Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzien doberek 😆 😉
Składam melduneczek 😉
My po spacerku jesteśmy. Pogoda jest piękna , aż żal sie z nia żegnać 😞 Ja nie znosze zimna . I te dzieci ubierać w kurty i koce uuuu.
Muszę Wam powiedzieć że moja Ola to córunia tatunia. Jak go zobaczy to aż pieje - tylko za nim tak jest. A mama jest bardzo dobra jak taty nie ma .
Lece obieraz ziemniaki na obiad. Barszczyk biały gotowany na wędzonce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Przesada z tymi ludźmi... Jeszcze im mało jak dziewczynka ma kolczyki, opaskę, róż i tak pytają ... 🤢 🤢 😠 😠 debile.
Kasiu, jeszcze Kaffi karmi piersią. Pytałaś kiedy odzwyczajanie, to ja już pisałam, że Łukaszek jest tak mocno związany z cycem,że teraz to by była tragedia dla nas dwojga, dlatego karmię dłużej niż planowałam. Nie wiem jeszcze jak długo, czas pokaże, ale trzylatka nie będę karmić, bo to zboczone dla mnie 😉 w każdym razie też lubię karmić i ciężko mi będzie to zakończyć.
u mnie jest to samo co u Krówki... cyc jako smoczek do usypiani i pocieszyciel... 🙂 na szczęście mnie nie gryzie 🙂
Mini, to musisz sprawdzić skąd te plamienia 🤢 🤢
Ja też nie cierpię jesieni i zimy 😞 I to ubieranie dzieci na cebulkę .... masakra... wyjście z domu się przedłuży 😜
My w czwartek do szpitala, muszę jutro zakupy zrobić, bo nie wiadomo czy "wykwintna" kuchnia szpitalna da mi wyżyć 😉 więc wolę mieć swoje jedzonko w zapasie 😉
jak myślicie, może wiecie, czy jako matka mogę być przy tym zabiegu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini z plamieniem do ginekologa koniecznie się zgłoś, bo to dziwne. A jak dziewczynki w nowym domu???? Maja jeszcze pewnie nie rozumie ale Oliwka wie że to inny dom jest.
Nina ja też myślę że nie bedziesz mogła być przy zabiegu, na pewno gdy mały zostanie uśpiony. Ale jak dostanie znieczulenie miejscowe to nie wiem 😞.
Moja Ola żywa jak nigdy w łóżeczku szaleje 😁 😁 😁.
Ja jutro do pracy idę 😠. Kurczę jak mnnie nie chce się pracować , tak dobrze w domu mi się siedzi.
No to dobrej nocki dziewczynki, ja się odmeldowuję już 😉 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze dziewczyny mam depresję bo tak bardzo bym chciała pracować zawodowo a nie ma pracy 🤨 🤨 Ostatnio coraz częściej mnie bierze na sentymenty i płaczę... Tych nauczycieli z powołania jest malutko a tych z nie-powołania a z wygody to od cholery 😠 Szkoda słów ale nie żalę się już.

Ja dziewczyny Was podziwiam, że karmicie bo im dłużej tym dziecko bardziej się przyzwyczaja. Ja jestem niezmiernie szczęśliwa że mam ten etap tzn odstawiania już za sobą!! Nie chciałabym tego przeżywać jeszcze raz więc jeśli będę miała następne dziecko i załapie butlę to ok 3 miesięcy będę karmić i koniec. Nie chcę stresu dla siebie i dziecka.

W piątek lecę na panieński przyjaciółki bo 15- tego ma ślub 🙂 Na wesele i poprawiny już ma kreacje ale muszę jeszcze dodatki skompletować 🙂

Miłego wieczorku bo ja idę ze smutnym nastrojem już spać 🙂

P.S. Gabrysia już a może dopiero hehe - sama się czesze swoją szczotką do włosów 😜 Podpatrzyła jak ją czeszę i wyrywa mi z rąk i tak się zaczesuje z boku głowy, ale to śmiesznie wygląda hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pierwsza 🤪

Mini, nie dziwię się , że jesteś wykończona bo przecież wszystko na Twojej głowie... Jest co robić z dwójką dzieci niewątpliwie 🙃 Żebyś miała choć wieczorem chwilę dla siebie ale jak piszesz- zawsze coś... Oliwkę będziesz posyłać do przedszkola?? 😉 Bo jeśli tak to zawsze jakieś odciążenie będzie na parę godzinek. A daleko mieszkacie od centrum czy jak bo się zgubiłam 😜

Z odstawieniem od piersi to ja też się zastanawiałam dla kogo to będzie bardziej bolesne- dla mnie czy Gabi i wydaje mi się że to ja bardziej to przeżyłam. Dlatego tak bardzo ciesze się, że zrobiłam to w odpowiednim momencie gdy Gabi zaakceptowała szybko butelkę. Ale ile się napłakałam to masakra. Nie mogę powiedzieć że decyzję ta podjęłam z uwagi na swoją wygodę tylko ja nie wyobrażałam sobie karmić dziecka rocznego - ale podkreślam, że JA 🙂 Dlatego żeby oszczędzić i sobie i Gabrysi więcej stresu wolałam ją odstawić szybciej byśmy mniej to odczuły. Wielokrotnie się zastanawiałam czy dobrze zrobiłam ale teraz z pełną świadomością uważam, że podjęłam słuszną decyzję. Także medal dla tych które karmią i cieszę się, że chcecie nadal tej "bliskości" 🙂

Na marginesie- ma ktoś Internet bezprzewodowy z Orange tzn ten modem?? Jak Wam chodzi?

Dzisiaj ostatni dzień promocji w Tesco chusteczek Pampers - wychodzi 4 zł z groszami za paczkę a jest ich 6 w opakowaniu także śmigamy niedługo same bo mąż odsypia nockę 🙂

Miłego dnia kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂
Mini, fajnie, ze dobrze Wam sie tam mieszka. Maja zaaklimatyzowala sie szybciej, bo jest malutka i jej obojetnie gdzie jest, byle blisko Was 😉 Oliwka, to juz duza panienka i bylo do przewidzenia, ze bedzie potrzebowala wiecej czasu nap rzyzwyczajenie sie, ale na 100% za chwile dojdzie do siebie i pozna nowe kolezanki 😉
zima, zima, zima..... 😠 my kupilismy 2 kurteczki, 1 pare rekawiczek i 1 czapke. kombinezonu nie bede kupowala, bo w wozku mam ocieplacz na nogi. no ale u nas nie ma zim z tem. -20 😎 az mi sie zimno zrobilo, jak o zimie pomyslalam 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂 Mini nie dziwie sie,ze masz dosyc bycia kura domowa ja czasem przy jednym dziecku mam dosc- tzn wtedy jak Pawel ciagle pracuje i nie ma czasu mi pomoc nawet na chwile. Fajnie, ze dziewczynki polubily nowy dom, a Oliwka napewno szybko sie przyzwyczai 😉 Marta niestety czasy sa ciezkie i praca to przede wszystkim znajomosci... Ja na zime kupuje jeszcze jakas ciepla kurtke no i kozaczki jakies cieple bede musiala tez kupic, na jesien jestem juz przygotowana poza bucikami, ale moze poczekam jeszcze chwile i juz zimowe kupie. My stwierdzilismy, ze jakos specjalnie nie bedziemy sie starac o dzidzie, ale nie bedziemy tez sie przed nia bronic, jak Bog da tak bedzie 🙂 Oj Kasia ma racje jak sobie pomyslalam o zimie to az dreszcz mnie przeszedl brrr... 🤢 Gosiu ja czasem chcialabym do pracy isc, ale tylko czasem bo nie wyobrazam sobie jakbym dala rade ze wszystkim, wiec szacuneczek dla Ciebie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejjjjjjjjjjjjjjjjjjj 🙂
Od czego by tu zacząć 🙂
Sylwia, jak Bóg da to potem możecie się dorobić 7 dzieci 😉 A tak na poważnie to myślę, że szybko zajdziesz w ciążę takim oto sposobem 😁
Mini- Ada usunęła konto, bo nikt jej nie odpisywał, więc nie chciała pisać sama do siebie 😞
Oliwka zaradna dziewczynka - zaraz sobie znajdzie nowe koleżanki albo kolegów 😁
Domek mi się podoba - szczególnie kolory u dziewczynek i w kuchni. Tylko kolor w przedpokoju mi się nie podoba i kafelki w łazience 🙂 ale wiadomo, to rzecz gustu 🙂 podziwiam za odwagę w eksperymentowaniu z kolorami, ja bym pewnie się ich bała 😉 Teraz to się możecie ganiać, co?? 😁
Krowa, masz w MORDĘ za to że musiałam bokiem łeb trzymać oglądając wideo 😉
Ja też podziwiam Gosię, pracuje, dwie dziewczynki ma i jeszcze ma siły się kołdrować 🙂 i na brzuszek też zajrzy. Kobieta na wagę złota 😁 i jeszcze nie narzeka...... ooo zaraz się zrobi ideał 😁
Ja jestem przygotowana na jesień, a na zimę jeszcze nic nie mam, oprócz butów. Wiecie co?? W tym roku możemy naszym dzieciom kupić pierwsze sanki!!! 😁 jupiiiiiii 🤪 🤪 🙂 🙂 🙂
Ja się pakuję do szpitala. Napiszę do Marty i do Krowy jak tam po zabiegu itd. Mały będzie miał znieczulenie ogólne, także pewnie mnie nie wpuszczą... zresztą chyba bym ich tam pozabijała, jakbym zobaczyła moje maleństwo pod narkozą... więc może to i lepiej.
Trzymajcie się 🙂 Buziaki 😘 😘 i nie piszcie za dużo, żebym nie miała za dużo do czytania 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nina trzymam kciuki 🙂 No wlasnie Mini ja mam nr do Agi 2010 i czasem sie zastanawiam czy nier napisac do niej czy wszystko ok... a co do Ady szkoda, jej wybór ale zgadzam sie z Mini czasem cos sie przeoczy albo pisze sie tak szybko i w skrocie ze zapomina sie i ie zawsze kazdy odpisuje na wszystko no ale to jej sprawa. Wlasnie ogladam filmik Twoj Mini i naprawde ślicznie sie urzadziliscie przestronny ten wasz domek 🙂 napewno bedzie wam sie w nim dobrze mieszkalo!!! Lece myc gary dalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini, domek super i jaki przestronny 🤪 Ile macie tam metrów? 100 ? ... 😉 Kolory ścian czy płytek oraz aranżacja mieszkania zależy od gustu a każdy ma inny 🙂 Super, że już masz stałe łącze 🙂
Sylwia, podejście super!- jak Bóg da to będzie 🙂 Skoro jesteście przygotowani finansowo i psychicznie to nic- tylko życzyć powodzenia 🙂
Nina, z niecierpliwością czekam na eska... Będzie dobrze, przecież wiadomo 😉 Ale stres zawsze jest bo w końcu która matka się nie boi o zdrowie dziecka 🙂
Odnośnie powodu, dla którego Ada usunęła konto też pozostawiam bez komenta- uważam tak samo jak Mini czy Sylwia 🙂

Spokojnej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini, nalezy mi sie masaz karku za ogladanie mieszkania bokiem 😁 😁 😁
kolorowo i przestronnie 🤪 zauwazylam, ze wciaz w lozeczku masz karuzele, ja musialam juz dawno schowac, bo Kaya wciaz ja ciagnela i zatrzymywala krecenie 🙃 zastanawiam sie tez nad bamberem, bo teraz ciagle i tak za niego wlazi 😮
Nina - trzymam kciuki 😘
Sylwia - odwazni jestescie 😉
Gosia - rzeczywiscie godna podziwu, ale pomnika stawiac nie bedziemy 😉 😜
jesli kogos ominelam, to sorki ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🤪 🤪 🤪 🤪
Chwalcie mnie 😁 😁 😁 😁 az lepiej sie poczulam hahaha.
Mini super dom, miejsca duuuuuzo.
Nina modlic sie bede za Łukaszka-wszystko bedzie dobrze.
Marta niestety czasem tak jest ze nie mozna znalezc pracy w zawodzie.
jA SIE TYLKO PRZYWITALAM BO ZARAZ NA SPACER Z OLA IDE I DO PRACY NA POPOLUDNIE. A TERAZ SIEDZI MI NA KOLANACH I WALI W LAPTOPA , WIEC UCIEKAM 😉
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Piękne 🙂 Mini domek macie super 🙂 🙂 🙂 Nina trzymam za WAS MOCNO KCIUKI 😘 Ja chora dzieciaki też 😞 byłam wczoraj z Majką na kontroli i przez dwa mc przytyła mi tylko 300g i urosła 2 cm, czyli warzy 7400 i 70 dł 😞 Nadal nie mam kuchni ani wykończonej łazienki....

Miłego wieczoru 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😮
zasiadlam sobie wlasnie do kompa z nastawieniem "ciekawe ile czasu zajmie mi nadrabianie zaleglosci, a tu...... kicha. 🤢 pustki 🤢

Kafi, ja wam naprawde wspolczuje ciagle jakies chorobska sa u was 🤨 🤨 🤨
mialam jeszcze cos napisac, ale wlasnie M mnie wola, bo cos do jedzenia zrobil. pachnie mi omletem 🤪 🤪 🤪 🤪
pa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 nareszcie mam momencik 🙂 u nas dzidzia nastepna to raczej tak troche odwaznie wiem ale kurcze bedzie to najlepszy czas bo : ja do pracy nie wracam(brak stanowiska-wyrzuciliby mnie) a umowe mam do maja 2013 r., wiec drugie dzieciatko by sie odchowalo i wtedy mozna smialo szukac nowej pracy i inaczej by na mnie patrzyli bo juz dzieci odchowane 😉 wiec powiedzmy to dziecko z rozsadku hehe 😉 Majka jest swietna!!! A jak wywija hehe ja Wam pozniej sprobuje wrzucic jakies foto bo ide dokonczyc prasowanie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...