Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hejka 🙂

Ja się na psach mało znam bo jakoś nie żywię do nich sympatii... W bloku nie wyobrażam sobie psa, ba - zresztą w ogóle sobie nie wyobrażam mieć jakiekolwiek zwierzę... No chyba, że rybki hehe. Ale do zwierząt ogólnie to nic nie mam i jestem wrażliwa na ich krzywdę- to tak gwoli wyjaśnienia byście mnie o nic nie posądzili ha ha.
Także Mini, nie pomogę... Ale może Kasiak, Sylwia czy Kafi bo one mieszkają w domkach więc być może bardziej się znają na rzeczy 😉

Ja ugotowałam zupę na jutro- grzybową ! Mnniiaaamm - moja ulubiona chyba, zresztą mam wiele ulubionych 🙂 Muszę eskiem Ninie podesłać haha. No bo kury wbrew pozorom mają bardzo szlacheckie podniebienie 😁 😁

Siostra przyjdzie i będziemy filmy oglądać także DOBRANOC 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mini - jesli chodzi o psa, to musisz wziac pod uwage, ze zarowno owczarek niemiecki, jaki i podhalanski, to psy o silnym charakterze (zreszta poczytaj sobie o nich w necie) i musisz byc pewna, ze odpowiednio go "ulozysz". pies musi czuc, ze ktos nad nim goruje, on nie moze czuc sie przewodca stada 😉 .
jak na podworko, to ja chyba zdecydowalabym sie na podhalanskiego 🙂
powodzenia w wyborze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej baby 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Zacznę od wyboru psa. Min i po pierwsze to z tego co wcześniej pisałaś to ten domek macie na jakiś określony czas. A biorąc psa to na jakies 10 - 15 lat. Więc te decyzję należy przemyśleć bo jeśli za jakies lata będziecie musieli zwolnić dom to co z psem ????? Ja wybrałabym wilczura, bo owczarki niemieckie są bardzo mądre, łatwo je wyszkolić i są bardzo wierne. Kiedyś miałam 😉 Ja kocham zwierzęta - baaaardzo.
No i nie wiem co miałam jeszcze napisać ☺️
Ach , czekamy na Ninę i Kurczaczka 🙂 A
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[color=blue][/color]gonia88811 napisał(a):
Hej baby 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Zacznę od wyboru psa. Min i po pierwsze to z tego co wcześniej pisałaś to ten domek macie na jakiś określony czas. A biorąc psa to na jakies 10 - 15 lat. Więc te decyzję należy przemyśleć bo jeśli za jakies lata będziecie musieli zwolnić dom to co z psem ????? Ja wybrałabym wilczura, bo owczarki niemieckie są bardzo mądre, łatwo je wyszkolić i są bardzo wierne. Kiedyś miałam 😉 Ja kocham zwierzęta - baaaardzo.
No i nie wiem co miałam jeszcze napisać ☺️
Mam wieści od Mrówy : Przeprowadzili się , 60 km od Warszawy. Kajtek nie raczkuje ale chodzi za rączki. Iwonka nie ma internetu , ale jak już sie dorobią to do nas powróci. Napisała aby Was wszystkie pozdrowić 😉
Ach Sylwuś jak Bóg da to druga dzidzia będzie 😆
Moja OLa poszła spac o 19:30 na noc (tak myślałam) o 20 się obudziła i jest skora do zabawy, więc zmykam . Może jeszcze dzis zajrze ,a jak nie to do jutra dziewczęta 😘 😘 😘
Dobranoc 😉
Ach , czekamy na Ninę i Kurczaczka 🙂 A
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pierwsza 🙂
Ninka ciesze sie ze w szpitalu jest ok. mam nadzieje, ze wyjdziecie jak najszybciej i z Luko bedzie wszystko dobrze 😘 😘 😘 czekamy na nastepne wiadomosci 🙂
Mini - czy piesek bedzie tylko na zewnatrz, czy w domu tez czasami? poczytalas o chrakterach i potrzebach tych pieskow? juz cos zdecydowaliscie?
Gosia ma racje, wziecie psa, czy jakiegos innego zwierzecia, to naprawde duza odpowiedzialnosc na dlugie lata. trzeba brac pod uwage, ze jesli chcecie wyjechac na wakacje to albo z psem, albo trzeba znalezc opieka zwierzeciu, itp, itd..... jesli pies jest w domu to siersc......... , ale tez duzo radosci i np. Kaya szaleje za Daisy. 🙂
czasem juz mielismy daisy dosyc, szczegolnie jak jest kaya a daisy ma cieczke.... 😞ehhhh, dlugo by opowiadac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 no to po pierwsze dobrze, że z <Łukaszem wsio ok i tak już zostanie!!!! Niech szybko wracaja do domu bo to najlepsze lekarstwo 😁 a co do psa to owczarek niemiecki, uwielbiam te psy i my napewno kiedys tez kupimy- jak juz ogrodzimy działke i ja troche urzadzimy 😉 ja uwielbiam te psy 😁 no a co wiecej mialam napisac hmmm nie pamietam 😮 zaraz sprobuje wam jakies foto wrzucic bo dawno nic nie dawalam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej hej 🤪 🤪 🤪 🤪
Wow Mini umowa na czas nie określony - super 🤪 Więc możecie się zesterzeć w tym domu 😁 😁 😁. To jeśli macie dożywotnio tam mieszkać to nawet się nie macie co zastanawiać, bierzcie psiaka bo to jest świetny przyjaciel i wspaniały obrońca. Ja osobiście jestem miłośniczka zwierząt i jestem za braniem zwierząt ze schronisk, bądz od ludzi którym oszczeniła się suczka i nie maja co zrobic ze szczeniakami(właśnie moja Gina jest od suczki która przyniosła niespodziankę właścicielce)
Już Wasza decyzja na jakiego psa sie zdecydujecie. Najlepiej jest poczytac o wybranym psiaku i jego charakterze. Świetne sa labradory dla dzieci prawda Kasiu ??? Moja Gina jest wysterylizowana i nie będzie szczeniaków i nie ma cieczki. A sierści jest z niej mnóstwo - właśnie zaczęłą linieć 😮 😠
No dość o psach. Mini jeszcze raz gratuluję umowy na czas nie okreś.... Super.
U mnie pada deszcz , Ola śpi i nie wiem czy na spacer z nia wyjdę 😞 I zimno się zrobiło buuuu.
Dzis jedziemy na 6 urodziny mojej siostrzenicy po południu.
No i co jeszcze napisac miałam - nie wiem ☺️, tak sie rozpisałam na temat psów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mi cos wiadomosc ucielo a sie tyle napisalam 😞 no dobrze ze u Niny ok.Psa jak dla mnie to owczarka niemieckiego. to tak w skrocie bo muysze obiad zrobic 😉
tu foto jakies 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/703/sam0699j.jpg/][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/8112/sam0699j.th.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Baby !! 🙂 😘
Wróciłam, nadrobiłam 😁
Dzieciaki słodkie na fotkach 🙂
Mój urlop z rodziną był suuuuuper !!
Majorka jest piękna, miejscowość w której byłam była cicha, spokojna, czysta z dużą ilością rodzin i starszych ludzi a więc fajnie jak na pobyt z dzieckiem 🙂
Hotel śliczny, czystym dobre jedzenie i WSPANIALI LUDZIE !! 🙂
W niedziele byliśmy późno po w pokoju o jakiejś 1:00 w nocy. Niestety autokar rozwoził ludzi po hotelach i na nas wypadło, że byliśmy ostatni a później w hotelu okazało się, że nie ma dla nas miejsca już i musimy przemieścić się do innego ich siostrzanego hotelu 5 minut drogi dalej taksówką. Akurat to wyszło nam na dobre bo mieliśmy 4-gwiazdkowy hotel i jakieś 4 minuty do plaży prostej drogi 🙂
Ala bała się morza także w wodzie nie przebywała. Ale była na prawdę grzeczna i uwiodła cały hotel hahaha Wszyscy Ją znali, zaczepiali, całowali i nosili na rękach haha
Ja użyłam troszkę słonka, ale nie za dużo bo z Alusią trzeba było w cieniu przebywać. Poza tym poznałam tak wspaniałych ludzi, że nawet byłam z nimi na dyskotece haha Ubawiłam się, że hoohohooo 😁 Hiszpanie są strasznie przystojni hahaha 😁
Mój Mariusz wypływał się w morzu za wszystkie czasu także był w swoim żywiole 🙂
Poza tym zrobiliśmy sobie rejs statkiem, spacery, próbowanie lokalnego jedzenia i drinków oczywiście haha 🙂 Pogoda była upalna codziennie po 31-32 stopnie w piątek po południu się popsuła pogoda i było zimno już.
Ja ogólnie wróciłam przeziębiona. Dzień gorący, wieczór ciepły z chłodnym wiatrem do tego zimne napoje no i teraz mam katar 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieńdoberek 🤪 🤪 🤪 🤪
Dzis głosowanie , my idziemy a Wy ?????????????
Mini suczka śliczna 🤪 🤪 Jakie ma długie uszyska hahahaha. Dobry wybór 😉
Sylwia ale ten Dominik jest szybki 😉 jak juz sam staje to zaraz pójdzie sam 🤪
Pigi pokaż swe opalone na brąz ciało 😁 😁 😁
Ide niebawem na spacer bo słońce świeci .
Mam pytanie jaki kombinezon na zimę , jedno częściowy czy dwu ?????????? W którym dziecku wygodniej w wózku i do chodzenia ???????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oooooo Pigi jaka laseczka z Ciebie , i nogi jakie dlugie masz 😉 Ślicznie tam jest i jak ciepło i jakie morze błękitne 🙂 Mój Bałtyk jest brązowy hahahahahaha
Ja myślałąm o dwuczęściowym kombinezonie bo jest praktyczniejszy, można założyć samą kurteczkę. No to muszę się wybrać niebawem na zakupy.
Ola śpi , byłyśmy na krótkim spacerze , zjemy obiad i pójdziemy z tatą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I tutaj świnia na basenem opala szynkę 😁 Ja mam 800 tych zdjęć także było by co wstawiać haha 😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/695/sam0821g.jpg/][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/8696/sam0821g.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no kasiu ale jak mi sie od razu cieplej zrobilo 🙂 śliczne fotki, a Ala nie dziwie sie ze królowałą hehe 😉 a mi Dominik marudzi bo mu górne jedyneczki wychodza chyba , spi juz drugi raz biedactwo moje 😞 Gosiu nareszcie troche do nas wpadlas 🙂 a na zime ja mam kurteczek samych pare, ale wlasnie kupic musze jeszcze takie ogrodniczki z kurtka widzialam nawet ladne w pepco, no i do wozka tez myslalam o jakims moze spiworku?? nie wiem sama jeszcze. A kupilam malemu ostatnio buciki na zime juz nareszcie mi sie udalo bo juz trzy razy prpbowalam ma wysokie podbicie i ciagle cos nie pasowalo... wrzuce wam moze jutro foto. A Dominik chyba naprawde za chwile zacznie sam chodzic, kurcze za jedna reke juz ladnie chodzi a do tego z dnia na dzien robi takie postepy w samodzielnym staniu, ze normalnie w szoku jestesmy 🤪 ok lece nas pakowac i jedziemy do mojej siostry na obiad- tzn rozpalimy sobie grilla 😁 buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam śpiwór do wózka dla Oli 🙂 Z zeszłej zimy. Dostałam od siostry po jej córce. Jest bezowy i niezbyt podoba mi sie ten kolor ale , ważne że jest ciepły. Więc okryje ja na to kocem i nie zmarznie 😆. Musze o butach pomyśleć, takich w których będzie jej sie dobrze chodziło , bo nie sposób bedzie ja w wózku utrzymać jak sama zacznie juz chodzic 😁 😁 😁
Pigi to żes nastrzelała tych fotek hahahahahaha. A szynki sie opaliły hahahaha. Widzę że zaczęłaś palić na dobre. LM na stoliku obok Ciebie.
Alusia czarowała wszystkich bo jest słodka i kostium kąpielowy bardzo sexi hahahaha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...