Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej Mamuśki, ehh, noc w miarę dobra, poza wędrówka do wc o 23...najgorsze, że w dzien czuje sie dobrze, głodna jestem itp, a wieczorem się zaczyna 😞 ale muszę coś jeść, bo i tak jestem słaba - a jem sam kleik, marchwiankę i trochę sucharków..Pawełek chyba się najada, może poza nocą, bo budzi mi się częściej. U nas dzis wietrznie, ale ciepło, wiec wystawilam P na balkon, nie moge sie doczekac kiedy wyjde z domu, ale na razie jestem za bardzo osłabiona 😞 Aga - jak idziecie z Majeczką na kontrolę, to się dowiesz, ale na pewno będzie ok, Gosia - a jak egzamin Pauli? bo byly chyba rozwiazania w wyborczej, ale pewnie nie porownywala? Aa, mialam Wam napisac jeszcze, ze moj Maz sie tez dzis srednio czul, biegunka 😞 wiec jesli go tez dopadnie, to masakra... 😞 milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
U nas coś zaczęło się chmurzyć a tak ładnie było! Oby nie padało bo nie chcę jej folii zakładać na wózek 🤢 Ale czytałam gdzieś że wilgotne powietrze zwłaszcza właśnie podczas deszczu bardzo dobrze wpływa na układ oddechowy 🙂 My wychodzimy w taką pogodę ale jak lekko kropi a nie pada ha ha 😁 Ogólnie to chcemy kupić auto w gazie bo benzyna droga jak cholera 😮 A co dzisiaj taka cisza??? Jak ja jestem to nie ma nikogo 🤨 Księżniczka jak wstanie dam jej deserek 🙂 Nina- Ty w weekend zmierzasz dać pierwszą nowość czy zmieniłaś zdanie? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 Majaka ogłada właśnie bajkę z braciszkiem i chyba jej się podoba na razie jest cisza 😁. Oliwer ulewał od urodzenia przez 5 miesięcy i to strasznie po każdym karmieniu jak sobie przypomnę to słabo mi się robi 🤢 dawałam mu syrop na to, ale za wiele nie pomagał musieliśmy pilnować go jak śpi, bo podczas snu nawet mu się cofało i się krztusił. Aga 2010 byłaś z tym u lekarza? Wiem, co ty przeżywa, bo mój Oli jak miał 10 mc to złapał rota w szpitalu i miał jeszcze przez 2 mc po wyjściu ze szpitala i zaraził całą rodzinę ja miałam to przez 4 dni szło górą i dołem jadłam dużo jagód i przeszło, ale reszta to sr….. przez 2 tyg. 🤪
Majeczka jak się ślicznie uśmiecha wie co dobre 🙂 piękna foteczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też po spacerze, Ola na balkonie jeszcze spi 🤪
Nie wiemy jak egzamin bo nie sprawdzałyśmy , czekamy na wyniki, ale Paulinka mówiła że był łatwy-okaze sie 😁
To dobrze że słoiczek można dac nastepnego dnia, ja dam Oli marchew w sobotę , tez poczekam na Tomka jak Ninka , niech ojciec się cieszy 🤪
Sylwia jaką zupę gotujesz dzis??????? zagraj???
Aga od weekendu chyba chorujesz- długo 😮 ,wspułczuje.
Mini Maja super, widac ze kocha swoją prywatna mleczarnie 🤪 😁 🤪
Moja Olka wychodzi na spacer w kazda pogodę, A jak leje to na balkon chociaż na 30 min.
Marta gaz najtańszy, my jak spłacimy kredyt to będziemy zmieniać samochód z disla na gaz.A jak się mieszka ??? Bo nic sie nie chwalisz.
A u mnie własnie wyjrzało słońce , pewnie jeszcze raz wyjdziemy na spacer jak Paulinka wróci.
Idę obierać ziemniaki i sprzatac syf w chałupie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kafinka napisał(a):
Zapomniałam zapytać Majka ma ciemieniuchę smarowałam główkę oliwką, ale chyba ma na nią uczulenie. Czeszę jej główkę sztoteczką, ale ma coraz więcej znacie jakieś sposoby by się tego pozbyć????

Moja Oluś też ma ale nie wielką -smaruje oliwką. Moja mama mówi że na ciemieniuchę najlepsze jest masło.Kiedyś nie było preparatów i baby smarowały masłem.No dobra lecę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Mini nawet nie pomyślałam, że może coś być na to w aptekach Oliwer tego nie miał w ogóle. Z rota tak właśnie jest, że jest bardzo zaraźliwy i trzeba uważać, ale jest jeden plus jak się to przeszło to następnym razem już będzie dużo lżej 🙃. Mini, co dajesz Maji do inhalacji???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
kafinka napisał(a):
Zapomniałam zapytać Majka ma ciemieniuchę smarowałam główkę oliwką, ale chyba ma na nią uczulenie. Czeszę jej główkę sztoteczką, ale ma coraz więcej znacie jakieś sposoby by się tego pozbyć????

Moja Oluś też ma ale nie wielką -smaruje oliwką. Moja mama mówi że na ciemieniuchę najlepsze jest masło.Kiedyś nie było preparatów i baby smarowały masłem.No dobra lecę 😉


Gosia, a ile tego masła?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oli dokładnie miał to samo jak był w wieku Majki brał to prawie do 3 lat, a teraz bierze pulmicort 0,25. Pamiętam, że strasznie płakał jak mu robiłam te inhalacje, a teraz to jest już duży i sam bierze. Majeczka taka dzielna widocznie jej to nie przeszkadza dzięki temu szybciej dojdzie do zdrowia 🙂. Dzięki za stronkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kafinka napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
kafinka napisał(a):
Zapomniałam zapytać Majka ma ciemieniuchę smarowałam główkę oliwką, ale chyba ma na nią uczulenie. Czeszę jej główkę sztoteczką, ale ma coraz więcej znacie jakieś sposoby by się tego pozbyć????

Moja Oluś też ma ale nie wielką -smaruje oliwką. Moja mama mówi że na ciemieniuchę najlepsze jest masło.Kiedyś nie było preparatów i baby smarowały masłem.No dobra lecę 😉


Gosia, a ile tego masła?

Tyle aby rozsmarowac na zmienionych miejscach. Syn mojego brata miał taką ciemieniuchę wielką że bratowa się wstydziła z nim wychodzić ☺️. Na czole aż miał, Masakra i leczyła właśnie masełkiem..
Idę dalej sprzątać ,a moja pipka jeszcze na balkonie śpi 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć........ 🙂
Najpierw dostaniecie opierdol.... 😉 Ale i pochwałę, bo nasz wątek to nigdy nie umrze....bo tyle piszecie 😉 Ja się ostatnio opuszczam, ale tak to jest jak nie mam nikogo do pomocy. Rano latam na spacer, potem obiad i ciągle przy małym, także czasu mam malutko 😉
Zdjęcia Majeczki z chrzcin super 🙂 tylko czemu tak mało, co??
Zdjęcie drugiej Majeczki przy cycu też super 😁 ahh te oczka 🙂
Co do karmienia piersią, to wczoraj oglądałam program... babka karmiła 3 i 5-latkę 😮 😮 😮 W USA.... Matka siedziała, a dzieci jej bluzkę podciągały i sobie mleko piły... Jak to zobaczyłam, to aż mi niedobrze było 🤪 🤪 Karmienie piersią jest cudowne, ale są dla mnie granice... wiekowe.... 😮 😮
Muszę się ogarnąć, bo nie mogę skomentować żadnej z Was.... muszę sobie zapisywać... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂
Moja Alusia jest straszna 😞 Nie wiem co się z Nią dzieje 🤔 To chyba na prawdę ząbki 😮 Bo je normalnie w nocy śpi a w dzień daje popalić 🤨 Nie wiem co jest grane 🤔
Moja Alusia dzisiaj zjadła jabłuszko z porzeczkami smakowało Jej- zjadła pół słoiczka 😁
Marta pytała jaką firmę podajemy- ja daję Hippa a kaszki i soczki BoboVity 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kafinka napisał(a):
Zapomniałam zapytać Majka ma ciemieniuchę smarowałam główkę oliwką, ale chyba ma na nią uczulenie. Czeszę jej główkę sztoteczką, ale ma coraz więcej znacie jakieś sposoby by się tego pozbyć????


ja smarowałam masłem,czapeczka na to i po pół godzczesanie i kąpiel,potem oliwką na noc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
a włąśnie cycowe - jak chcecie długo karmić maluszki??
ja bym chciała tak do lutego-marca przyszłego roku bo później mój mi załatwia u nich etat....
a więc Maja będzie albo w przedszkolu,albo będzie miała zaufaną znajomą na nianie 🙂


Ja postanowiłam, że aż zacznie chodzić.... 😉 Ale może mi być trudno się rozstać.... 😉 Do roku myślę karmić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciliśmy z parku i placu zabaw,ciepluteńko,ale zaczęło wiać straszniei już jest zachmurzone 😞,Sebuś je mleczko.
kurcze 😞ie wiem już co on ma na tej szyjce i plecach 😮,dziwne,że tylko tam mu wyszło,od wczoraj je kaszkę bananową tylko i mleko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Mini23 napisał(a):
a włąśnie cycowe - jak chcecie długo karmić maluszki??
ja bym chciała tak do lutego-marca przyszłego roku bo później mój mi załatwia u nich etat....
a więc Maja będzie albo w przedszkolu,albo będzie miała zaufaną znajomą na nianie 🙂


Ja postanowiłam, że aż zacznie chodzić.... 😉 Ale może mi być trudno się rozstać.... 😉 Do roku myślę karmić.


Nina właśnie zaraz miałam pisać 😁...10 minut temu wróciłam,mało mi głowy nie urwało 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ada, a może kosmetyki zmieniałaś, albo proszek??
A to mój dżentelmen 😁 i pies się załapał hahah

[URL=http://img138.imageshack.us/i/16tydzukasia2291.jpg/][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/7922/16tydzukasia2291.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz, może po nowościach jeszcze mu tak szybko nie zeszło ... co?? dawaj mu samo mleko i czekaj... no bo po czym innym??
pies jest trochę zazdrosny, zwłaszcza o zabawki... a jak widzi matę, to aż się trzęsie. Oj tak, coraz bardziej znowu do taty podobny. Grudniowe maluchy to większość do tatusiów są podobne!! Oprócz Twojej Mai i Alusi Pigi... bo są do Was podobne. A tak to chyba żadne do mamy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lukaszek wpatrzony w obiektyw 😁
z kaszek - ostatnio odkrylam z nestle - misiowy ogrodek - marchewka i groszek. daje malej na 180ml mleka dwie miarki tej kaszki, do tego smoczek z X i zajada sie, az jej sie uszy trzesa. dostaje ja zawsze kolo poludnia po kilku lyzeczkach sloiczka, za ktorymi niestety nie przepada. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...