Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć 🙂
Ja wstałam rano, byłam na badaniach, także już mam z głowy 😁 A co tu taka cisza?? Śpicie czy co?? 😉 Gosiu, ja mam jeden pokój i ledwo się mieścimy a tu jeszcze łóżeczko, pewnie komoda na rzeczy dla dziecka i będę miała salon meblowy hahaha 😁 A ja nie przepadam za segmentami i dużą ilością mebli, no ale jak nie da rady inaczej to trudno 😉 Będzie ciasno, ale wesoło razem 😁 Zaczynam panikować, bo nie mam czasu niczego się poduczyć... Nie wiem jak mam zorganizować czas po porodzie, co mam jeść i w ogóle dużo rzeczy nie mam kupionych. Aż mnie dół złapał jak o tym pomyślę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
kafinka napisał(a):
Poszukaj sklepu dziecięcego tam gdzie mieszkasz i spróbuj dowiedzieć się czy mogą zamówić Ci taki wózek może się uda i nie będziesz musiała szukać go gdzieś na końcu Polski 🙂

Ale niestety w sklepach jest drożej niż na allegro. W niby hurtowni oglądałam identyczny jak ten czerwony tylko droższy o jakieś 300 zł 😞

na pewno identyczny? my daliśmy za wózek 1050zł, na allegro był identyczny za 700 z hakiem, tylko jak się później okazało to była całkiem inna firma, a wózek wyglądał identycznie, nastepna rzecz którą warto wziąść pod uwagę to ewentualna reklamacja, na allegro trudno jest zareklamować towar, owszem czasem są tacy sprzedawcy że nie ma co zarzucić ale czasem musisz się użerać i i tak nic nie załatwisz, przemyśl to wszystko zanim sie zdecydujesz na zakup na allegro żebyś potem nie musiała żałować, ja Cie nie przekonuje do zakupu w sklepie, po prostu kup świadomie 🙂
ja dzisiaj znowu gorszy dzień, jestem zmeczona i niewyspana, zosia o 4 rano postanowiła poskakać pofikać koziołki, potanczyć powyciągać swoje nózki rączki i mnie obudziła, koło 6 zasneła ale ja już nie 😞 do jutra postanowiłam że musze zagryść wargi i spisać na dobre co jeszcze trzeba kupić i do końca tego miesiąca mieć t z głowy, chociaż szczerze ciagle słysze sprzeczne opinie na temat różnych wyrobów, mam pytanie czy któraś z was się skusiła i zrobiła taką pełną liste co trzeba mieć kupione?? bo może bym sobie skopiowała 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NINA alllleeee świecisz brzuchem gołyyyym jaaaa 😁 😁 też dzisiaj na badaniach byłam mocz morfologia i hbs...
Ada pisała teskni czeka na ąłdowarkę... opisałam co sie dziaje tak powierzchownie dzis napisze jak po wizycie u lekarza i czy mały wiekszy jest.... zmieniła imię małego z Alan na Sebastian 😁 hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 No to Ada i ja może będziemy miały takie same imiona synków hehe 😁 chociaż cały czas myślimy jeszcze nad Dominikiem. Ja dziś też od 6 na nogach tylko w mieście byłam na zakupach i wyniki odebrać więc dlatego dopiero zaglądam. Wózki koloru zielonego są naprawde urocze i bardzo modne w tym sezonie 😁 ok ja zaczynam sprzątać sobie powoli i o obiadku myśleć ale będę Was tu co chwila nawiedzała 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć babki !! 🙂 U mnie noc jak zawsze 🤔 🙃 Już na nogach zjadłam dwie torille na śniadanie z kurczaczkiem 😁 Teraz leniuchuje a później o 13 mam gości 😉 😎 Przychodzą dwie baby jedna też w ciąży współczuję mojemu mężowi bo ma wolne i jest w domu hahahaha 🤪 🙃 Nasłucha się 😮 🤪 U mnie tez brzydka pogoda 🤨 Nic się nie chce aż człowiekowi. Ninka chyba dużo z Nas na tym forum ma problemy z małym pomieszczeniem mieszkalnym 🙃 Ja się jakoś pomieściłam, aż sama jestem w szoku, że tak gładko poszło tylko o miejsce dla wózka się martwię 🥴 Ale i z tym damy radę na pewno dla chcącego nic trudnego 😁 Agatka ja Ci nie powiem co jest potrzebne bo u mnie w Anglii są inne rzeczy i na przykład ja nie kupowałam kaftaników bo tutaj nie ma a więc mam więcej bodów a nie wiem czy
Ty będziesz aż tyle potrzebować.

Na pewno potrzebujesz z 10-15 par śpiochów tyle samo kaftaników, koszulek, kilka par skarpetek około 5 wydaje mi się, że wystarczy, z dwie czapki po kąpieli, czapeczka ciepła do kombinezonu, kilka par bodów tez tak około 10, jakiś ciepły komplet (spodnie i bluza ) najlepiej jakieś polarowe, niedrapki, rożek, ręcznik, koce z dwa- trzy chociaż, kosmetyki, waciki, gruszka, nożyczki, coś do pępka zależy co chcesz praktykować, maść na odparzenia, z dwie- trzy małe butelki, myjka do butelek, wanienka, myjka albo gąbeczka do ciała, z 15 pieluch tetrowych ja mam tyle i myślę, że wystarczy, chusteczki nawilżone, pampersy, kurcze tyle tego że nigdy nie mogę spamiętać 🙃 Na pewno Dziewczyny coś dopiszą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale brzuszek fajny niczym piłeczka Ninka. Ja muszę zrobić sobie małą sesyjkę 😜 bo nie mam żadnego zdjęcia z moja piłeczką 😉
Dla dziecka jeszcze rękawiczki na rączki trzeba mieć,biustonosz do karnienia,wkładki laktacyjne, podkładu po porodzie(pieluchy) mój szpital wymaga tego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 Ja tylko na chwilę zajrzałam bo zmykam do rodziców choć pewnie i tam na neta wejdę 🙂 Agatko- jak tylko będę miała czas spisze Ci listę rzeczy potrzebnych w ramach wyprawki, jaką dostaliśmy w szkole rodzenia od położnej to sobie przejrzysz- dzisiaj postaram się to zrobić, spakuję listę do rodziców i po południu napiszę 🙂 Ninka- BRZUSZEK MASZ DUŻY I TYLKO TYLE PRZYTYŁAŚ?? 🤪 No ładnie- a ja mam mniejszy - bynajmniej tak mi się wydaje aczkolwiek przytyłam dwa razy więcej 🙂 Super! Ja do porodu liczę czas do grudnia bo mam nadzieję i taką intuicję, że urodzę 2 tygodnie wcześniej ale zobaczymy jak będzie. Co do rożka o którym pisałyście to położna ze szkoły rodzenia zasugerowała, ze lepiej będzie bez usztywnienia ponieważ łatwiej jest przystawić dziecko do piersi i dziecko ponoć czuje się lepiej bez tego usztywnienia- no al to opinia jedna z wielu, moja siostra nie używała i było ok, ja też mam bez tego usztywnienia właśnie po siostry córce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...