Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hejka brzuszki 😉 Ja też pomarudzę skoro bo to chyba zaraźliwe się zrobiło 😜 Mnie od paru dni mdli i dzisiaj to samo, w nocy się budze i jest mi albo niedobrze, albo duszno, albo mam zgagę i zasnąć nie mogę albo wszystko na raz! 🤨 Kasiu- mnie dzisiaj też skurcz złapał z rana więc tak szybko wstałam że nie wiedziałam nawet kiedy haha. Poza tym dziewczyny od wczoraj mi coś brzuch się stawia i trochę boli, takie jakieś dziwne skurcze, że ruszyć się nie mogę ale później puszcza 😞 W nocy też to samo...Dobrze, że jutro mam wizytę u lekarza to mu powiem co się dzieje...Odbieram jutro też wyniki więc mam nadzieję, że jest ok 😉 Aduś- Ty podejrzewam, że rzeczywiście z dnia na dzień znikniesz bo okaże się że na porodówce jesteś 🤪 Chyba będziesz pierwsza 😉 Lecę na obiad więc zajrzę za chwilkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Martusia mi się właśnie wczoraj tak stawiał brzuch aż bolał tak był napięty i twardy 🤨 A mdli mnie już od kilkunastu porządnych dni tak jak na początku ciąży. Ale to wszystko jest do przeżycia bo tak na prawdę to są normalne objawy końca ciąży 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Cześć Mamuśki 😉

Ja też od rana pomarudzę 🙂 Nie będę gorsza 😜
Obudziłam się od 5 i nie mogłam zasnąć z nerwów. Ciągle się stresuję... Wieczorami nie mogę zasnąć z nerwów, że nie mam tylu rzeczy dla dziecka i tym, że jak sobie sama poradzę, jak mąż wyjedzie za granicę. Codziennie jestem marudna, smutna i zestresowana. Ten miesiąc jest dla mnie straszny 😞
Ada, coś mi się wydaje, że Ty na dniach urodzisz.
Ale nam wszystkim coś się pierdoli....



Nina jeju dopiero widzę,ze już wiesz co będzie 🤪 🤪 🤪
Boziu ale jestem do tyłu ☺️,wszytsko przez ten zasilacz,no ale teraz Was nie opuszczę 😁
Ja tak cały czas byłam pewna,ze będzie synek 🙂

Kumpela juz poszła,jutro mi z małym posiedzi a ja się paskudnie czuję,brzuch mnie boli,ale jakby żołądek,mały mniej kopie co dziwne,niedobrze mi,nie chce mi się jeść...zjadłam tylko o 6 3 kromki chleba z serkiem białym i kawkę rozp. i potem wmusiłam banana i cukierka,tylko okropnie pić mi się chce ale tak od paru dni,w nocy wypiłam litr soku 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam to połowa z nas się czuje tak samo-niedobrze itd...tej a może my jakiegoś wirusa złapałyśmy przez ten brzuszek.net 🤪 😁
a spac mi sie chce strasznie...ale wiecie co mam sernik w lodówce kupiłam wczoraj i nawet nie ruszyłam (to poważny objaw!!!) ale zaraz wmuszę kawałek,bo się okaże,ze się zmarnuje 🤪
hmmm włąsnie mąz dzwonił,ze już jedzie i kupił kurczaka z rożna...a ja nawet nie mma ochoty
nawet moje ukochane michałki mnie nie kuszą,a wczoraj mi kupił 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia dzisiaj 6 dzień po 😉 Ale olałam już dołowanie się z tego powodu i sobie czekam aż mały się ruszy 😉 Jutro o ile mnie nie chwyci mam wizytę u gin to zobaczymy co powie 😉
Ale od rana non stop mnie brzucholek boli tak jak zwykle tylko wieczorami więc mam nadzieję, że już coraz bliżej końca;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się Oliwka ucieszy z króliczka,ale widzę,ze przyśpieszony Mikołaj 😁
Ja się położę,bo mi słabo,pewnie napisze jutro po lekarzu dopiero...albo z porodówki ha ha 🤪 😁

Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jednak krolik będzie. Słodkie są takie kruliczki,ja kiedyś też miałam miniaturkę 😉
Ja niby humor mam w porządku , ale taka zmęczona jestem 🤢,ciasno mi we wlasnym ciele 😮. Cos mała się leniwa zrobiła , mało się rusza.Teraz nawet wieczorem jak do łóżka się kładę to jest spokojna, a jakiś czas temu to tak wariowała szalona.Ale to pewnie dlatego że ma mało miejsca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś ja miałam miniaturke angorę z długą sierścią, był piękny, ale niestety , jak robił sobie kupki to one czepiały mu się do siersci koło dupy, to zasychało i śmierdziało. Wię musiałam wkładać go do wanny z wodą i moczyć aby te gówienka się odczepiły. Wię proponuje królika z krótką sierscią 🙂
Mój był od poczatku przyzwyczajony do ludzi i nie gryzł, Na cmokanie przybiegał jak pies he he he. Fajne są króliki 🤪. On też potrzebuje jedzenia , picia i zmiany wiurów czy sianka. A i królik musi sobie pokicać, ja go puszczałam aby kicał po mieszkaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
He he he zakupy to jest to co ja i Paula uwielbiamy 🤪Natomiast Tomek nienawidzi z nami łazić po sklepach z ciuchami. Obie z Paula strasznie wybrzydzamy i też często bywa że wracamy do punktu A lub D a jesteśmy już przy punkcie X hehehehehe. I jeszcze jedna kobieta dojdzie do rodziny. Jak we trzy pojedziemy na zakupy to moj biedny Tomuś się załamie hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...