Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Gosia, Ty się tym nie przejmuj 🙂 Zobacz na przykładzie naszej Ady - była rano u lekarza i powiedział, że nic się nie zapowiada, a wieczorem wody odeszły 🙂 Jeśli dobrze pamiętam, a z pamięcią u mnie trochę słabo, ale myślę, że się nie mylę 😉 Także nie nastawiaj się, bo w każdej chwili może się coś zacząć 😁


Oj tam Ninka juz mam to gdzieś , czy urodzę dziś czy za dwa tygodnie. A Olka i tak wylezie wreszcie. Tylko najgorsze jest to ze ja juz siły nie mam dzwigać tego brzuszyska . Ważę 70,5 kg. i obwód pasa to 101 cm. Czyli od początku 15,5 kg. mi przybyło.

nie narzekaj, ja przy wzroście 1,58 m waże już 76kg (18 kg na plusie) i już 112 w pasie
mnie najbardziej przerażają noce, jak się budze i spać nie moge, i ruszyć się cięzko i wogóle, ehh pocieszajmy się że nasze żaby małe sa zadowolone ze swojej miejscówki 🤪


Ja mam 160 cm. wzrostu , ale tobie Agatka w brzusio poszło , masz 11 cm. więcej w pasie niz ja . A ja utyłam po całości 😮 Ale co tam zrzuci się . Po Pauli też zrzuciłam to i po Oli też szybko (może) zrzucę 😉

hehe w brzusio?? mówiłam ze ja tylko tak wyglądam, ramiona mi sie grube zrobiły a najwięcej w tyłek i nogi poszło, masakrycznie
jutro moze panele bede mieć już w pokoju polożone to bym łóżko już miała i w końcu w swoim pokoju spała na swoim wyrku i już bym rodzić mogła
[URL=http://img80.imageshack.us/i/dsc00706i0.jpg/][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/8723/dsc00706i0.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
mój kolor na ścianach tropikalna pomarańcza, ciekawe czy Zośce się spodoba 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia dobrze, że u lekarza wszystko ok 🙂 a malutka jak będzie chciała to wyjdzie i tak myśle, że urodzisz szybciej 😁
Kasiu wygladasz świetnie!!! Agatki kolor też mi się podoba hehe 🙂 ja pewnie zaraz znikne bo Paweł będzie chciał grać i zajrze pewnie do was dopiero jutro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga masz rację grzej cycki w domu 😁 😁 😁 😁 😁
Ale jestem zmęczona a kręgosłup to mi chyba pęka tak boli 😞 Położła bym sie do łóżka ale muszę czekać aż ta galaretka trochę zastygnie aby zrobic masę do ciasta. W tym stanie to ja juz nie nadaję się do stania w kuchni przez 3/4 dnia 😞. Czuję się tak jakbym na kolanach do Częstochowy szła ha ha ha ha ha .
Zastanawiam się kiedy Ole wypuszczą ze szpitala. Aga pozdrów ją od nas 😉
Agatka bardzo ciekawy kolor wybraliście do pokoju 🙂 A to będzie pokój dla Zosi czy wasz ????????? Podoba mi się - odważny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Aga masz rację grzej cycki w domu 😁 😁 😁 😁 😁
Ale jestem zmęczona a kręgosłup to mi chyba pęka tak boli 😞 Położła bym sie do łóżka ale muszę czekać aż ta galaretka trochę zastygnie aby zrobic masę do ciasta. W tym stanie to ja juz nie nadaję się do stania w kuchni przez 3/4 dnia 😞. Czuję się tak jakbym na kolanach do Częstochowy szła ha ha ha ha ha .
Zastanawiam się kiedy Ole wypuszczą ze szpitala. Aga pozdrów ją od nas 😉
Agatka bardzo ciekawy kolor wybraliście do pokoju 🙂 A to będzie pokój dla Zosi czy wasz ????????? Podoba mi się - odważny 🙂

to nasza sypialnia, nie bardzo mamy pokój dla Zosi ale narazie sie tym nie przejmuje bo tak czy siak nie wyobrazam sobie żeby mała spała w oddzielnym pokoju bo wiadomo nocne karmienie, śmierć łóżeczkowa i takie tam bede się czuć lepiej jak będzie koło mnie, zresztą łóżeczko będzie przystawione do mojego boku łóżka, jeszcze sie zastanawiam czy nie obniżyć jej wysokości i nie zdjąć jednego boku tego ode mnie, bo łóżko narazie za małe na 3 a tak by była jakby na przedłużeniu mojej połowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Aga masz rację grzej cycki w domu 😁 😁 😁 😁 😁
Ale jestem zmęczona a kręgosłup to mi chyba pęka tak boli 😞 Położła bym sie do łóżka ale muszę czekać aż ta galaretka trochę zastygnie aby zrobic masę do ciasta. W tym stanie to ja juz nie nadaję się do stania w kuchni przez 3/4 dnia 😞. Czuję się tak jakbym na kolanach do Częstochowy szła ha ha ha ha ha .
Zastanawiam się kiedy Ole wypuszczą ze szpitala. Aga pozdrów ją od nas 😉
Agatka bardzo ciekawy kolor wybraliście do pokoju 🙂 A to będzie pokój dla Zosi czy wasz ????????? Podoba mi się - odważny 🙂

to nasza sypialnia, nie bardzo mamy pokój dla Zosi ale narazie sie tym nie przejmuje bo tak czy siak nie wyobrazam sobie żeby mała spała w oddzielnym pokoju bo wiadomo nocne karmienie, śmierć łóżeczkowa i takie tam bede się czuć lepiej jak będzie koło mnie, zresztą łóżeczko będzie przystawione do mojego boku łóżka, jeszcze sie zastanawiam czy nie obniżyć jej wysokości i nie zdjąć jednego boku tego ode mnie, bo łóżko narazie za małe na 3 a tak by była jakby na przedłużeniu mojej połowy 🙂

No raczej oczywiste jest że maleństwo przez dluższy czas jest przy matce, ja też sobie nie wyobrażam aby dziecko było w inny m pokoju niz ja 😉 A jeśli chodzi o śmiec łóżeczkową to ja nawet nie dopuszczam do siebie takiej myśli, zdarzają się przypadki ale na szczeście jest ich bardzo mało( ja osobiscie zadko słyszałam o tej łóżeczkowej śmierci).
Jak nam zaproponują mieszkanie to nasz pokój pomalujemy na pomarańczowo-zielono.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też powoli idę spać, moze jeszcze jakiś film obejrzymy. Kasia - bardzo fajna fryzurka i podziwiam ze Ci sie chce robić bigos 🙂. Agata - kolor fajny, cieplutki; Gosia - Ty tez masz sile prawie caly dzien gotowac 🤪. Ja się dziś obijałam, a odnośnie pakowania torby, to właśnie mi przyszło do głowy (po umyciu włosów 🙂 czy nie powinnam wziać suszarki 😉 albo mi maz przywiezie, bo bez mycia wlosow to chyba nie dam rady 😆 dobranoc Dziewczynki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byłam na zakupach ale oprócz pokrowców do auta na siedzenia i piwa dla męża nic nie kupiłam ale jestem zadowolona 🙂 Brzuch mnie pobolewa dzisiaj jak na @ i troche kręgosłup no ale nie narzekam już 😉 Kasiu- wyglądasz rewelacyjnie a teraz na koniec ciąży się zmieniłaś- wypiękniałaś i nie wiem czy to wina hormonów czy fryzjera 😁 😉 Gosiu- ja Cię podziwiam za to stanie w kuchni przy wypiekach ale czego się nie robi dla rodzinki 😜 No i przy okazji sobie zjesz takie smakołyki 🙂 Dzisiaj wszystkie wcześnie poszły spać zamiast na porodówkę śmigać. No chyba, że po soczkach greifrutowych uskuteczniają wywołanie porodu innymi metodami znacznie przyjemniejszymi 😁 🙂 U mnie to raczej odpada bo nie ma dnia żeby nikogo nie było a poza tym ja tam porodu nie przyśpieszam- co ma być to będzie 🙂 😉 Natura kieruje się swoimi prawami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajnie Dziewczyny, że się Wam podoba moja nowa fryzurka ja sama jestem z niej bardzo zadowolona 🙂 No ja dokończę bigos wytrę kuchnię i koniec na dziś. Jutro mąż w pracy do 18:00 to może trochę ogarnę mieszkanie i mam kilka rzeczy do poprasowania 🙂 A tu cisza jak makiem zasiał 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oooo nareszcie skończyłam 🤪 🤪 🤪 🤪 A Ty Kasiu ??? Dużo Ci jeszcze zostało pracy w kuchni ???? Kończ i wskakuj do łóżka odpoczywać 😉
Martuś przynajmniej dużo nie zapłaciłaś na zakupach 😉
Ja teraz bardzo mało pieniedzy wydaje , bo przez ten śnieg to po sklepach nie chodzę hihihi.
Ja już po kąpieli , kładę się do łóżka ,jakiś film obejrzę (jak nie zasnę hihihi)
Dobranoc laseczki 😉 🤪 🤪 😘
Śpijcie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Teraz Kasia mi nie może zarzucić, że chodzę spać z kurami hahah 🙂 Bo już żadnej nie ma, a ja jestem 😜 A tak w ogóle to ja szybko uciekam do łóżka, ale późno zasypiam 🙂 Świetna fryzura Wieprzowinko 🙂 I faktycznie wygląda jakbyś też włosy farbowała 😁
Agata, fajny kolor ścian 🙂 Na pewno będzie radośnie tam mieszkać 😁
Ada mi pisała, że czeka na wyniki morfologii i bilirubiny i że zostają w szpitalu, ale nie wie na jak długo. Biedna już ma dosyć szpitala 😞

Aga pozdrów moją synową i jej matkę, Aleksandrę hihih 😁

Uciekam do łóżka 🙂 Dobranoc Grubaski 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia, bardzo fajnie wygladasz w nowej fryzurce !!!
Agatko, uwielbiam pomoranczowy kolor i mam taki w jednym z pokoji.

Dziewczyny, podziwiam Was za stanie w kuchni przy garach.
a tak a propo's przewidywan do porodu - raczej nie urodze w tym tygodniu, ale mysle ze na 90% przed swietami. moje bole od jakiegos czasu sa codziennie silniejsze. no ale - nic na sile, pozyjemy - zobaczymy.
dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja jeszcze siedzę przy kompie 🙂
Ugotowałam bigos, wymyłam kuchnie, pościerałam blaty w kuchni, wyszlifowałam zlew mleczkiem ale wcześniej umyłam stos garów, wyprawiłam męża do pracy na jutro, posprzątałam w koszyczkach z przyprawami a do tego wszystkiego powiesiłam w umytych oknach pierwsze Świąteczne ozdoby 🙂 Teraz czuję, że mam chyba już z 5 kręgosłupów ha ha ale myślę, że jeszcze włączę żelazko wypracuje dwa obrusiki i dwie bluzki Alki 😁 Jutro nie będę miała co robić ale wiem, że w dzień zawsze mam lenia i nic mi się nie chce 🤔 Tu pewnie już będzie cisza a więc mówię Dobranoc 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry, tez jestem jedna z pierwszych, 😁
to ile Was sie ostatniej nocy "rozsypalo" ?

Kasia - wow - tyle jeszcze pracy sobie zaplanowalas na noc !!!!! ja chyba zaczne teraz prasowanie, jestem w domu sama M pojechal jakis czas temu pracowac, tp i ja popracuje 😎
a w niedziele bedziemy skladac lozeczko. M. powiedzial, ze woli je zlozyc teraz na spokojnie, a nie potem, jak bedzie przejety porodem, itd. wiec mysle, ze najpozniej w poniedzialek wkleje tu tez zdjecie lozeczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki wpadłam się przywitać 🙂 Ja juz po śniadanku . Ja na dziś zaplanowałam sobie, że robie krokiety tyle, żeby już na Święta zamrozić, ale najpierw się ogarnę i pojade na kawe do kuzynki 🙂 hehe jej dwuletnia córcia myśli, że ja mam piłke ciągle pod bluzką i chce żebym ją jej dała hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamuśki 🙂 Melduję się że nie urodziłam !!!

My już na nogach od 7 !!!
Ja też już muszę powyjmować świąteczne duperelki bo potem to nie będzie za bardzo czasu...
Ja też tam mam że jak dostaję puera to latam ze ścierką dopóki nie padnę... Ostatnio padam po przejściu się do sklepu !! masakra już mam dosyć bym mogła dziś odjechać na porodówkę !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...