie rzeczy,można kanapę czy inne duperele wyrzucić,a obok w bloku mieszka była dozorczyni-wariatka i pijaczka nawiedzona,która zawsze się pluje i policją straszy no i akurat szła i do mnie,ze mam to zabrać,bo policję wezwie...no na mnie to jak płachta na byka,pożarłam się z nią,ja do niej,zeby szłą chlać dalej a ona,ze ja piję w ciąży ciągle 🤪,ale mnie wkurwiła 😠 😠 😠
Andrzej dzwonił do administratora i jak najbardziej jest zgoda na składowanie tam rzeczy i przyjął skargę na nią,niby mają coś zrobić z nią...a jak na mnie jeszcze raz ruszy to policję wzywam..no kurwa ręce mi latały z nerwów i się uspokoić nie mogłam 😞

Oskar lata i się bawi a ja odpoczywam,bo sie dość narobiłam 🤪...mam dość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pierdolnięta baba i tyle.
U nas godzina 14 a ja padam z nóg, zmęczona jestem ze szok. Czuje sie w tym domu jak kobieta i facet w jednym, wszystko na mojej głowie. Żeby jeszcze ten mój pracował gdzieś poza domem to ok ale nie przepracowuje się a w domu palcem nie ruszy. mówiłam mu ze wieje mocno pewnie cos pozywa w nocy z ogrodu i oczywiście zerwało folie z huśtawki i musiałam iśc ja naciagać a padało ze hej, kosz na kartony i plastyk pełny i oczywiście jak go nie pogonie palcem nie ruszy, tylko żono chodź oglądać a ja latam jak pies z wywalonym jęzorem. Musze kogoś zatrudnić do pomocy bo się zajadę po porodzie !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Ty też biedna jesteś 😞,jak jest stale w domu to powinien Ci pomagać 😠
Ja coraz bardziej się boję jak to będzie jak Alanek się urodzi 😞...jak ja dam radę z dwójką i potem jeszcze z pracą 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Net mi wolno chodzi przez tego play'a 😞,a netie Andrezj wyjaśni jak wróci,bo nie wiem co jest 😞
Teraz czeka na onkologii,bo mama miała dzisiaj iść na rtg kręgosłupa,zeby ostatecznie wykluczyć raka w jednym kręgu i nie poszła...w całej reszcie okazuje się,ze raka nie ma 🙂,tylko teściowa zamiast się cieszyć to woli pić 😠...ja juz nie mam na nią sił,biedny ten mój mąż,lata do niej,załatwia,martwi się i co dostaje w zamian...obelgi i to,ze mama sama chce się wykończyć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niestety Aduś, mamy nie za wesoło bo wszystko na naszych głowach. Na babcie, dziadków i ciocie liczyć nie możemy.
Teściową trzeba zostawić samej sobie jak tak lubi się nad soba użalać i zalewać bo widać lubi nadmiernie skupiać na sobie uwagę innych.
Co do neta to od jakiegoś czasu u nas straszliwie zamula i co z kimś gadam to tez narzekają. w tym roku miała być wzmożona aktywność Słońca tzn wybuchy i przepuszczam ze te fale zakłócają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie,tylko na siebie możemy liczyć...kurcze ja się boję,jak to będzie np.jak maluch będzie spał a Oskar będzie latać i wrzeszczeć,hałasować,albo jak w nocy Alan się obudzi to czy Oskar też od razu się obudzi...jeju takich wątpliwości mam pełno...im bliżej porodu tym bardziej myślę 😞
Boziu pomyśleć,ze już 29 tydzień...jak urodzę tak jak małego to czeka mnie tylko 9 tygodni 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
No dokładnie,tylko na siebie możemy liczyć...kurcze ja się boję,jak to będzie np.jak maluch będzie spał a Oskar będzie latać i wrzeszczeć,hałasować,albo jak w nocy Alan się obudzi to czy Oskar też od razu się obudzi...jeju takich wątpliwości mam pełno...im bliżej porodu tym bardziej myślę 😞
Boziu pomyśleć,ze już 29 tydzień...jak urodzę tak jak małego to czeka mnie tylko 9 tygodni 🤪

Powiem Ci ze ostatnio mam takie urwanie tyłka ze o porodzie nie myslę wcale.
Przed chwila opierdoliłam mojego za to ze myśli tylko o sobie i generalnie jest mi w domu potrzebny jak stringi w tyłku. Bo taka jest prawda, po co mi dziad który tylko spi, je i do kibla chodzi a resztę dnia spędza przed kompem. Powiedziałam mu ze dośc mam spełniać jego zachcianki i marzenia a o moich nikt nie pomyśli - egoista pieprzony. Dość mam takiego życia !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Cię,jak mój mąz nie pije to jest ok,no dobra mógłby mi więcej pomagać ale nie jest tragicznie ale jak pije to nie wiem...co będzie jak będą już 2 maluchy a on wróci pijany,jak ja dam radę obu wykąpać,nakarmić,połozyć,wstawać do nich....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Muszę znowu mu pokazać jak fajnie się z nim mieszka 😠 Umiem doskonale naśladować zachowanie innych więc zobaczymy jak mu sie spodoba życie samym ze sobą.
Moje dziecko wymyśliło świetną zabawę. Karmi mnie chrupkami i ma przy tym wielka radochę 😁 Ah te dzieci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagira napisał(a):
Muszę znowu mu pokazać jak fajnie się z nim mieszka 😠 Umiem doskonale naśladować zachowanie innych więc zobaczymy jak mu sie spodoba życie samym ze sobą.
Moje dziecko wymyśliło świetną zabawę. Karmi mnie chrupkami i ma przy tym wielka radochę 😁 Ah te dzieci.


ha ha 😁...Oskar mnie lubi karmić wszystkim co akurat je,wczoraj wuja fasolką karmił 😜,a psa to co chwilę dokarmia 😁
My się bawiliśmy przed chwilą aulubioną zabawę małego-biorę kocyk i go zakrywam,on sie odkrywa i mnie zakrywa...ale piszczy z radości,a jak wieczorem kładę prześcieradło na łóżko to je tak podrzucam i mały ma taki ubaw,ze szok 😁,oczywiście jest pod nim 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Od piątku do teraz mieliśmy ciągle ganianie. Jeszcze się tak strasznie czułam. Normlanie na wysokich obrotach, dobrze, że na grzybach byliśmy to trochę pooddychałam i odpoczęłam w lesie 😜 Mój mąż wielce grzybiarz, bo uwielbia zbierać i jeść, a potem odpadł i mówi, że idzie do auta odpocząć 😉 Ja miałam szczęście i najwięcej zbierałam 😁 Dzisiaj odebraliśmy pralkę, wymyśliliśmy, że nie będziemy za transport płacić i sami wózkiem ze sklepu weźmiemy. I tak zrobiliśmy, ale przed chwilą musiał już wyjeżdżać i w najgorszą ulewę musiałam zapierdalać z tym wózkiem, żeby go oddać do sklepu... dobrze, że się go tylko pchało 😉 Byłam sensacją w centrum handlowym - ciężarna, przemoczona wariatka z wózkiem 😜 Dobrze, że mam gdzieś co ludzie myślą, bo inna by się ze wstydu spaliła 😁 Teraz się suszę. Jeszcze 14 stron 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...