Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no cena jest rewelacja tylko w lepszym materiale jest drozej ale i tak warto 🙂 A nam nie potrzebna jest tu funkcja spania bo to do goscinnego pokoju jest 😉 ale no nie da sie ukryc my tez musielismy do sypialnie solidne wyrko kupic hehe bo moj Paweł też do lekkich nie należy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Meldunek 🙂
Byliśmy na mieście 🙂 Obkupiłam do końca Alusie na zimę i dostała prezent z okazji 10 miesięcy 🙂
Sylwia obydwie kanapy piękne !!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 Ja bym brała na Twoim miejscu uniwersalny kolor czyli szary, czarny, brąz. Wiem po sobie- mam czerwoną kanapę i wszystko muszę mieć pod kolor w salonie i nie mogę wystroju mienić na np.: turkusowy bo gdzie do tego czerwona kanapa 🤔 Także przemyśl kolor Kochana 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alusia w nowej czapce haha 😁 A w oddali widać różowy laptop- to prezent dzisiejszy 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/694/sam1283j.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/5899/sam1283j.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hihi jakie Alusia ma fajne zdjecia 🙂 Napewno Czita będzie zadowolona 🙂 No właśnie myślimy o szrej albo czerwonej kanapie. Zobaczymy jeszcze troche czasu jest 😉 Dominik wykąpany ale nie śpi tylko gada już mu szajba odbija 😁 ale ja coś nie mam dziś do niego nerwów. Potrzebuje troche odpoczynku chyba, a jutro znowu sama z nim zostaje bo Pawel jedzie do Gdanska z tata jakas maszyne ogladac wiec znowu nawet spokojnie nie posprzatam. Lece spróbuje go położyć spać 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alusia, jaka czapa eskimoska 🤪 i wlosy jak zwykle pod pradem 🤪
jaki laptop, tylko Alus, pamietaj, zeby mamie nie pozyczac go 🙂
Sylwia, dobry wybor z ta sofa 🙂
my w goscinnym tez mamy sofa, tyle, ze skorzana, ze wzgledu na psa, zeby siersc sie nie przyklejala. jest rozkladana, bo mieszkamy na koncu swiata i kto przyjezdza, spi u nas 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nadrobiłam i Was uduszę - ale naskrobałyście 😠 😠 😠 Aby więcej mi się to nie powtórzyło.
Kasia ja też na końcu świata mieszkam 😁 😁 😁 hahahaha
Sylwia Dimino jak pomyka szybko i sprawnie. Dzielny chłopiec a tło mmmmm interesujące hahahaha. A kanapy obie fajne. Brązowa jest większa i więcej miejsca do siedzenia , ale zielona bardziej mi się podoba
Alusia zjada banana ??!! Jak to ??? banany sa dla ciocin Czity . Alusia słodka i jakie włoski hahaha sterczące 🤪 😁 😁.
Mini a twoja łobuzica mała wcale sie nie zminia 🤪. A włoski to gdzie sie podziewają ??? hahahahaŚliczna jest 🙂 🙂 🙂 🙂
Kuro a Kogucik juz jest ??????? Pewnie leczy pierś 😁 😁 😁
Martuś a martwiłas się że Gabusia nie raczkuje. A tu masz niespodziankę !!!!! Gratki dla Gabusi 😆
O matko co ja jeszcze miałąm napisać ????? A ja uwielbiam pepco!!!!! I często tam bywam 😆 Ubieram tam Olę 😉
No i muszę kończyć bo Ola nie śpi i chce do mamy 😆
Zajrzę do Was jutro bo dzis nie dam rady już 🙂
Dobranoc 😉 😘 😘 😘
( a tak w ogóle to piszę do Was juz około 30 minut - ze względu na Olę )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 melduje się. Pewnie zajrze dopiero jutro wieczorem, bo dzis mamy urodziny mojego taty i Pawła brata wiec dwie imprezy do obskoczenia. U moich rodziców na noc zostajemy. Teraz zmykam bo musze małego przygotować i jedziemy do miasta na chwile, a później zabieramy moją babcie i będziemy jechać do mojej mamy na troche bo ja sama siedze w domu to musze korzystać hehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

W Pepco są fajne rzeczy i na każdą kieszeń choć nie wszystkie mi się podobają. Wiadomo kwestia gustu. Poza tym ja napisałam kiedyś że są rzeczy wieś tańczy i śpiewa więc Mini mogłaś napisać wprost, ja się nie obrażam 🙂 To moje zdania a ja każdej z Was zdanie szanuję 🙂

Co do prania to widzę że Nina była na tyle bystra że zrozumiała o co mi chodzi hehe. Ptasi móżdżek wygrywa 😁 🙂 Uważam, że nie bez powodu jest napisane na metce sposób prania oraz temperatura także jeśli rzecz jest jakościowo dobra to uważam że wysoka temp może zniszczyć ubranie. Później przy prasowaniu przecież zarazki się i tak zabija 🙂

Alusia jest cudna! I wg mnie się bardzo zmieniła 🙂 Śliczna dziewczynka 🙂

My dzisiaj na 18- stkę a zaraz na zakupy bo muszę na rosół wszystko kupić na jutro 🙂 Właśnie dziewczyny, na czym robicie rosół ?? 🙂

Miłego weekendu 🙂

P.S. Moje dziecko się nauczło " gotowała kyzia" i cały czas sobie liczy na paluszkach i pokazuje gdzie poleciała 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 Podpisuję listę 😁 Kogucik mój wczoraj przyjechał o 19 😁 Łukaszek poznał tatę i się śmiał do niego 😁
Poza tym zasypia sam w łóżeczku bez płaczu, a w sumie to nawet z uśmiechem... aż w to nie wierzę 😁 A ja tyle miesięcy się męczyłam.... 🤨
Dominiś pięknie zasuwa, tak z gracją hahaha 😁 A kanapy muszę jeszcze raz obejrzeć i wtedy napiszę, bo tylko na chwilę wpadłam. Bawcie się dobrze dziołchy 😉
Alusia prześliczna, taka delikatna 😁 no i znowu wkładała palce w kontakt i popieściło 😉 hahah a czapka to chyba na Syberię 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Cześć 🙂
Dobrych impreza Dziewczyny 🙂
Aga ja lubię metkę cebulową ..... 😁
A ja znów nie wyspana 🙃 Poszłam spać przed 3:00 w nocy 🤔 Później już nie mogłam bo M wstawał o 4:00 do pracy haha 🤪 🙃

ciekawe z kim tyle pisalaś 🤪 🙃 🙃
ze mną nieeeeeeeee....ale blisko 😁 🙃 😘 😘 😘




Po rodzinie nic nie ginie 😁 😁 😁 😎 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj dużo nie miałam do nadrobienia 😆
Kuro gratulacje dla dzielnego Łukaszka. No widzisz jakie kochane dziecko , sam zasypia i to bez placzu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kupiłam Oli spodenki , buty na zimę , różowe kozaczki, Pauli plaszcz zimowy , czapkię i rękawiczki, oraz spodnie, sobie zaś kurtkę zimową , a Tarzanik nic sobie nie kupił 😞
Teraz ide na pizzę i oglądać kuchenne rewolucje 😉
Dziewczynom imprezującym życzę wdanych imprez i małych kaców hahahahahaha.
Zajrze do wasjeszcze.
Mućka aj lowju hahahaha 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...