Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
czyściłam meble i teraz mam skurcze 😮


wes sie w garsc bo urodzisz pałko!!!
odpoczywac!!!!


ciekawe jak torbo jak wszystko wkoło mnie denerwuje,ja latam sprzątam a Oliwia w te miejsce bałagan robi!!!! chyba ją dziś wyniose z tąd! 🤢 😠


daj jej pobałaganic... troche balaganu ie zaszkodzi... 😜
a ty nogi do góry i dychaj powoli to przejdzie..


nie ma głupich,jutro moja mama przyjeżdza i mały babol nie będzie miał bałaganu!



do krzesła ja przywiaz:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Aga Aga 😁 hihihihih beczka... ztymi dziećmi 😁 🤪

padnę mąż wsówa jabuszko z miodem i cynamonem z mikrofalówki a ja zawsze nie lubiła m a teraz mu zjadłam 😁 😁 jak sie wkurza hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
oj Aga Aga 😁 hihihihih beczka... ztymi dziećmi 😁 🤪

padnę mąż wsówa jabuszko z miodem i cynamonem z mikrofalówki a ja zawsze nie lubiła m a teraz mu zjadłam 😁 😁 jak sie wkurza hihi


No dziś to cały dzień Oliwia dokazuje,że głowa mała... i jeszcze jakby złośliwie co chwile się pyta co robie po 15 razach tego pytania i mojej odpowiedzi "sprzątam" myślałam że już nie wytrzymam 🤪


tak jak osiolek ze szhrecka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
cwaniara mała hihihi 😮 🤪


Powiedziałąm jej że nie dostanie królika bo mamusi nie słucha a ona "to cio tata kupi bubie" 🤢 no normalnie dziś mnie załatwi...ale cicho poszła się bawić narazie lalką i wózkiem 😁 🤪


hihi widzisz tate ma pod sobą a jak Maja bezdie to juz wogóle masz stanowisko przegrane 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga tak narzekała dziś na swoją córcie ,a moja Ewcia jest cały czas taka !!! sprzątanie to tylko jak śpi lub siedzi w drugim pokoju z tatą!!!
A dziś tak się do brzuszka przytulała że aż mnie ugryzła !!! krzyknęłam bo byłam w szoku a ona się tak wystraszyła że uciekła do taty 😮 Poza tym to już nie mam siły Ada tak mi wpycha nogę pod żebra że oddychać mam ciężko i za boga nie da się ją namówić żeby zabrała je.
Ok wy już w łóżkach ja też zmykam Dobranoc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...