Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

[URL=http://img811.imageshack.us/i/dsci0058.jpg/][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/9173/dsci0058.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

mata laski JA:P i mój ogromny bziuch 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey 🙂 u mnie tez pogoda brzydka wczoraj wieczorem miałam skurcze i powiem wam, że miałam stracha, bo mojego nie było ja sama z małym w domu jakby coś się zaczęło dziać to ja nie wiem, co bym zrobiła ze stachu to bym siedziała i czekała jak wróci. U nas w szpitalu jest taki jeden gin, co wszystkie omijają go szerokim łukiem, bo to cham ubliża rodzącym ostatnio dziewczyna pisała, że trafiła na niego i powiedział, że trzeba było dupy nie dawać to by tak nie bolało jak mi się on trafi to normalnie akcja porodowa mi się zatrzyma 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kafinka napisał(a):
A czy mogę powiedzieć jak mi się on trafi, że nie chce żeby on mnie ”obsługiwał” ???????????


jak ci dowali to w bólach go kopnij...
hahaha

a jak cos powie to mu odpowiedz że twoja dupa twoja sprawa... wiec niech sie zamknie i robi swoje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kafinka napisał(a):
Powiedziałam mojemu, że ma przy mnie siedzieć non stop nawet przez chwile ma mnie nie zostawiać na sali…….


nooo jak lekarz cos odpali to twój już sie tym zajmie 🙂 dobre rozwiazanie ja mojemu też powiedziałam że ma mnie za reke trzymac i pilnowac zeby nikt na mnie nie darł się ...
tylko że ja mam taką sytuacje ze ojciec mój pracuje w szpitalu w którym rodzic bede...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
kafinka napisał(a):
Powiedziałam mojemu, że ma przy mnie siedzieć non stop nawet przez chwile ma mnie nie zostawiać na sali…….


Najlepiej niech weźmie jeszcze kamere i nagrywa poród...po pierwsze dla pamiątki po drugie zobaczysz jacy będą milusi widząc że wszystko co powiedzą lub zrobią będzie nagrane 🙂 kiedyś było właśnie w uwadze o tym 😁


hahaha dobre 😁 🙃 moje wielkie maleństwo sie wije i mnie głaszcze od srodka i buzki daje hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w środe i podejrzewam że to ostatnia wizyta 😁 ciekawe czy mnie na samolot posadzi 😁 😁 czy nie 😁 😁 jeszcze nie siedziałam calą ciąże raz jak w 7 tyg mi potwierdził 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
ja w środe i podejrzewam że to ostatnia wizyta 😁 ciekawe czy mnie na samolot posadzi 😁 😁 czy nie 😁 😁 jeszcze nie siedziałam calą ciąże raz jak w 7 tyg mi potwierdził 😁


To jak on cie bada? 😮


usg co wizyta twardość brzucha do tego wyniki obrzeki żyhlaki ciśnienie waga koniec 😁 😁 rozwarcie sprawdza jak cos nie tak 😁 hahaha acha ktg jeszcze od 30 tyg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka mamuśki 😉 I jak zwykle aktywne forumowiczki: Aga, Aga i Ola 😜 Agatka- nie wiem o co dokładnie pytałaś mając na myśli usg w 30 tygodniu ? 🤔 Ja mam robione co wizytę + badanie ginekologiczne a teraz miałam brany ten wymaz na paciorkowca bo ponoć to bardzo niebezpieczne jeśli jest niewykryte 😞 Jutro jadę zawieź do laboratorium, koszt tylko 25 zł także niewiele 🙂 A dzisiaj jadę do teściów ale jakoś to przeżyję hehe 😁 Póki co czytam co naskrobałyście dzisiaj od rana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
acha... 🙂 a jak ci się podoba kjólik 🤪 teraz mu zrobiłam świeże 😁 wieczorem zrobie sobie zdięcia tylko teraz ładuje akumulatorki na parade na 15 🙂

fajny męża namawiam żeby córci kupil 😁 😁 ale coś sie ociąga 😁 i mówi nie 😁 ale algida pomoże 😁

jak on sie nazywa wkońcu?? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...