Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

aisak_89 napisał(a):
A ja właśnie skaczę na piłce 😁 😁 Ale wygodna ta piłeczka 😁 😁 A ciasto już pachnie mniam mniam 😜 😎


jak skikasz tak na niej to Ali głowa lata i ją cisnie ... co za matka 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

gonia88811 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
jezdem grubinki chudzinki 😁


Hej Ola 🤪 Brzuszek masz spory 🤪 Taki okrąglutki 😉


ogromny mam... mam dziwne coś na wkłądce dziwny wyciek... i mamy nie ma nie mam komu pokazac;/ 😮 taki rdzawe mało tego ale rdzawe...


ale to w wkładke sie wchłonęłoo tak jak by upłalw ale taki wodnisty rdzawy lekko rdzawy 😮
Hej Olka to rdzawe to może być ten cholerny czop podbarwiony krwią 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
jezdem grubinki chudzinki 😁


Hej Ola 🤪 Brzuszek masz spory 🤪 Taki okrąglutki 😉


ogromny mam... mam dziwne coś na wkłądce dziwny wyciek... i mamy nie ma nie mam komu pokazac;/ 😮 taki rdzawe mało tego ale rdzawe...

no ja też myśle że to może być czop, jak czop jest podbarwiony krwią to w niedługim czasie zacznie się akcja porodowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
jezdem grubinki chudzinki 😁


Hej Ola 🤪 Brzuszek masz spory 🤪 Taki okrąglutki 😉


ogromny mam... mam dziwne coś na wkłądce dziwny wyciek... i mamy nie ma nie mam komu pokazac;/ 😮 taki rdzawe mało tego ale rdzawe...


Torbo podjedź z mężem może na izbe i oni to obejrzą... zawsze będzie lepiej..


Lekko rdzawy bo moze wypadac po trochu, więc jedzcie do szpitala jak napisała Aga, będziesz spokojna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
A ja właśnie skaczę na piłce 😁 😁 Ale wygodna ta piłeczka 😁 😁 A ciasto już pachnie mniam mniam 😜 😎


Ciekawe jakiej piłce?? nie zwie się czasem 2 jajeczka 😁 🤪

kurcze nie wiedziałam że baby w ciąży są takie zboczone ale cóż głodny zawsze o chlebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olu rzeczywiście to może być czop a on wcale nie musi być duży nie raz kobiety mają czop wielkości paznokcia. Ale to powinno być galaretowane a nie tylko woda 🤨 Olu na tej piłce Alusia ma wygodniej niż jak się siedzi na twardym fotelu bo piła się dopasowuje do tyłka a fotel się nie ugnie i nie dopasuje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
ale dużo nie mam tego ... niewiem włoże nową wkładkę i poczekam...


A ja ci radze rusz dupencje i podjedź na izbe,tym bardziej że ostatnio myślałaś że wody ci się sączą...


No właśnie zgadzam się z Agą może to są wody ale jak są zabarwione to lepiej to sprawdzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak_89 napisał(a):
Olu rzeczywiście to może być czop a on wcale nie musi być duży nie raz kobiety mają czop wielkości paznokcia. Ale to powinno być galaretowane a nie tylko woda 🤨 Olu na tej piłce Alusia ma wygodniej niż jak się siedzi na twardym fotelu bo piła się dopasowuje do tyłka a fotel się nie ugnie i nie dopasuje 😁


ale tam nie ma glutka tak jak wtedy to miałam bezbarwne to taka jakby woda bo si ąkło we wkładkę... ale tego bardzo mało jest wiec zmieniłam ją i czekam jak za godz bede miała dalej to jade...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
ale może to tylko upław... a ja panike zasieje i mnie wezmą za gupią;/

a czujesz ruchy dziecka?? i nikt Cie za panikare nie weźmie, wcale nie musisz pędzić na trakt porodowy, idź na ginekologie i powiedz że w ciąży jesteś i że jakieś rdzawe upławy się pojawiły i boisz się czy z dzieckiem ok więc niech Cie zbadają, lepiej dmuchać na zimne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Olu rzeczywiście to może być czop a on wcale nie musi być duży nie raz kobiety mają czop wielkości paznokcia. Ale to powinno być galaretowane a nie tylko woda 🤨 Olu na tej piłce Alusia ma wygodniej niż jak się siedzi na twardym fotelu bo piła się dopasowuje do tyłka a fotel się nie ugnie i nie dopasuje 😁


ale tam nie ma glutka tak jak wtedy to miałam bezbarwne to taka jakby woda bo si ąkło we wkładkę... ale tego bardzo mało jest wiec zmieniłam ją i czekam jak za godz bede miała dalej to jade...

To poczekaj jeszcze i wtedy jedź bo rzeczywiście jak to miało rdzawy kolor to lepiej to sprawdzić. Bo czop jest rdzawy ale też właśnie galaretowaty a wody muszą być czyste.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
ale może to tylko upław... a ja panike zasieje i mnie wezmą za gupią;/


Ola nie wezmą,zobacz ja pojechałąm z brakiem ruchów a na ktg były już i to ile 😁 teraz szpitale się starają o statusy rodzić po ludzku itp. jedź i się zorientuj.

hehe u nas też będzie rodzić po ludzku jak w międzyczasie porodówki nie zamkną bo spzital w likwidacji, na chirurgie nie przyjmują nawet z atakiem wyrostka :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
wiecie co moja Zośka coś sobie ostatnio bardzo moje żebra upodobała i ciągle pod nimi siedzi


Oj chciała bym czuć nóżke pod moimi żebrami...

ja akurat chyba jej dupke czuje pod żebrami, ale na dole nie siedzi więc jej sie do porodu nie śpieszy a ja wpadam w histerie ze urodze po terminie i świeta bedą w szpitalu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JESTEM 🙂 wczesniej nie mogłam zajrzec ale juz nadrobilam i co widze Ola sie w kolejke chce wepchnac? ja sie zastanawiam czy nie pojechac sobie jutro na ktg dzis znowu czesto mi sie brzuch twardy robi i wtedy takie dziwne ksztalty lapie to normalne pewnie ale ja w weekend na zjazd jade i kurcze boje sie troche zeby nic sie nie dzialo... a ile trwa badanie ktg i na czym ono wlasciwie polega?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...