Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zadzwoniłam w końcu do mojego lekarza i powiedział, że to nie jest normalne i żebym jechała na ktg do szpitala. Także zaraz jadę do szpitala. Nie denerwujcie się o mnie, odezwę się, albo mój mąż napisze do którejś na gg.
Nie sądzę, żeby to był poród, bo szyjka trzyma, ale kto tam wie. Teraz mi jeszcze gorzej z nerwów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie ja nie chce się wysypywać dopiero po Nowym roku 🙂 Czuję się troszkę lepiej. Wypiłam ciepłe mleko na zgagę i już mi przeszła. Nie dzwoniłam do położnej bo doszłam do wniosku, że i tak się z nią nie dogadam niestety. Musiałbym jechać do szpitala i wtedy dopiero bym miała tłumacza. Muszę poprostu więcej się oszczędzać bo za dużo latam i robię. Miałam jechać po kurtkę ale dzisiaj to raczej dupy nie ruszę w domu. Pojadę jutro na spokojnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 no wiecie co nie rozpakowywać się jeszcze!!! Ciekawe co Ninie powiedzą. Ja pojechalam sobie z kuzynkami na zakupy hehe dopiero jestem po obiedzie i po odkurzaniu a na 17 jedziemy do mojego taty na urodziny wiec zaraz tez musze sie szykowac i jeszcze gary po obiedzie umyć 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byłam w szpitalu, wróciłam się tylko po rzeczy, wypisałam się na własne żądanie, ale to mało ważne. Teraz pakuję rzeczy i zostanę w szpitalu do poniedziałku lub wtorku i będą mi badania robić. Szyjka się nieco skróciła. 18.10 miałam 2.0 a teraz mam 1.5. Także podejrzewają, że te skurcze powodują skrócenie szyjki i muszą mnie obserwować, żebym za wcześnie nie urodziła. Nie żebym się wpychała Wam w kolejkę 🙂 haha.
Odezwę się jak wyjdę ze szpitala. Miłego weekendu Grubaski 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja Nina uważaj na siebie :*
Kasiu co do fioła na punkcie sprzątania to mam ale mnie wkurwia to że mi stawiają szklankę koło zlewu a nie wstawią w ten zasrany zlew !!! nie mówię już o zmywarce która jest pod szklanką !!!
Umyłam okno w pokoju i padam 😞 a tu jeszcze taki bałagan 😞
Hugiess przesiąkają więc polecam pampersy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga ja też mam bzika niestety. Dzisiaj baaardzo źle się czuję a właśnie skończyłam odkurzać całe mieszkanie i gary pomyłam. Boże mój też tak robi!!! Nigdy nie wstawi brudnych naczyć do zlewu tylko stawia na szafkę koło niego!!!! 😠 A mnie kurwica wtedy bierze !!! Mariusz pojechał po łóżeczko 😁 😁 Dzisiaj walnął mi komplement 🤪 Oglądałam Miss Word a mój mąż do mnie: Kochanie a dlaczego tak pięknej kobiety ja Ty tam nie ma ?! A ja taka mina : 🤪 🤪 🤪 No i przyznałam się, że oczywiście nie chciałam biednym dziewczynom konkurencji robić 😁 😁
Aga kocyk przepiękny !!!!!!!!!!!!!!! Ja już mam ich tyle, że nawet nie myślę o dokupowaniu. A jeszcze mama pół koc wyśle mi paczką 🙂 Ja dzisiaj wieczorem mam gości a więc jeszcze jakieś kanapki muszę poszykować i coś na przegryzkę, ale to Mariusza do sklepu wyślę jak wróci 😁
Biedna Ninka ja się martwię o siebie kurcze ale muszę czekać do wizyty bo przez telefon nic nie załatwię. Ale jak jutro będę się tak źle czuć to pojadę do szpitala bezpośrednio 😮 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobrze, że Ninka zdecydowała się jednak zadzwonić do lekarza 🙂 W szpitalu będzie miała fachową opiekę także to najważniejsze, w poniedziałek ją wypuszczą zapewne a na pewno zrobią jej jeszcze usg i może dowie się jaka kinder niespodzianka się jej szykuje 😉 A ja znów śpiąca jestem 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam łóżeczko 😁 Jest śliczne i wygląda jak nowe. Taka jestem zadowolona, że kupiliśmy używane bo nowe takie kosztuje około 150 funtów a ja je mam za 30 funtów 😁 I jest z dużo jaśniejszego drewna niż na zdjęciu a to jeszcze lepiej 😁 Ja też mam lenia teraz. Ale nie mogę usiedzieć na tyłku. Wyszłam z psem, umyłam głowę teraz przetrę to łóżeczko i nakryje na razie narzutą na łózko a mąż złoży je po 20 listopada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cieszę się Kasiu, że łóżeczko masz już w domku!! 🙂 U mnie to był pierwszy zakup chyba hehe także trochę już leży ale też rozłożymy po 20 listopada bo na 27 listopad wypada 37 tydzień więc Kasiu musimy być już wtedy zwarte i gotowe 😉 No choć Tobie wydaje się , że po w Nowym Roku urodzisz 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wczoraj zjadłam Grześki- są pyszne no i z mojego miasta 😉 Co prawda sama nazwa firmy została zmieniona z Kaliszanki na Goplanę chyba ale fabryka nadal jest w Kaliszu 🙂 Ja zaraz będę musiała kawkę sobie zrobić bo zasnę na tym krześle 😮 Jestem jakaś niewyspana ciągle, mam nadzieję, że to nie anemia choć ostatnio wyniki miałam dobre 🙂 Teraz w tygodniu pójdę na kolejne badania moczu i krwi oraz żółtaczki (hbs czy hsg- nie wiem jak to w skrócie się nazywa) Ty Aguś już robiłaś na tą żółtaczkę bo nie wiem ile to kosztuje 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta masz rację po 20 listopada musi być już wszystko zrobione bo później to tylko czekać. Ja oczywiście chciałabym urodzić do tego 19 grudnia ale mam jakieś takie głupie przeczucie, że to będzie dużo później 🤔 Poza tym sama datę wyliczyłam sobie na 2 stycznia 😮 🤨 Ja ostatnio mogłabym jeść słodkie, ale tylko takie co jest z Kinder jakoś mam zachciankę haha 😁 Mu na 18 mamy gości bo mąż miał urodziny. ALe nakupował mi tyle gotowych przystawek, że nic nie muszę robić 😁 Tutaj w Anglii jest to dobre, że jest mnóstwo tego w sklepach i jak źle się czuję to zawsze mam coś gotowego w lodówce 😁 Naprawdę jestem bardzo zadowolona z łóżeczka. Właśnie je wyszorowałam i nakryła niech sobie jeszcze troszkę poczeka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Robiłam sobie ale na początku ciąży a teraz mam we wtorek iść zrobić jak coś to ci napiszę 😉 a 9 mam do lekarzai zacznie mi się 36 tydzień ciąży 🙃 jej jak to szybko zleciało , a no i w tym tygodniu zaczynam wszystko zamawiać żebym miała wyprawkę gotową i torbę spakowaną do 15 listopada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu- to czeka Cię dzisiaj impresska 😉 Fajnie, że można cieszyć się z takich rzeczy jak łóżeczko! Super jest kompletować wszystko do końca. Ja w tym tygodniu będę musiała dopiąć wszystko finansowo bo na kolejną wypłatę pod koniec listopada prezenty muszę na Święta kupić 🙂 Aguś, w takim razie po badaniach daj znać 🙂 Ja do lekarza idę 10.10.2010- ciekawa data 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...