Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ojejku ja tu siedzę i sikam ze śmiechu z Was Krowy jedne !! 😁 Dzisiaj Aga będzie to z mężem pod prysznicem robić :

[URL=http://img686.imageshack.us/i/dlaczegotojazawszemusze.jpg/][IMG]http://img686.imageshack.us/img686/7340/dlaczegotojazawszemusze.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

BĘDZIE PO KROWIEMU !!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Ojejku ja tu siedzę i sikam ze śmiechu z Was Krowy jedne !! 😁 Dzisiaj Aga będzie to z mężem pod prysznicem robić :

[URL=http://img686.imageshack.us/i/dlaczegotojazawszemusze.jpg/][IMG]http://img686.imageshack.us/img686/7340/dlaczegotojazawszemusze.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

BĘDZIE PO KROWIEMU !!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁

hehe tylko czy ona się zmieść do kabiny jak się jeszcze mąż wyłoży 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Ojejku ja tu siedzę i sikam ze śmiechu z Was Krowy jedne !! 😁 Dzisiaj Aga będzie to z mężem pod prysznicem robić :

[URL=http://img686.imageshack.us/i/dlaczegotojazawszemusze.jpg/][IMG]http://img686.imageshack.us/img686/7340/dlaczegotojazawszemusze.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

BĘDZIE PO KROWIEMU !!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁


Kasia kolejna Twoja Fotka z albumu "moje porno z mężem" 🤪 wiesz chyba nie wezme z was przykładu 🤪



He he he he Kasia sama rysowałaś ?????????????????? Fajne 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Ej a wy też jesteście takie rozdrażnione i nerwowe w ostatnich tygodniach?

no mnei łatwo zdenerwować i doprowadzić do płaczu czasem sobie sama sie dziwie że coś tak błachego tak mnie potrafi rozstroić i ze nerwy7 tak szybko puszczają


No ja też tak mam i wpadam w złość i szał z byle powodu... ☺️

no ja też nigdy nie krzyczałam na męża i nie puszczałam fochów, a teraz coraz częśćiej mi się to zdarza, a właśnie wczoraj focha zapuściłam i mąż mi obiecał zmywarke 😁 tylko musze poczekać aż się Zosia urodzi, do tego czasu on będzie mył , codziennie, chyba nie musze mówić że już wczoraj złamał słowo a dzisiaj cały zlew naczyń 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwonka1 napisał(a):
mysle ze nie pozwola mi czekac do grudnia ale na dzisiaj mam termin a u mnie zupelnie nic sie nie dzieje stad moje mysli o grudniu, bynajmniej blizej grudnia napewno.
Jak sie czujecie? bo ja jak słon 😉

no ciężko to jest trzeba przyznać, niektóre z powodu tego ciężaru chcą się nawet wyłamać i już rodzić 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
iwonka1 napisał(a):
mysle ze nie pozwola mi czekac do grudnia ale na dzisiaj mam termin a u mnie zupelnie nic sie nie dzieje stad moje mysli o grudniu, bynajmniej blizej grudnia napewno.
Jak sie czujecie? bo ja jak słon 😉


Ja się też czuje jak słoń 😁 taka wielka i ciężka i jeszcze te wolne ruchy 😁

Aga Ty wielka ???????????? i ciężka ha ha ha ha . Ty jesteś modeleczka 😉 My to możemy narzekac ha ha ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
No ja dziś w szał wpadłam że Oliwia rozrzuciła po całym mieszkaniu zabawki i nie chciałą posprzątać,później że mąż gra a nie zwróci jej uwagi...później znowu że nie ma dla mnie czasu 😁 i tak o byle co się wściekam... ☺️

ja dostaje szału że za długo w pracy jest, albo że wraca niewiaodmo ile (u nas są remonty i sie jedzie odcinek 15 km prawie godzine) albo że czasu nie ma jak wraca po pracy, a przecież sama mu wynajduje ciągle jakieś zadania 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwonka1 napisał(a):
mysle ze nie pozwola mi czekac do grudnia ale na dzisiaj mam termin a u mnie zupelnie nic sie nie dzieje stad moje mysli o grudniu, bynajmniej blizej grudnia napewno.
Jak sie czujecie? bo ja jak słon 😉


Nie martw się Kochana góra za dwa tygodnie urodzisz to jeszcze zmieścisz się w Listopadzie 🙂 Ja czuję się dobrze, ale rzeczywiście robi się coraz ciężej 🙂 U Was dużo dziewczyn z Listopada i Października przenosiło terminy 🙂 Także nie jesteś sama 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...