Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
od 11 do 13 mam sie tylko do połoznej zgłosic
ale pozbyłam sie bakteriii i nie mam juz krwinek białych.... tyle wsystko w norrmie 😉


czyli nigdzie się nie wybierasz w podróż 🤪


pokaże mmoje bańki tylko 😁 zobaczymy co powie... a tak to chyba w normie wszystko...:"D oby boziu ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://img576.imageshack.us/i/dsci0054x.jpg/][IMG]http://img576.imageshack.us/img576/7116/dsci0054x.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

a ty CIOTKA OLA Z ALĄ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://img543.imageshack.us/i/dsci0048c.jpg/][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/3909/dsci0048c.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

a ty z poniwdziałku zdjecie wygladam jak bym piłke lekarską połknęła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Was też powypychało 🤪 🤪
Ola, Tobie jak cycki urosły jaaaaa 🤪 🙃
A Aga udaje, że się zdrowo odżywia hahaha 😁


Miedzy batonikam jedno jabłko 😁


hahahaha szok siwy dym 😁 hahahaha nooo miedzy marsem a snicersem jabłko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ciekawe jak w 9 miesiącu będziemy wyglądać 🤪 🤪 Mi już by mógł taki brzuch zostać 😁
Wiecie co?? Jak tak leżałam w tym szpitalu i bym miała rodzić, to czułam że jeszcze nie jestem gotowa psychicznie... Przeraziło mnie to wszystko. .. .Że to jeszcze nie na mnie pora i byłoby źle ze mną gdybym miała teraz urodzić. Potrzebuję jeszcze trochę czasu i porodu się nie boję 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Ciekawe jak w 9 miesiącu będziemy wyglądać 🤪 🤪 Mi już by mógł taki brzuch zostać 😁
Wiecie co?? Jak tak leżałam w tym szpitalu i bym miała rodzić, to czułam że jeszcze nie jestem gotowa psychicznie... Przeraziło mnie to wszystko. .. .Że to jeszcze nie na mnie pora i byłoby źle ze mną gdybym miała teraz urodzić. Potrzebuję jeszcze trochę czasu i porodu się nie boję 😁


masz jeszcze 7 tygodni kochana ... mały przyjdzie na świat kiedy bedzie jego czas... a ty na to staniesz się gotowa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Nina Łukasz się Ł(ukazał) 🤪 🤪


Niezły suwaczek wymyśliłam, co?? 😁 hihihi.
Ola, jaka kwaśna mina hahhahahahahaha 😁 Ty połknęłaś tą piłkę do porodu hahahaahahha 🤪 🤪 🙃


hahaha nooo 😁 ale on sie taki duzy wydaje 😁 a w rzeczywistosci aż taki nie jest 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Nina Łukasz się Ł(ukazał) 🤪 🤪


Niezły suwaczek wymyśliłam, co?? 😁 hihihi.
Ola, jaka kwaśna mina hahhahahahahaha 😁 Ty połknęłaś tą piłkę do porodu hahahaahahha 🤪 🤪 🙃


hahaha nooo 😁 ale on sie taki duzy wydaje 😁 a w rzeczywistosci aż taki nie jest 😁


A u mnie jest odwrotnie 😜 Na zdjęciach jest mały, a w rzeczywistości duży 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Mini23 napisał(a):
ja zrobie zdięcie przed wyjściem do lekarza o ile się wmieszcze w spódniczke 😁 🤪


A właśnie, co Ty się tak stroisz do tego lekarza, co?? 😉 Spódniczka do lekarza, nawet rajstop szukała 😜 jakbyś się na randkę szykowała 😁


włąśnie ona chce zbałamucić lekarza... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kobitki 🙂
Fajnie Nina że jesteś już z nami 😘 i że będziesz miała chłopaczka 🙂
Brzuchy duże ale mój to ogromny !!!
Tak jak pisałam wcześniej od wczoraj jesteśmy u rodziców więc jak tylko będę miała chwilkę wolnego to zajrzę do was 🙂
A teraz zjadłam śniadanko i uciekam się kąpać i szykować bo zaraz zbieramy się na cmentarze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Mini23 napisał(a):
ja zrobie zdięcie przed wyjściem do lekarza o ile się wmieszcze w spódniczke 😁 🤪


A właśnie, co Ty się tak stroisz do tego lekarza, co?? 😉 Spódniczka do lekarza, nawet rajstop szukała 😜 jakbyś się na randkę szykowała 😁


musze mojego troche podenerwować 😉 a co 🙂 poza tym jego znajoma będzie o której sobie żartuje że też nosi jego dziecko jeśli dziewczynka 😠 🤪 a poza tym chudzinka to pupilek lekarza bo zawsze trafia na jej kolejce podanie kawy 😁 🤪


wiecie co mi się sniło?? ze mnie w nocy bóle złapały i budze si i ból czuje ale taki kolkowy;/ i siadam i się zastanawiam.... budzic mężą czy co... ale przeszło za chwile i jakos zasnęłam ale beka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Aga, jak będziesz w domu to musisz nam koniecznie fotkę wstawić 😉
Fuck.....suszarka mi przestała działać 😠 😠 A u mnie to sprzęt potrzebny jak jedzenie 😠 🤨 🤨


hahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...