Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

gonia88811 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Ja dopiero na komórke spojrzałam... i tam eski od Ady i Agi 😁 😁
ale widze że nasza wielorybica krowa już napisała wszystko 😁
A Ada wpiernicz za strachy dostanie 😁 😁 ja już myslałam że sama urodze po tym jakk napisała że rodzi 😁
teraz mam brzuch tak twardy jak kamlot;/
ale skurczy nie mam narazie... coś mnie sie saczy na wkładce ale bez krwi obserwuje co to czy to upławy czy co... zobaczymy ale pewnie fałszywy alarm 😁


Ola to na pewno upławy 😉 Tylko TY teraz na porodówke sie nie wybieraj hehe jeszcze troszke potrzymaj mała 😁


tez mysle ze to upławy...
ale dziwne jakies...
przemeczona jestem może dlatego mi brzuch tak twardnieje..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Ja dopiero na komórke spojrzałam... i tam eski od Ady i Agi 😁 😁
ale widze że nasza wielorybica krowa już napisała wszystko 😁
A Ada wpiernicz za strachy dostanie 😁 😁 ja już myslałam że sama urodze po tym jakk napisała że rodzi 😁
teraz mam brzuch tak twardy jak kamlot;/
ale skurczy nie mam narazie... coś mnie sie saczy na wkładce ale bez krwi obserwuje co to czy to upławy czy co... zobaczymy ale pewnie fałszywy alarm 😁


Ola to na pewno upławy 😉 Tylko TY teraz na porodówke sie nie wybieraj hehe jeszcze troszke potrzymaj mała 😁


tez mysle ze to upławy...
ale dziwne jakies...
przemeczona jestem może dlatego mi brzuch tak twardnieje..


A co ile wkładkę wymieniasz?? Jak byłam w szpitalu to dwóm dziewczynom tak czop się sączył parę dni przed porodem. Także obserwuj co i jak 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Ja dopiero na komórke spojrzałam... i tam eski od Ady i Agi 😁 😁
ale widze że nasza wielorybica krowa już napisała wszystko 😁
A Ada wpiernicz za strachy dostanie 😁 😁 ja już myslałam że sama urodze po tym jakk napisała że rodzi 😁
teraz mam brzuch tak twardy jak kamlot;/
ale skurczy nie mam narazie... coś mnie sie saczy na wkładce ale bez krwi obserwuje co to czy to upławy czy co... zobaczymy ale pewnie fałszywy alarm 😁


Ola to na pewno upławy 😉 Tylko TY teraz na porodówke sie nie wybieraj hehe jeszcze troszke potrzymaj mała 😁


tez mysle ze to upławy...
ale dziwne jakies...
przemeczona jestem może dlatego mi brzuch tak twardnieje..

Ola juz masz 37 tydzień , wiec te skurcze będa cie juz meczyły do konca haha A mozesz sie spodziewac ze to juz blisko do twojego porodu 😉 Cietawa jestem czy do grudnia wytrzymasz 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Ola88 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Ja dopiero na komórke spojrzałam... i tam eski od Ady i Agi 😁 😁
ale widze że nasza wielorybica krowa już napisała wszystko 😁
A Ada wpiernicz za strachy dostanie 😁 😁 ja już myslałam że sama urodze po tym jakk napisała że rodzi 😁
teraz mam brzuch tak twardy jak kamlot;/
ale skurczy nie mam narazie... coś mnie sie saczy na wkładce ale bez krwi obserwuje co to czy to upławy czy co... zobaczymy ale pewnie fałszywy alarm 😁


Ola to na pewno upławy 😉 Tylko TY teraz na porodówke sie nie wybieraj hehe jeszcze troszke potrzymaj mała 😁


tez mysle ze to upławy...
ale dziwne jakies...
przemeczona jestem może dlatego mi brzuch tak twardnieje..


A co ile wkładkę wymieniasz?? Jak byłam w szpitalu to dwóm dziewczynom tak czop się sączył parę dni przed porodem. Także obserwuj co i jak 😘


no tak co chwila nie ale tak co godz półtorej wkładka zalana ale tak nigdy upławy mi nie lecialy;/ nie wiem obserwuje... musiałam nogi do góry bo banialoty jak nie wiem mam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Ja dopiero na komórke spojrzałam... i tam eski od Ady i Agi 😁 😁
ale widze że nasza wielorybica krowa już napisała wszystko 😁
A Ada wpiernicz za strachy dostanie 😁 😁 ja już myslałam że sama urodze po tym jakk napisała że rodzi 😁
teraz mam brzuch tak twardy jak kamlot;/
ale skurczy nie mam narazie... coś mnie sie saczy na wkładce ale bez krwi obserwuje co to czy to upławy czy co... zobaczymy ale pewnie fałszywy alarm 😁


Ola to na pewno upławy 😉 Tylko TY teraz na porodówke sie nie wybieraj hehe jeszcze troszke potrzymaj mała 😁


tez mysle ze to upławy...
ale dziwne jakies...
przemeczona jestem może dlatego mi brzuch tak twardnieje..

Ola juz masz 37 tydzień , wiec te skurcze będa cie juz meczyły do konca haha A mozesz sie spodziewac ze to juz blisko do twojego porodu 😉 Cietawa jestem czy do grudnia wytrzymasz 😆


Nie trzeba być wróżką, żeby wiedzieć że Ada i Ola nie wytrzymają do grudnia hihih 🙂 Rozpakują się nam za niedługo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gonia88811 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Ja dopiero na komórke spojrzałam... i tam eski od Ady i Agi 😁 😁
ale widze że nasza wielorybica krowa już napisała wszystko 😁
A Ada wpiernicz za strachy dostanie 😁 😁 ja już myslałam że sama urodze po tym jakk napisała że rodzi 😁
teraz mam brzuch tak twardy jak kamlot;/
ale skurczy nie mam narazie... coś mnie sie saczy na wkładce ale bez krwi obserwuje co to czy to upławy czy co... zobaczymy ale pewnie fałszywy alarm 😁


Ola to na pewno upławy 😉 Tylko TY teraz na porodówke sie nie wybieraj hehe jeszcze troszke potrzymaj mała 😁


tez mysle ze to upławy...
ale dziwne jakies...
przemeczona jestem może dlatego mi brzuch tak twardnieje..

Ola juz masz 37 tydzień , wiec te skurcze będa cie juz meczyły do konca haha A mozesz sie spodziewac ze to juz blisko do twojego porodu 😉 Cietawa jestem czy do grudnia wytrzymasz 😆


mi się wydaje ze nawet przenosze jeszcze hahaha zobaczycie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gonia88811 napisał(a):
Ale czop jest zawsze zabarwiony krwią - tak powiedziała mi połozna jak ja pytałam jak wygląda.


moja powiedziała że niekoniecznie moja mówiła że to mogł byc tylko kawałek czopa... albo ta maź zabespieczajaca czop ale mówiła że jakk bezbarwny to nie mam sie martwic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Ale czop jest zawsze zabarwiony krwią - tak powiedziała mi połozna jak ja pytałam jak wygląda.


moja powiedziała że niekoniecznie moja mówiła że to mogł byc tylko kawałek czopa... albo ta maź zabespieczajaca czop ale mówiła że jakk bezbarwny to nie mam sie martwic 😉

To samo powiedziała moja połozna ze bezbarwne sa ok. a przekrwione to czop.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...