Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Położne sympatyczne, oprócz jednej, ale zawsze znajdzie się czarna owca 😜 Ogólnie w nocy pobudka co 2 h na sprawdzenie tętna dzidziusiów. Lekarze bardzo fajni, właściwie to panie lekarki bardzo fajne 😁
Jedyne co było do dupy to jedzenie hahaha 😉

A Wy dziewczyny idźcie do lekarza, żeby sprawdzić co Wam się sączy. Za wcześnie na poród.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
NIna mów co za tajemnice skrywa KINDERUŚ 😁


Wacka? 😮 czy pisie? 😮 oto jest pytanie 😁 ona chce abyśmy ją błagały 🤪

Ninka no zdradz nam swoja tajemnicę , kim jest kinder niespodzianka 🙂
Aga ja czekam aż Ty jutro wrócisz od lekarza i powiesz co z tą wydzieliną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.brzuszek.net/forum,ciaza_stan_przereklamowany,17,500077.html,str=0 co za kobiety zakładają takie wontki jak mnie to denerwuje.... jak kobiety piszą o takich rzeczach... wiem że to forum i każdy ma swoje zdanie...ale nie chciała bym żeby moja matka takie bzdury wypisywała;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Seniorita de panczita 😁 Nazwę tak swoją córkę, jeśli oczywiście mi pozwolisz 😁 hahaha
Ale doktor mi nie pokazał klejnotów, bo myślał że znam płeć. Tylko pod koniec się pyta, a raczej stwierdził : zna pani płeć, prawda??
A ja: nie 😎
- A chce pani znać?
- Tak 😎 🙂
- To chłopiec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak_89 napisał(a):
Ola widziałam ten wątek nawet coś tam napisała ale już nie pamiętam. Ale ładną opinie ma założycielka o swoim dziecku i stanie 🤨 Ninka bardzo się cieszę, że będzie chłopak zaraz zmienię w tabeli z Kinderka na chłopaka 😁


mnie coś takiego wkurza... 😠dla matki powinno być najważniejsze dziecko... a nie hobby czy martwienie sie o zzęby czy wstyd przedlekarzem.... to jest poswiecenie jakieś dla swojego dziecka... i wkurwia mnie podejscie takich kobiet...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Powiedzcie mi w skrócie co tam jest na tym forum, bo nie chce mi się czytać 😜 hahah jaki leń ze mnie 😁


Nic zastanawiałysmy sie co u ciebie i Agaty... a tak każda w weekend zajeta grobami była...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...