Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja to nie wiem jak wywołam zeby maluszek tak w 38 tyg sie urodzil ja jestem ciagle aktywna ( w nocy też hehe 🙂 ) nawet teraz na weekend na zjazd jeszcze jade samochodem 120 km, zakupy robie z reguły sama po schodach latam ciagle cos robie i czasem cos mnie tam zaboli czy mała czy brzuch ale da się wytrzymać wszystko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
OOo rozpisałyście się 😉 Muszę
nadrobić. 37 tydzień to donoszona. Tylko to chodzi o ukończony 37 tydzień, chyba? Jak myślicie?? 😉
Tęskniłyście za mną, co?? hahaha


No tak, ukończony 37 tydzień chyba 😉
Wyobraź sobie, że ja tęskniłam ale nie wiem jak reszta 🤔 😁
A Ty Sylwia masz prognozowaną piękną datę narodzin synka aczkolwiek przy Twoim zabieganiu możesz jednak liczyć na ten 38 tydzień 😆 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej jestem udalo mi sie wyrwać kompa na cheilkę 🤪
Mój gin. tez powiedzial że donoszona ciąza jest w 37 tyg. Połozna tak samo powiedziala. Na
pewno zalezy to od lekarza i szpitala.
Dobrze by bylo aby mozna sobie samej poród wywołać. Moja koleżanka po terminie urodziła a myla okna ,sprzatal tez po schodach biegała bo w domku mieszka i nic, nie pytałam tylko czy z męzęm się kochała. Ja czekam do 19 listopada bo mam wizyte. Mam nadzieje że lekarz mi powie że to już lada moment poród będzie i na poczatku grudnia się rozpakuje 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja ostatnio przestałam się oszczędzać, bo mam sporo spraw do załatwienia... Ale wizytę mam 15.11, także mi powie czy mam jeszcze szyjkę, a może już rozwarcie 🤪 A może wszystko jest w porządku 🙂
Czytałam, że Wam się brzuchy stawiają, u mnie to już rzadko kiedy jest miękki 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też mam przeczucie, że urodzę wcześniej dlatego ciekawa jestem co lekarz powie mi na jutrzejszej wizycie 🤔 😉 Macie już wyprane i poprasowane rzeczy ??? Kurczę bo ja się jeszcze za to nie wzięłam, a czas ponagla 🤔 P.S. Już mi trochę lepiej bo te mdłości by mnie wykończyły jeszcze trochę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie jeszcze czeka parę rzeczy na wypranie. Śpiworek, ciuszki, kombinezon. Ale czekam aż mi się uzbiera na całe pranie - może jeszcze od kogoś ciuszków dostanę 😁 🙂
Torby też nie mam spakowanej, ale jakoś mnie to na razie nie martwi.
Marta, te mdłości to jak w 1 trymestrze, ale teraz to tak dziwnie, co?? Dla mnie najlepszy był 2 trymestr, tak jak i dla większości kobiet 🙂 W sumie 1 też nie był zły, bo nic mi nie było 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
Też mam przeczucie, że urodzę wcześniej dlatego ciekawa jestem co lekarz powie mi na jutrzejszej wizycie 🤔 😉 Macie już wyprane i poprasowane rzeczy ??? Kurczę bo ja się jeszcze za to nie wzięłam, a czas ponagla 🤔 P.S. Już mi trochę lepiej bo te mdłości by mnie wykończyły jeszcze trochę 😁

Ja mam wszystko uprane i uprasowane , jutro torbę spakuje. I tylko łóżeczko zostanie do złożenia 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Myślę że dotrwam do konca miesiąca 😉 Ha ha ha ha no Ninka oboje bedziemy czekać na północ z zegarkiem w ręku bo mój wyposzczony mąz to samo planuje he he he. A po porodzie 6 tygodni nie wolno współżyć , więc Tomek ulży sobie jeszcze 🤪


A jak się wysypiesz wcześniej i sobie nie użyje?? To chyba facet zwariuje 😜 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja w pierwszym trymestrze nie mmiałam mdłosci, nie męczyly mnie wymioty,tylko bolały okropnie cycki!!!!!!!!! I spałam na stojąco, drugi trymestr wspaniały 🤪, a trzeci????? Wszystko boli , ruszac się nie mogę i dzwigać ciężar w postaci tłuszczu - bleee , i Oleńki ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Myślę że dotrwam do konca miesiąca 😉 Ha ha ha ha no Ninka oboje bedziemy czekać na północ z zegarkiem w ręku bo mój wyposzczony mąz to samo planuje he he he. A po porodzie 6 tygodni nie wolno współżyć , więc Tomek ulży sobie jeszcze 🤪


A jak się wysypiesz wcześniej i sobie nie użyje?? To chyba facet zwariuje 😜 🤪 🙃



Mhhh Ninka Tomasz powiada tak : kochanie tych dziurek to Ty masz jeszcze, damy radę he he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Ja w pierwszym trymestrze nie mmiałam mdłosci, nie męczyly mnie wymioty,tylko bolały okropnie cycki!!!!!!!!! I spałam na stojąco, drugi trymestr wspaniały 🤪, a trzeci????? Wszystko boli , ruszac się nie mogę i dzwigać ciężar w postaci tłuszczu - bleee , i Oleńki ha ha


U mnie to samo!! 😁 Ja torbę zaraz spakuję bo dostałam nówkę od szwagra z napisem HBO więc przez to oryginalna hahah Wszystko mam naszykowane do szpitala więc tylko włożyć gdzie trzeba 😜 W sumie może poczekam za mężem jak przyjdzie z pracy bo ostatnio mówił, że musimy to zrobić razem, żeby wiedział co gdzie jest w razie potrzeby żeby mi coś podać przy porodzie - taki był pilny na zajęciach w Szkole Rodzenia haha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny nie gniewajcie się ale nie mam czasu ostatnio siedzieć jeszcze torba jest nie spakowana i muszę wózek wyprać 😞
Przed nikogo nie chcę się wcisnąć ale byłam dziś u lekarza...
No i powiedział że szyjka krótko przygotowana do porodu główka napiera... nie ma rozwarci 🙂
gin powiedział że w takim stanie mogę donosić spokojnie do terminu , a także mogę zacząć rodzić na dniach...
Następną wizytę mam ustaloną na 23 listopada i wtedy zrobimy usg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Ja nie mogę sie zebrac do pakowania torby , ale jutro to zrobię ! Ja tez na bok odłożyłam rzeczy do szpitala tylko do torby wrzucić. Zastanawiam się ile pieluszek spakowac do szpitala.


U nas w szpitalu zapewniają pieluszki i całą resztę dla maluszka tylko trzeba wziąć chusteczki nawilżające 😉 Aguś- to w końcu wychodzi na to, że możesz urodzić bliżej terminu niż wcześniej ?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No zobaczymy mogę spodziewać się wszystkiego 🙂 Najgorzej to się boję że mi wody odejdą bo mam tą samą sytuacje co z Ewcią tylko ją przenosiłam 10 dni 🙂
Już wszystko mam tylko pochować do torby mam zamiar ze wszystkim uporać do niedzieli 🙂
Więc wybaczcie kochane moją nieobecność 😞 Ja o was pamiętam cały czas 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...