Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
Nam położna mówiła, że w ciągu 2 godzin trzeba się zgłosić jak wody odejdą...

nam tez ze 2-3 godziny ale gin mi wyraźnie powiedziała że jak odejdą mi wody mam się wykąpać (żeby sobie ulżyć w razie czego) i nie czekać na nic tylko przyjezdzać (oczywiście nie na złamanie karku)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
Nam położna mówiła, że w ciągu 2 godzin trzeba się zgłosić jak wody odejdą...

nam tez ze 2-3 godziny ale gin mi wyraźnie powiedziała że jak odejdą mi wody mam się wykąpać (żeby sobie ulżyć w razie czego) i nie czekać na nic tylko przyjezdzać (oczywiście nie na złamanie karku)


Tak, mówimy o maksymalnym czasie 2 godzin czy też 3 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
mąż imie dla małej nowe wymyslił po dziadku i nie wiemy które wybrac czy Alicja czy Anastazja... (Nastka)

mi ostatnio męża dziadek że Zosia ładne ale lepiej by Kama było...Ale dobitnym tonem mu powiedziałam że bęzie Zosia, już się nie odezwał słowem, brr będą mi tu imie zmieniać, ja im nie zmieniałam jak swoje dzieci nazywali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
Nam położna mówiła, że w ciągu 2 godzin trzeba się zgłosić jak wody odejdą...

nam tez ze 2-3 godziny ale gin mi wyraźnie powiedziała że jak odejdą mi wody mam się wykąpać (żeby sobie ulżyć w razie czego) i nie czekać na nic tylko przyjezdzać (oczywiście nie na złamanie karku)


Tak, mówimy o maksymalnym czasie 2 godzin czy też 3 😉

nam polożna kazała nie szybciej niż 2 godziny, najlepiej po 2-3 godzinach a gin co innego, a wogóle to u nas w szpitalu teraz polożne się ważniejsze od lekarzy czują...:/
pozmieniałyście opony w autach na zimówki??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
mąż imie dla małej nowe wymyslił po dziadku i nie wiemy które wybrac czy Alicja czy Anastazja... (Nastka)


No właśnie widziałam u Ciebie zmianę w danych- hmm ja nie wiem na jakie bym się zdecydowała Alicja czy Anastazja, może to drugie? 🤔 No nie macie za wiele czasu na zastanowienie hehe. Ja ostatnio myślałam nad Hanią aczkolwiek z tego co pamiętam mężowi chyba się nie podobało więc zostaje chyba Gabi 😉 Może losowanie zrobisz Ola albo jak zobaczysz małą po urodzeniu to od razu powiedz do niej po imieniu i już będziesz wiedziała co wybrała Twoja intuicja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
U mnie jak wody odchodzą a skurczy nie ma to odsyłają do domu i karzą przyjechać na drugi dzień 😠 😠

e u nas aż tak to nie ma, nie wolno jak wody odejdą funkcjonować, bo po odejsciu wód poród musi się zacząć dla dobra dziecka, jak w ciagu 3-4 godzin nie zaczyna się akcja to podłączają oksytocyne
Zośka czkawki po mandarynkach dostała, chyba zbyt zachłannie je piła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ponawiam pytanko, zmieniłyście opony w autach?? bo zime zapowiadają, kolega z niemiec ledwo dojechał, mówi że do samej granicy śnieg znaczy u nas niedługo też będzie a tu autem trzeba jakoś do szpitala dojechać no i mój dzisiaj zmienia, ale zastanawiam się czy to nie jest znowu takie starszenie jak we wrześniu zapowiadali zime na październik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
My już zmieniliśmy na zimowe Agatka 😉 Od jutra zapowiadają opady śniegu więc to ostatni dzwonek 😉 A Tobie co się stało Kasiu, że chcesz by ktoś za Ciebie posprzątał - w szoku jestem 🤪 🤪 😁


Plecy mnie bolą 😞 Ale i tak wysprzątałam całe mieszkanie tylko podłogi mi zostały 🙂 Agata Ty to się bujaj za tą cenę to ja już wolę na kolanach odkurzyć sama 😜 😁 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My już dawno na zimowe zmieniliśmy, aż żałowałam, że tak wcześniej, bo było tak ciepło...co do kolejności, to ja myślę, że Sylwia mnie wyprzedzi 🙂. Kasia - u Was to faktycznie dziwnie; u nas też kazali jak wody odejdą to wziąć prysznic, z 2 godz i się zbierać do szpitala; moją bratową ochrzanili, bo ona pojechała do szpitala 1 dzień po terminie na ktg a tu rozwarcie i ją zatrzymali; okazało się, że wody musiały jej odejść, a ona nie poczuła 😮??? mimo, że to drugie dziecko. Kurcze, ja też się boję czy będę wiedzieć to już itp..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
My już zmieniliśmy na zimowe Agatka 😉 Od jutra zapowiadają opady śniegu więc to ostatni dzwonek 😉 A Tobie co się stało Kasiu, że chcesz by ktoś za Ciebie posprzątał - w szoku jestem 🤪 🤪 😁


Plecy mnie bolą 😞 Ale i tak wysprzątałam całe mieszkanie tylko podłogi mi zostały 🙂 Agata Ty to się bujaj za tą cenę to ja już wolę na kolanach odkurzyć sama 😜 😁 😁 🙃

hehe no widzisz jak Cie zmobilizowałam 🤪 polecam się na przyszłość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
kurcze mąż mnie wkurzył 😠


Znów ?? 🙃 😠

nom, mój tata dzisiaj sobie kabel w ściany chował i mój mąz że on mu załatwi bruzdownice żeby szybko i mało brudu no i rzeczywiście załatwił od kogoś tata zrobił i git, a teraz no drogo mnie ta przyjemnośc będzie kosztować, flaszke, 100zł trzeba na worek dać i ciekawe ile jeszcze zechce kasy za wypożyczyenie, to po kiego hu** proponuje jak potem narzeka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...