Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziś na cmentarzu koło nas była para z dzieckiem małym, a drugie w brzuchu, on coś tam do niej szurał, ale to nieważne. Potem przyszła jego rodzinka - rodzice i siostra. Ojciec był tak nachlany, że prawie na pomnik wpadł!! Patrzymy, a wyciągają wódę!!!!!!!!!!! i wszyscy piją z gwinta, oprócz tej w ciąży. Biedne dziecko, na takie rzeczy od małego musi patrzeć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ej, wecie co?? Tak sobie pomyślałam, że szkoda mi kasy na nowy płaszcz dla siebie i kombinezon dla małego na zimę, dlatego namówiłam męża, bym wyjechała z Łukaszkiem do ciepłych krajów i tam przeczekała zimę 😁
jestem genialanaaaaaaaa 😁 także za kilka dni się pakujemy i lecimy, tylko jeszcze nie wiem gdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej piękne 🙂 u mnie nie wesoło mojego żółwika musiałam uśpić 😞 zapytałam weterynarza czy będzie cierpiał a on powiedział, że tak, bo u gadów wygląda to inaczej niż np. u psów i kotów... Wszystkie okna w domu mam do wymiany i do tego jeszcze marmur, który jest wokół kominka też do wymiany, bo pękł od wysokiej temperatury 😠 😞 Z M się nie dogaduje od dłuższego czasu 😞 Gosia Olunia ma bardzo podobne objawy do różyczki tak jak już któraś wspomniała, ale może to też być silna alergia ….Nina mnie dziś na cmentarzu facet chciał pobić za to, że przeszłam obok pomnika i ruszyłam kwiatki 😮 taka się zadyma zrobiła, że mój chciał mu w mordę dać 😁 facet zaczął nas tak wyzywać, że ludziska się tylko gapili nikt nic nie powiedział Powiedziałam, że jest bezczelny, a jego żona powiedziała miłego dnia do widzenia, więc ja tak samo jej odpowiedziałam i poszliśmy, bo dłużej już mojego bym nie utrzymała 😁 do tego Oli zwymiotował na cmentarzu 😞 potem gorączka się pojawiła i tak na zmianę do teraz 🥴

Spokojnej nocy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 My dzis oczywiscie 6.10 pobudka bo Dominik sie nie przestawil. Po pierwsze gratulacje dla Sebusia 🙂 A co wogole u Ady Nina?? Kafinka żal biednego żółwia 😞 Trzymam kciuki żeby Oli zdrowiał. A jak Gosiu Ola???Kurcze zajrze później i coś wiecej naskrobie bo mały mi tu rozrabia za bardzo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z Aga nie wiem bo musze znalezc numer bo chyba zostal na starym telefonie 🤢 postaram sie go znalezc 😉 Jade dzis z malym do lekarza bo katar mu nie przechodzi 😞 Nina ja tez chce do cieplych krajow wez nas tez chlopcy beda sie bawic razem a my na podryw pojdziemy 😉 Lece sniadanko szykowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Mini, wypraszam sobie czytanie w moich prywatnych myślach!! Bo to JA pomyślałam co z Kaffi, a Ty sobie bezczelnie zapożyczyłaś moją myśl!! No popatrz, a ja od lutego 2010 nie mam @ 😁 a Ty masz mleczarnię i się męczysz 🙃 🙃 ale to dlatego, że byłaś niegrzeczna i masz karę 😁
Kaffi, żółwik jest z aniołkami 😘 😘A z M się ułoży mam nadzieję, musicie poważnie porozmawiac 😘 😘 A co do domu, to masakra, nowy dom, a coś się dzieje ciągle 😞 A w ogóle to jak Twoje wyniki??
Pawełek Agi wydoroślał, ale jest taki sam słodki 😁 Na twarzy się dużo nie zmienił. Wiem, bo mam Agę w znajomych na nk.
Ja zbędnego balastu w postaci WAS nie biorę do ciepłych krajów, bo mi wstydu narobicie 😜 Krowa zrobi placek na plaży, Pigi to nawet wyglądem od razu obciach robi, Owca będzie meeeeczeć, a Kaffi to tEMPak 😉 A o Czicie to ja nawet nie wspomnę, bo to ladacznica, każdego banana będzie chciała spróbować!! Może zastanowię się nad Kasią i Sylwią, bo to kulturalne zwierzęta ... w miarę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂
Nadrobiłam Was 🙂
Kafi kochana a co się dzieje z oknami, że do wymiany ?? Boziu tyle kasy na budowę domu trzeba wydać i jeszcze po kilku dniach mieszkania wychodzą na zewnątrz usterki 🤔
Co do dogadywania się z mężem to u mnie też straszna lipaaaaa......
Ja już troszkę posprzątałam. Zostało prasowanie i odkurzyć 🙃 Nic mi się nie chce ☺️ 😮 🤨 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pewnie Czita nie wie od czego ta alergia, ale dobrze że wie, że to alergia chociaż, a nie coś innego.
Sylwia, posprzątaj i u mnie, bo mąż zrobił sajgon i sobie wyjechał nie sprzątając 😉
Kaya dziś grzeczna, a ja Łukaszka muszę co chwilę zabawiać 🤢 🤢 🤢
Krówsko : Ja rodzę co chwilę gdybyś nie wiedziała, że kury jajka znoszą!! ale skąd masz takie rzeczy wiedzieć, jak masz trawę zamiast mózgu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
😘

CO DO ZACHOWANIA OSÓB ROBIĄCYCH TZW. BUŹKE ZAMAST WPISÓW TEŻ POWIEM TYLKO JEDNO.....
TO ŚWIŃSTWO 🤪 🙃
PLOSIE PISAC POSTY A NIE GĘBOLKI ;D


Milka... te osoby nie umieją wyrazić swoich uczuć i tylko w ten sposób umieją się określić. Np. Pigi jest całuśna i daje komu popadnie 🙂 tzn. chciałaby dać, ale nikt jej nie chce 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...