Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tak ja wiem ze Tomek oszaleje jak zobaczy taka kruszynke, bo zakochany to już w niej jest hahahaha. A dzieci też uwielbia i dzieci uwielbiają jego. Moja Paula lgnęła do niego od poczatku jak miś do miodu he he he he. I wiadomo że do swojego dziecka podchodzi sie inaczej, ma się wieksza odwagę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Tak ja wiem ze Tomek oszaleje jak zobaczy taka kruszynke, bo zakochany to już w niej jest hahahaha. A dzieci też uwielbia i dzieci uwielbiają jego. Moja Paula lgnęła do niego od poczatku jak miś do miodu he he he he. I wiadomo że do swojego dziecka podchodzi sie inaczej, ma się wieksza odwagę 🙂


Gosia a ile Paula miała latek jak można zapytać gdy poznała Tomka?

Jak poznała Tomka to miała dwa latka, na początku się tylko przyjazniliśmy. A potem jak coś zaczęło iskrzyć to była szczęśliwa że bedzie miała tatusia , bo ona nawet nie pamieta ojca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu ja też nie pamiętam mojego taty ja miałam 2 latka a moja siostra roczek jak zginął w wypadku, do mojej mamy zaczął przyjeżdżać jego młodszy brat bo mama się bała być sama w domu no i teraz się śmieje, że przez nas zaostał na zawsze hehe bo zaczęłyśmy mówić do niego tato jak nas gdzieś zabierał bo inne dzieci miały tatusiów 🙂 no i ma z mama jeszcze jedną córke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Tak ja wiem ze Tomek oszaleje jak zobaczy taka kruszynke, bo zakochany to już w niej jest hahahaha. A dzieci też uwielbia i dzieci uwielbiają jego. Moja Paula lgnęła do niego od poczatku jak miś do miodu he he he he. I wiadomo że do swojego dziecka podchodzi sie inaczej, ma się wieksza odwagę 🙂


Gosia a ile Paula miała latek jak można zapytać gdy poznała Tomka?

Jak poznała Tomka to miała dwa latka, na początku się tylko przyjazniliśmy. A potem jak coś zaczęło iskrzyć to była szczęśliwa że bedzie miała tatusia , bo ona nawet nie pamieta ojca.


To fajnie 🙂 dobrze że była taka mała dzięki temu się bardziej zżyli ze sobą 🙂



Tak dzieki temu że ona była mała to od razu nawiazali świetny kontakt , bo myślę że gdyby była starsza to mogło by być inaczej. Ale udało się i do teraz świetnie się rozumieją 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SylwiaC napisał(a):
Gosiu ja też nie pamiętam mojego taty ja miałam 2 latka a moja siostra roczek jak zginął w wypadku, do mojej mamy zaczął przyjeżdżać jego młodszy brat bo mama się bała być sama w domu no i teraz się śmieje, że przez nas zaostał na zawsze hehe bo zaczęłyśmy mówić do niego tato jak nas gdzieś zabierał bo inne dzieci miały tatusiów 🙂 no i ma z mama jeszcze jedną córke 🙂


He he he i z wujka zrobił się tata 🙂 🙂 🙂 To u nas z pana zrobił sie tata 🤪 Tylko że Paula mówi mu po imieniu 😉 Ale nie moge narzekać bo Tomek świetnie wszedł w role ojca dla Pauli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Sylwia to fajnie że Twój wuja stał się Twoim ojczymem 🙂 Gosia dobrze że się dogadują bo tak by mogło być nie miło...


Aguś gdyby sie nie dogadywali to niestety musiałabym zrezygnować z faceta bo dziecko jest dla mnie najwarzniejsze. Ale tak na szczęscie jest ok. bo myślę że nie lepszego faceta na swiecie od Tomka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
To się Oliwka ucieszy z króliczka,ale widzę,ze przyśpieszony Mikołaj 😁
Ja się położę,bo mi słabo,pewnie napisze jutro po lekarzu dopiero...albo z porodówki ha ha 🤪 😁

Miłego dnia


to ostatni post Ady z wczoraj wiec jednak dzis byla u lekarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jupi pierwsza GRÓDNIÓWKA WYSTRZELIŁA 😁 napewno wsio bedzie dobrze mały zdrowy napewno bedzie i nie wierze żeby inaczej było boziu ja kolejna w kolejce pewnie mnie ktos jeszcze wyprzedzi ale wtedy to ja sie rozprawie z wami zobaczycie czekać na mnie wtedy wg kolejki bo jak nie to zobaczycie do PANI na skarge pójde i wam wpier 😁 😁 😁:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja już wróciłam z herbaty, normalnie miałam ochote zabrać tego maluszka ze sobą do domu, zanim moja Zośka się urodzi to chyba wieki miną, nastawiłam pranie, tzn jej rzeczy i teraz pasuje mi iśc w piecu rozpalić ale jak zaczne pilnować pieca to już siły na mycie mieć nie bede a co dopiero na krokiety, też wam tak ciężko po schodach łazić?? bo po poziomej nawierzchni chodze i nic a tylko wejde na półpiętro sapie jak lokomotywa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂
No to się nam Ada posypała !! Oj mógł ten Sebastianek jeszcze poczekać, ale niecierpliwy 🙃 Ada przeczuwała, że tak będzie 🙂 Oby tylko wszystko było dobrze bo to jednak ledwo Ada zaczęła 37 tydzień, ale z tego co mówiła to Maluszek był już sporawy 🙂 Dziewczyny Was dzieciaczki kopią Was po żebrach a moja Alicja to ja nie wiem jaka Ona jest długa bo mimo, że jest głową do dołu to nogami i tak kopie mnie po prawym jajniku i po prawym boku brzucha 🙃 Ja też miałam super noc tylko raz wstałam siusiu 🙂 A dzisiaj czuję się super i muszę iść na zakupy 😁 Teraz ja robię paczkę mamie Świąteczną i powoli już wszystko kupuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...