Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Mini, to musisz zbudować na ich przyjazd jakiś porządny chlew, żeby czuły się jak w domu 🤪 🤪 🙃 🙃
Sylwia, nie widziałam tych klocków na żywo ...chyba 😉 Mi się podobają drewniane, ale na nie jeszcze za wcześnie 😉
Kaffi, a jakim sposobem Maja spała w łóżeczku? tak jak u nas, czy jeszcze coś innego wyszło 😉
Uuuu nie chciałabym być facetem od kominka 😉 🙃 🙃 przekroczy próg waszego domu i wtedy poczuje ogień (złość Agi) na własnej dupie 😉 hahahha

Kura dostałam wiadomość,i musze ci się przyznac że ja też.......... ☺️ ☺️ ☺️
cie lovam 😁
no i tez jestem ostatnio nie ufna,i może przewrażliwiona na punkcie bezpieczeństwa w sieci ☺️

Mini, a o co chodzi z tym bezpieczeństwem ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj Kafinka nawet nie myśle jak ma przerąbane facet 🤪 Ale ładnie Maja spała!!!! My już mamy drugi kaloryfer Paweł właśnie go kończy montować na szczęście nie robili żadnych problemów ze zwrotem kasy bo mógł też wziąć od razu nowy) ale widzieliśmy ten sam w sklepie powiedzmy obok tańszy o 30 zł więc wziął ten tańszy za to jak go potraktowali. Ide powoli szykować do kąpieli małego. A dzieciaczki różnie zaczynają chodzić a może i zrobią niespodziankę i pierwsze kroki w roczek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Nawet jest do tego wątek. Mi szkoda już komentować tego...
http://www.brzuszek.net/forum,odp_oszusci_na_forum,296,1031733.html,str=6#1032813

Ta osoba, co to robiła (robi) powinna się głęboko zastanowić nad tym i zdecydowanie się leczyć ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kur*A oprócz tego, że znosi jajka...ma co chwilę poród i połóg, dodatkowo daje mleko, także jestem full wypaśną kurą i wiadomo, że ja tu rządzę, a nie ta Krowa, która nie umie grać w szachy, ani liczyć, matoł jeden! Tylko umie szturchać, a ludzi wpadają na siebie i guzy nabijają! No, chyba nie macie wątpliwości kto jest szefem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
kafinka napisał(a):
naylaaa napisał(a):
IdoDko, ona wie kogo ma słuchać 😎 😎 😎

a kogo mam nie słuchać 😁

Nie słuchaj kury bo jej gdakanie jest objawem kompletniej ignorancji osób wyższych 😠
nie dostałą premi bo jajka klasy "L" to chyba za mało by dostać premie 😠

OKI 😁 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Kur*A oprócz tego, że znosi jajka...ma co chwilę poród i połóg, dodatkowo daje mleko, także jestem full wypaśną kurą i wiadomo, że ja tu rządzę, a nie ta Krowa, która nie umie grać w szachy, ani liczyć, matoł jeden! Tylko umie szturchać, a ludzi wpadają na siebie i guzy nabijają! No, chyba nie macie wątpliwości kto jest szefem 😁

To może pół na pół co?!!!!! 😁 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kaffi, zbliżasz się do 60tki, to co ty byś chciała mieć skórę gładką jak pupy naszych dzieci?? 😜
Ja mam pióra i u mnie zmarszczek nie widać 🙃 🙃
Nie przejmujcie się i nie czytajcie gUpot Łaciatej, tylko tyle mam do powiedzenia 😁
Dobranoc Moje Drogie (oprócz Krowy) 🙂
czas wyłączyć kompa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Kaffi, zbliżasz się do 60tki, to co ty byś chciała mieć skórę gładką jak pupy naszych dzieci?? 😜
Ja mam pióra i u mnie zmarszczek nie widać 🙃 🙃
Nie przejmujcie się i nie czytajcie gUpot Łaciatej, tylko tyle mam do powiedzenia 😁
Dobranoc Moje Drogie (oprócz Krowy) 🙂
czas wyłączyć kompa 😉

ha ha ha wyłączyć kompa bo gospodarz idzie a jak kopa w d...zasadzi to jajecznica w dupie będzie 🤪
Kaffi no wiesz ty co 😲 😲
jaja sobie robisz??? 🤪

ja ja ja ja 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

U nas przeprowadzka się przedłużyła do przyszłego tygodnia ale to długa historia. W każdym razie jestem już spakowana i czekamy 🙂 Nie mam czasu na nic bo ciągle coś do pakowania, a to sprzątanie i takie tam, a tu trzeba zrobić obiad i iść na zakupy czy spacer. Zresztą wiecie o czym mówię hehe.
Nadrobiłam aczkolwiek nie sposób mi zapamiętać wszystkiego co zapisałyście. No ale cieszę się, że jestem na bieżąco 🙂

Rafał zmienił prace także teraz robi cały tydzień tak samo a nie czterobrygadówkę. Nie wiem tylko jak przeżyję jego 5 nocek 🤪 Dotychczas miał tylko dwie pod rząd... Gabrysi wyszły dwie górne jedynki także mamy 6 ząbków- wszystkie jedynki i dwie górne dwójki 🙂 Tak poza tym chyba po staremu. Czekam na zasiłek bo ma być w poniedziałek na koncie i ciekawa jestem ile będzie... Pewnie przy dobrych wiatrach starczy na tydzień ale zawsze coś 🙂

Miłego wieczoru 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do prezentu na roczek to ja kupiłam skrzynkę pocztową z FP i jestem zadowolona 🙂 Na Święta jeszcze myślę 🙃 Odnośnie spania to Gabi rzadko zasypia w łóżeczku, przeważnie na łóżku po mleku się poprzytula i idzie spać a później ją przekładam, jak się budzi na mleko nad ranem to ją biorę do nas i śpi dalej z nami 🙂
Malutka moja nie przestawiła się na nowy czas i zasypia mi 18-19 tzn przeważnie przed 19 już lulka Ale cieszy mnie fakt że i tak wstaje rano jak zwykle czyli ok 6-7 także tu się nic nie zmieniło 🙂 Potrafi przespać całe 12-13 godzin z przerwą na mleko ok 4-5 Oby tak dalej 😉
No i odnośnie chodzenia to Gabi chyba też nie przedrepcze roczku , myślę, że dopiero tak na 14 miesięcy zacznie chodzić 🙂 No ale zobaczymy bo myślałam, że nie będzie raczkować a teraz jej upilnować nie można, łobuziak mały 😁 😁 Wymusza, marudzi, miałczy bo ciągle coś jej nie pasi i tak w kółko... 😮 Podejrzewam że ząbki kolejne ale kto wie... Może ma charakterem po mamusi 😜 😜
Mini, miłego seansu z mężem 😎 🙂 🙂
Pozdrówcie Olę ktokolwiek ma z nią kontakt, głos ma rzeczywiście sexi hihihi 🤪 🙂 Alusia pięknie chodzi 🙂 Dominik oczywiście również 🙂

Dziewczyny jak u Was z czyszczeniem ząbków maluchów??? Po każdym posiłku czyścicie? Na ile przestrzegacie tego...? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...