Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
A ja mam dzisiaj nad wyraz duuuużo energii. Od rana mnie przeczyściła kupka teraz sprzątam jak szalona a do tego Alusia prawie się nie rusza hmmm... może coś się zacznie 😎 Ale znając moje szczęście to na pewno nie 🤨 A jutro zaczynam 38 tydzień to już by mogła wyskoczyć 🙃 😆

moja sąsiadka tak miała w ciążach obu że jak miała rodzić to dzien wcześniej miała zajebistego powera i tak się super czuła, ja czuje sie normalnie, tylko jak poszłam na zakupy to wiaodmo skurcze kregosłup ale siadam na tyłku i mija, moja mama mówi ze urodze 15tego więc troche poczekam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini my obydwie takie artystki na tym gg 😁 Działo się nie ma co ha ha ha A ja lałam z tych kawałów 😁 Ja już wysprzątałam całe mieszkanie teraz biorę się za odkurzanie i mycie odłóg 😁 A później prasowanie i zacznę obiadek robić bo dzisiaj kluchy ziemniaczane z serem i kiełbaską 😁 A może Ala jednak wyskoczy na Mikołajki 😁 😁 😁 😎 Bardzo bym chciała 🙂 A tu znów cisza moje Sikoreczki jakie grzeczne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Mini my obydwie takie artystki na tym gg 😁 Działo się nie ma co ha ha ha A ja lałam z tych kawałów 😁 Ja już wysprzątałam całe mieszkanie teraz biorę się za odkurzanie i mycie odłóg 😁 A później prasowanie i zacznę obiadek robić bo dzisiaj kluchy ziemniaczane z serem i kiełbaską 😁 A może Ala jednak wyskoczy na Mikołajki 😁 😁 😁 😎 Bardzo bym chciała 🙂 A tu znów cisza moje Sikoreczki jakie grzeczne 😁

dziewczyny ja bym tego mikołaja przemyślała jeszcze i się wstrzymała bo lepiej dostać dwa dni z rzedu prezenty niż jeden dzien prezent i tyle 🤪
a swoją droga to może ja też poprosze Twoje gadu to może jak ze mną zaklikasz to może i moją Zośke zmusisz do wyjscia 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Mini my obydwie takie artystki na tym gg 😁 Działo się nie ma co ha ha ha A ja lałam z tych kawałów 😁 Ja już wysprzątałam całe mieszkanie teraz biorę się za odkurzanie i mycie odłóg 😁 A później prasowanie i zacznę obiadek robić bo dzisiaj kluchy ziemniaczane z serem i kiełbaską 😁 A może Ala jednak wyskoczy na Mikołajki 😁 😁 😁 😎 Bardzo bym chciała 🙂 A tu znów cisza moje Sikoreczki jakie grzeczne 😁

dziewczyny ja bym tego mikołaja przemyślała jeszcze i się wstrzymała bo lepiej dostać dwa dni z rzedu prezenty niż jeden dzien prezent i tyle 🤪
a swoją droga to może ja też poprosze Twoje gadu to może jak ze mną zaklikasz to może i moją Zośke zmusisz do wyjscia 🤪 🤪 🤪


proszę bardzo 😉 7804354 😁 No ja już odkurzyłam teraz muszę podłogi pomyć i koniec sprzątania 🙂 Jeszcze tylko obiadek i prasowanie zostanie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale mnie dziewczyny zgaga męczy, już nie moge, ale panele się układają, moze coś z tego będzie, właśnie zakupiłam kilka książeczek dla małych dzieci, bo jedna dziewczyna z forum prosiła jakby ktoś mógł pomóc takim dzieciaczkom z jej okolicy więc w podzięce za to ze dostaliśmy od Boga Zośke postanowiłam zaszaleć i zakupiłam 16 książeczek, po 8 na głowe, nie wiem czy trafiłam w gusta i upodobania ale co tam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już↕ jestem ale ide sie kapac i klade do łóżka bo mnie tak moj Paweł wkurzyl że normalnie bym go zabiła.... Moi rodzice przywieźli nam wózek, który zamówiliśmy i powiedzieli, że to prezent od nich więc super bardzo sie cieszymy! Ale oczywiście trzeba go było opić! A ten czubek nawet nie pomyśli że mogłby przystopować bo co jak zaczne rodzić? Jeszcze jak się wódka skończyła to po piwie z tatą wypili 😠 nie pomysli, że jak bym rodziłą to nawet na porodówke ze mną nie wiejdzie chociaż tak ustaliliśmy!!! Wstawie wam jutro fote wózka bo dziś już nie mam ochoty 😞 Idę się kąpać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Grubasy, tęskniłyście za mną, co?? 😎 😎 Jakieś świeże wiadomości?? 😉

no jasne że tęskniłyśmy, jak teraz jesteś i Ty i Mini to się gwarno zrobi, tylko wiesz Mini popada w jakąś paranoje 🤪 🤪 🤪 może trzeba po karetke zadzwonić żeby przyjechali Ci od kaftanów zanim biedna z rozgoryczenia oszaleje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Grubasy, tęskniłyście za mną, co?? 😎 😎 Jakieś świeże wiadomości?? 😉

no jasne że tęskniłyśmy, jak teraz jesteś i Ty i Mini to się gwarno zrobi, tylko wiesz Mini popada w jakąś paranoje 🤪 🤪 🤪 może trzeba po karetke zadzwonić żeby przyjechali Ci od kaftanów zanim biedna z rozgoryczenia oszaleje


Ja bym narobiła trochę szumu, ale zaraz przyjdzie mój Chrabąszcz i mnie zrzuci z kompa 😜 hahaa
Ja popadłam w paranoję, że ja nigdy... NIGDY....ale to NIGDY nie urodzę !! i jestem zła 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Grubasy, tęskniłyście za mną, co?? 😎 😎 Jakieś świeże wiadomości?? 😉

no jasne że tęskniłyśmy, jak teraz jesteś i Ty i Mini to się gwarno zrobi, tylko wiesz Mini popada w jakąś paranoje 🤪 🤪 🤪 może trzeba po karetke zadzwonić żeby przyjechali Ci od kaftanów zanim biedna z rozgoryczenia oszaleje


Ha ha Agata nie długo ciebie karetką zabiorą ale to potrwa bo jako ostatnia pojedziesz 😁 za kare 😁

ja pojade 15stego z Martą 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agata, widzę że tak jak ja lubisz Demotywatory 😁

Ale Marta jedzie 8 lub 18, bo ona chce mieć 8 w dacie 😉 Także jedziesz sama, o ile będzie miał Cię kto zawieźć, bo jak mąż na rauszu to nie wiem 😮 😮 hahaha 😁 Prędzej jednak ci z cpnu Ci poród odbiorą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale z Was wredne Mućki !!!!!!!!
Ja tu cały dzień wywołuje poród a Wy mi dupę obrabiacie 😜 😜 A tak serio to już opadłam z sił ale od 10:00 nie usiadłam dobrze na tyłku cały dzień tylko sprzątam 🙃 Jutro tylko jeszcze pościel zmienię jak psa zabiorą 🙂 Ja chce już rodzić !!!!!!!!!!!!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
I znowu te dwie idiotki się zgadały 😜 To ja uciekam, bo nie chcę się zniżać do tego poziomu.... czyli do poziomu żadnego....
hahaha tak naprawdę idę zrobić napad na lodówkę 😎


głupia kura myśli że jak ma pióra to jajami świeci 🤪
[URL=http://img191.imageshack.us/i/1272570009bykarolusia16.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/4126/1272570009bykarolusia16.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Mini widze że humor Ci dopisuje, kurcze ale wracając do tych porodów, to naprawde Tobie to się udało zaplanowałaś i niech się dzieje co chce, ja też tak chce;( Panele położone, ale listwy nie więc musze czekać i kolejne dwie noce męczyć się na nieswoim łożku, a jeszcze płytki pod drzwi balkonowe to znowu się pokurzy, aj mam pecha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...