Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej Kochane !! 🙂
Ja wstałam przed 10 mąż razem ze mną i wyszedł z pieskiem 🙂 Ja zabieram się za śniadanko 🙂 Mąż zażyczył sobie jajka w majonezie a i ja chętnie zjem 😁 Ja czuję się dobrze, noc też miałam dobrą, tylko teraz coś mnie żołądek boli ale to pewnie dlatego, że zjadłam na kolację kurczaka w pikantnej panierce hihi Dzisiaj będzie cisza, ale ostatnio i tak jest tu cichutko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
Hejka 🙂 My właśnie jemy rosołek więc zaraz drugie i na cmentarze także zajrzę później 🙂 Cieszę się Kasiu, że u Ciebie wszystko ok 😉


Dziękuję Martusia 😘 😘 Ja też się cieszę 😉 Wczoraj to myślałam, że oszaleje już na niczym nie mogłam się skupić !! 🤨 Ale byłam bardzo zadowolona z opieki w szpitalu, aż byłam w szoku !! Boję się tylko, że jak pójdę do położnej to będę mieć skierowanie na glukozę i niestety tak jak Wy będę musiała wypić to świństwo !!! 🤔 😮 Bleeee......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak_89 napisał(a):
Kurcze mam nadzieje, że tak dobra jak Milka 😁 😁 😁


nie no aż tak nie ale weś ze sobą cytrynę to lepsze bedzie... ja tam wypiłam bez niczego... i dałam radę 🙂 🤪 mała mi fitnes urzadza i czuje głowe ze jest już w duł jak powinna być i o szyjkę mi obija jak niewiem co 😁 😁 aż boli... mały dzik 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak_89 napisał(a):
Mój mąż dzisiaj nazwał swoją córcię Bandytka 😁 😁 Ha ha ha A ja Ją nazywam Mała terrorystka 😁 [/quote

Kasiu te Ale to są terrorystki 😁 hahaha ciekawe jakie beda jak sie urodzą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jaka cisza 😲. Moja Paulina ma imieniny 26.06 w dzień matki 🙂 a Ola będzie miała 18.05.
Jestem już po obiadu, i chyba na cmentarz jednak się przejdziemy 😆
Ja nie mam opuchniętych nóg ani rąk.
Kasia ja też glukozę piłam z cytryną, i nie była taka zła, da się ja wypić 😉 A milki w smaku to ona niestety nie przypomina 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam 🙂 Byłam z mężem i znajomymi na zakupach w polskiej hurtowni i właśnie zjadłam sękacza mniam mniam 😁 😁 U mnie dzisiaj bardzo ładna pogoda, aż się w domu nie chce siedzieć, ale tak mnie żebra i plecy bolą, że nie była bym w stanie długo łazić. Ja też nie wiem kiedy moje dziecko ma imieniny 🙃 Co ze mnie za matka 😮 🙃 😜 Muszę sprawdzić 😁 Jak teraz będę szła na wizytę do położnej to nic nie będę jadła słodkiego tylko jakaś kanapkę i herbatka bez cukru 🙂 Kupiłam Alicji w hurtowni herbatkę z Hipp-a z mieszanki ziół polski jest w nim anyż, koper włoski, rumianek, melisa i jeszcze jakieś zioła. A sobie kupiłam z Herbapolu rumianek, melisę i koperek włoski 🙂 Niech sobie teraz czekają 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki 🙂 ja też tylko wpadłam na momencik i uciekam leniuchwać do łóżeczka 🙂 Aga wysłałam Ci wiadomosc na gg na ten drugi numer.
Jutro rano mnie może nie być na formu bo z Pawłem na zakupy się wybieram i nie wiem o której wrócę 😆
Miłego wieczorku do jutra 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też tylko na chwilę, poza tym i tak widzę że pustki ... U mnie tzn u rodziców bo tu obecnie zamieszkuję znów impressska - ja wypiłam piwko bezalkoholowe i zaraz kładę się spać bo jakaś zmęczona jestem 🙂 Jak wyjechaliśmy na cmentarze przed 13 to byliśmy koło 19 dopiero także masakra. Poszperam trochę na necie i zaraz spadam do łóżeczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale miałam stron do nadrobienia aż PÓŁ !!!! 🤪 🤪 😁
Ja właśnie czekam na kolacje bo mi się pizza robi 🙂 Mąż wyszedł z Tuńkiem a ja zrobiłam mu jedzonko do pracy bo jutro już do pracy idzie 🙂 Czas tak szybko leci dzień za dniem nawet nie wiadomo kiedy 🤪 🙃 Aguś to dobrze jak już się spakowałaś. Ja też już bym mogła bo mam wszystko ale jeszcze trochę. Powiedziałam sobie, że łóżeczko ubiorę i spakuję torbę tak po 20 🙂 A później przygotowania do Świąt 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pizza !! Mniam mniam 😆 Smacznego życzę 😉 Ja w tygodniu spakuję torbę do szpitala, jutro składamy komodę więc zacznę wszystko prać bo nie wiem czy uda się nam znaleźć mieszkanie więc w razie czego trzeba być przygotowanym tu u rodziców 🙂 A Ty jak się Kasiu czujesz??? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...