Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja mam wizytę 8 listopada 🙂 Marta ja mam tak jak Ty. Mąż miał teraz wypłatę i za nią kupiliśmy łóżeczko, zapłacę kuriera żeby paczkę odebrał od mamy i jeszcze muszę sobie resztę rzeczy dokupić do szpitala. A na przyszłą wypłatę już trzeba Święta wyprawić i chce mamie paczkę zrobić za to wszystko co dla Nas robi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No to Kasia 8 Ja 9 a Marta 10 wizyta u lekarza 🤪 No właśnie my też stwierdziliśmy że nie ma co czekać z wyprawką tylko już trzeba wszystko. Na święta samym dzieciakom kupujemy prezenty ale to i tak potrzeba 500 zł 🥴 a do tego Ewci jeszcze imieniny i trzeba coś dodatkowo kupić 🤢 no i planujemy kupić coś Ewci od Adusi jak się pojawi na świecie. więc 1000 zł to mało bo i jeszcze jedzenie... choinka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to rzeczywiście mamy tak samo 🙂 Dzisiaj śniło mi się, że nie miałam już brzucha!! Taki dziwny ten sen 🤔 Teraz chyba będą nas nękać takie sny o rodzeniu itd 😉 Dowiedziałam się o ciąży w 5 tygodniu i w zasadzie 5 tygodniu już niecałe zostały do rozwiązania zakładając, że urodzę wcześniej- ale ten czas leci 🤪 Ciekawe co z Agatą bo rzeczywiście nie ma jej dwa dni 🤔 Pisała coś ostatnio o dziwnej wydzielinie ale chyba nie był to czop... Ja się tak zastanawiam czy będę wiedzieć kiedy będę miała skurcze itd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak wogóle to coś mi się stało w nogę boli niesamowicie chodzić nie mogę i do tego spuchnięta jest 😞 już chyba za duże przeciążenie 🤨 a jeszcze miałam wam powiedzieć że mi się rozstępy porobiły w bardzo dziwnym miejscu... pod brzuchem znaczy to już nie brzuch tylko pipka 🤪 szok przeżyłam jak to dziś zobaczyłam a brzuszek gładziutki ani jednego rozstępu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://cgi.ebay.co.uk/New-COSATTO-HOGARTH-COT-BED-Light-Pine-FREE-MATTRESS-/360101896047?pt=UK_Baby_Nursery_Furniture_ET&hash=item53d7bedf6f

Daję Wam linka na łóżeczko bo moje jest identyczne 🙂 🙂 Jak klikniecie na zdjęcie to się powiększy i widać jakie łóżko da się jeszcze później zrobić 🙂 I zobaczcie cenę 🤪 A ja dałam 30 funtów 🤪 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POGIEŁO WAS WARIATKI....226 stron do nadrobienia 🤪 🤪 🤪...nie ma mowy!!!!!!! 😠 🤪

Ja mam chwilowo zasilacz od siory a dzisiaj zmówiłam inny i mam nadzieję,ze wkońcu mi go przyślą do cholery 😠,pewnie pod koniec tygodnia dopiero 😞

Napiszcie szybko co u Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki 🙂
Kasia czy Ty lepiej już się czujesz ???????????
A Ninka jeszcze nie wróciła ze szpitala????? Oby wszystko w porządku było.
Agata juz dziś trzeci dzien sie nie odzywa,ciekawe co z nią??
Martuś jeśli będziesz miała skurcze towarzyszące porodowi to napewno je poczujesz, bardzo bolą 😞
Ja żadnych planów na dzisiaj nnie mam. Nudy jak cholera. Nic mi się nie chce 😞 Leżymy z Tomkiem i i oglądamy telewizję.
A gwiazdka mnie przeraza - te prezenty 😮 My tez tylko dzieciom kupujemy w tym roku. Ale w rodzinie mojej i Tomka jest sporo dzieci wiec też kasy pęknie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga to dobrze, że tak nisko masz te rozstępy. Ja mam cały brzuch zorany niestety 😮 😞 No ale czego się nie przecierpi dla dziecka 🙂 No ja ja pójdę 8 do lekarza to będzie mój 34 tc i 1 dzień 🙂 Wiadomo Święta to wydatek. My nie robimy prezentów bo nie lecimy do Polski. Mamusi tylko zrobię małą paczkę i wrzucę do niej gry dla brata bo obiecałam mu do Playstation czy jak to się tam pisze hihi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z Agatą nie wiadomo nic 😞 Ninka zostaje w szpitalu na weekend więc dopiero w poniedziałek pewnie zajrzy. Z tymi prezentami to masakra bo jak zwykle nie wiem co kupić 🤔 Ale kupujemy tylko rodzince z mojej strony bo od męża niczego się spodziewać nie możemy jak zwykle więc tym razem dostaną figę z makiem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja czuję się tak na dwa razy. Też mam okropne mdłości dzisiaj jeszcze zawroty głowy. Poza tym plecy mnie bolą i mam mega zgagę 🤨 Miałam też dzisiaj do położnej dzwonić ale ja bez tłumacza się nie dogadam 🤔 🤨 Czuję się już lepiej pomimo zgagi to poczekamy do wizyty 🙂 Ogólnie czuję się dobrze dzisiaj tylko mam taki dziwny dzień. A jak Ty się czujesz Aduś ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
To coś niedobrego dzieje się z Ninką 😞 niedobrze. Całe szczęście że ona zadzwoniła do tego lekarza.
Kasia jak Ty tez tak sie jutro bedziesz zle czuła to też do szpitala koniecznie jedzcie.


Tak zrobię Gosiu już pisałam wcześniej, że jak jutro wstanę i będzie tak samo i jadę do szpitala bo tam od razu będę mieć tłumacza i na spokojnie powiem co mi jest. Niby teraz czuję się dobrze, ale wiadomo jak to jest 🤨 Kurcze my kobiety w dzisiejszych czasach jesteśmy takie słabe fizycznie i ciągle coś nam jest 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No niestety tak to z nami jest. Ale nie wiem czemu? Jeszcze moja mama jak w ciąży chodziła z bratem i ze mna to pracowała niemal że do końca. Dobrze się czula, biegala jak szalona. A teraz coraz więcej ciężarnych ma problemy, i właśniu wiele dziewczynom za szybko skraca i rozwiera się szyjka . Cholera wie czemu tak sie dzieje 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
A co Ninie jest???
Co tam u Was ?

Adus u nas jak widać, niektóre sie trzymają a niektóre juz szykują sie do wczesniejszego porodu. Mi lek. powiedział że listopad jeszcze muszę przenosić a na poczatku grudnia juz możemy rodzić 😉a termin mam na 20.12.
A co u Ciebie????????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie dobrze,że to wszystko się dzieje juz pod koniec ciąży...teraz jeszcze parę tygodni...damy radę 🙂

Ja w piątek się nic prawie nie dowiedziałam,oprócz tego ,ze nadal mam zapalenie pęcherza (juz ponad 2 miesiące:woohoo 🙂 i do tego anemię,juz mam dość tych leków-biorę urospept,żelazo,aspargin,witaminy...8 tabletek dziennie 🤪
mały waży ok.2100,ale na pewno nie wiem,bo lekarza mojego nie było i był inny,zrobił tylko pomiary i tak na oko stwierdził,ze ok tyle waży i jak dotrwam do końca to urodzi sie ok.3 kg
szyjka króciutka,ale rozwarcia nie mam na szczęście.
niestety mam codziennie skurcze,niektóre słabe ale czasem bolesne 😞,w nocy spać nie mogę,bo mnie biodra,uda i pachwiny bolą 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi do tego jeszcze ciśnienie skacze,raz mam dobre a za chwilę 160/100 nawet,puls mam ciągle ok.100-120,ciężko oddycham,czuje się jak słoń 😞
w piątek znowu do lekarza i mam nadzieję,że będzie juz mój,bo muszę mieć ktg i usg z przepływami

w u nas nowość...pierwszy raz wczoraj spaliśmy z mężem w jednym łóżku razem 🤪,mały ostatnio ładnie śpi,przebudza się dopiero ok.5 i wtedy go do nas bierzemy a tak to sam w pokoju śpi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do prezentów na święta to ja już zapowiedziałam,ze w tym roku kupujemy tylko dla dzieci,w zeszłym kupowaliśmu każdemu z rodziny a od ponad połowy nic nie dostaliśmy...teraz mam w nosie,mój ojciec nawet nie dzwoni zapytać jak się czuję 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...