Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Hej Mamuśki 🙂 Ja już wróciłam. Cały dzień w terenie. Ninka tak obniżył mi się brzuszek nawet to moja mama ostatnio na skype zauważyła. Ale to pewnie dlatego, że Alicja już jest główką do dołu i teraz cały jej ciężar jest niżej. Ja już paczkę dla mamusi mam zrobioną także koniec wydatków hi hi hi 😁 Teraz idę robić obiadek ale jeszcze chwilę muszę odsapnąć. Olu ten sposób wydaje mi się sensowny na sprawdzenie czy to wody płodowe 😉 Także powinien podziałać 😉


Teraz Ola leży i jest akcja Wkładka 😉 hahhaa.
Mama pewnie ucieszy się z paczki 😁
Moje dziecko od 25 tygodnia jest główką w dół 🤪 Chyba podoba się mu tak do góry nogami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
SylwiaC napisał(a):
hej widze ze troszke sie rozpisalyscie 🙂 ja tez ogolnie jem malo miesa chociaz teraz wicej niz kiedys 🙂 oj Aga 2 króliczki jednego dnia? Dobrze ze pierwszy tak szybko padl że mała nie zdazyla sie z nim zaprzyjaznic przypuszczam ze on byl chory cos...
ok kobietki uciekam milego wieczoru 🙂

Pa Sylwuś do jutra 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Agata, poczekaj jeszcze parę dni i zacznij Akcję- Zmywarka 😁 hahaha. Na razie zacznij milutko, zacznij rozmowę jak będzie miał dobry humor 🙂 A jak nie zadziała, to trzeba będzie wymusić złością hahaha. A jak nie będzie zmywał, to podawaj mu jedzenie na jednorazowych talerzach, plastikowe sztućce, itd. 😁

A jak Cię brzuch boli Gosiu?


Tak jak na okres 😞 Co jakiś czas tak mnie boli, wczoraj tez . Nie trwa to długo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Agata, poczekaj jeszcze parę dni i zacznij Akcję- Zmywarka 😁 hahaha. Na razie zacznij milutko, zacznij rozmowę jak będzie miał dobry humor 🙂 A jak nie zadziała, to trzeba będzie wymusić złością hahaha. A jak nie będzie zmywał, to podawaj mu jedzenie na jednorazowych talerzach, plastikowe sztućce, itd. 😁

A jak Cię brzuch boli Gosiu?


Tak jak na okres 😞 Co jakiś czas tak mnie boli, wczoraj tez . Nie trwa to długo.


Mnie też tak boli 😞 i jeszcze krocze rozrywa 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Hej Mamuśki 🙂 Ja już wróciłam. Cały dzień w terenie. Ninka tak obniżył mi się brzuszek nawet to moja mama ostatnio na skype zauważyła. Ale to pewnie dlatego, że Alicja już jest główką do dołu i teraz cały jej ciężar jest niżej. Ja już paczkę dla mamusi mam zrobioną także koniec wydatków hi hi hi 😁 Teraz idę robić obiadek ale jeszcze chwilę muszę odsapnąć. Olu ten sposób wydaje mi się sensowny na sprawdzenie czy to wody płodowe 😉 Także powinien podziałać 😉


Teraz Ola leży i jest akcja Wkładka 😉 hahhaa.
Mama pewnie ucieszy się z paczki 😁
Moje dziecko od 25 tygodnia jest główką w dół 🤪 Chyba podoba się mu tak do góry nogami 😉



He he he Łukaszkowi podoba sie świat przewrócony do góry nogami 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Agata, poczekaj jeszcze parę dni i zacznij Akcję- Zmywarka 😁 hahaha. Na razie zacznij milutko, zacznij rozmowę jak będzie miał dobry humor 🙂 A jak nie zadziała, to trzeba będzie wymusić złością hahaha. A jak nie będzie zmywał, to podawaj mu jedzenie na jednorazowych talerzach, plastikowe sztućce, itd. 😁

A jak Cię brzuch boli Gosiu?


Tak jak na okres 😞 Co jakiś czas tak mnie boli, wczoraj tez . Nie trwa to długo.


Mnie też tak boli 😞 i jeszcze krocze rozrywa 😜


A Ninka o pipce to już nie wspominam 😞 I w dodatku jest taka wielka - opuchnięta że nazywam ją babką drożdzową he he he. Ale krocze boli trochę przed porodem 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Agata, poczekaj jeszcze parę dni i zacznij Akcję- Zmywarka 😁 hahaha. Na razie zacznij milutko, zacznij rozmowę jak będzie miał dobry humor 🙂 A jak nie zadziała, to trzeba będzie wymusić złością hahaha. A jak nie będzie zmywał, to podawaj mu jedzenie na jednorazowych talerzach, plastikowe sztućce, itd. 😁

A jak Cię brzuch boli Gosiu?


Tak jak na okres 😞 Co jakiś czas tak mnie boli, wczoraj tez . Nie trwa to długo.


Mnie też tak boli 😞 i jeszcze krocze rozrywa 😜


A Ninka o pipce to już nie wspominam 😞 I w dodatku jest taka wielka - opuchnięta że nazywam ją babką drożdzową he he he. Ale krocze boli trochę przed porodem 🤪


Gosia, to Ty masz jeszcze pipkę?? !! 🤪 🤪
Moja wyginęła jak dinozaury dawno, dawno temu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):

A Ninka o pipce to już nie wspominam 😞 I w dodatku jest taka wielka - opuchnięta że nazywam ją babką drożdzową he he he. Ale krocze boli trochę przed porodem 🤪

mnie krocze wogóle nie boli, pachwiny tylko, zaczynam się bać że wy pouradzacie a ja przenosze 🤪 a skurcze takie jak @ mam już od 3 miesięcy, gin mówiła że 10-15 to norma w ciąży i nie ma się czym martwić, jak bardzo męczy to nospa albo spazmolina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Agata, poczekaj jeszcze parę dni i zacznij Akcję- Zmywarka 😁 hahaha. Na razie zacznij milutko, zacznij rozmowę jak będzie miał dobry humor 🙂 A jak nie zadziała, to trzeba będzie wymusić złością hahaha. A jak nie będzie zmywał, to podawaj mu jedzenie na jednorazowych talerzach, plastikowe sztućce, itd. 😁

A jak Cię brzuch boli Gosiu?


Tak jak na okres 😞 Co jakiś czas tak mnie boli, wczoraj tez . Nie trwa to długo.


Mnie też tak boli 😞 i jeszcze krocze rozrywa 😜


A Ninka o pipce to już nie wspominam 😞 I w dodatku jest taka wielka - opuchnięta że nazywam ją babką drożdzową he he he. Ale krocze boli trochę przed porodem 🤪


Gosia, to Ty masz jeszcze pipkę?? !! 🤪 🤪
Moja wyginęła jak dinozaury dawno, dawno temu 😜


Ninka to już nie pipka tylko babka drożdzowa ha ha ha ha, taka pulchniutka tylko nie wiem czy słodka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
gonia88811 napisał(a):

A Ninka o pipce to już nie wspominam 😞 I w dodatku jest taka wielka - opuchnięta że nazywam ją babką drożdzową he he he. Ale krocze boli trochę przed porodem 🤪

mnie krocze wogóle nie boli, pachwiny tylko, zaczynam się bać że wy pouradzacie a ja przenosze 🤪 a skurcze takie jak @ mam już od 3 miesięcy, gin mówiła że 10-15 to norma w ciąży i nie ma się czym martwić, jak bardzo męczy to nospa albo spazmolina


Mnie to nie męczy (bardziej martwi), bo u mnie każdy okres to tortura co miesiąc, także to dla mnie pikuś 😁 Jak bóle porodowe są podobne do tych okresowych to mogę rodzić i za Was 😁 tylko spokojnie, proszę się nie rozpychać łokciami, tylko ładnie zapisać na listę do kolejki 🙂 Terminu starczy na wszystkie hahah 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
gonia88811 napisał(a):

Agata musisz nauczyć się go wyprzedzać ha ha

oj ale mój nos wiecznie zapchany od zatok i nie wyczuwam co on planuje 🤪


To go urabiaj dziewczyno!!! Przymilaj się , tul do niego pocmokaj tu i ówdzie a na pewno coś sobie wywalczysz. Na mojego Tomka to działa ha ha ha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ninka ja myślę że te porodowe bóle są o wiele gorsze od okresowych , więc się nie oferuj rodzić za inne ha ha ha.
Ja przed Paulą mialam bardzo bolesne miesiaczki, nie chodziłam przez pierwsze dwa dni do szkoł i leżałam w łóżku. A jak ja urodziłam to jak ręką odjął, wszystko minęło 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ha ha ha moja też napuchnięta jak pączuś tylko mi też mąż nie chce sprawdzić czy słodka ha ha ha 😁 Kurcze jak mi się nie chce dupy ruszyć z fotela a muszę obiadek zacząć robić 🙃 Dzisiaj mam ziemniaki w mundurkach pieczone z ziołami do tego pierś z kurczaka grillowana z serem mozarella i ziołami do tego sos włoski coś jak bolones i fasolka szparagowa 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):

Mnie to nie męczy (bardziej martwi), bo u mnie każdy okres to tortura co miesiąc, także to dla mnie pikuś 😁 Jak bóle porodowe są podobne do tych okresowych to mogę rodzić i za Was 😁 tylko spokojnie, proszę się nie rozpychać łokciami, tylko ładnie zapisać na listę do kolejki 🙂 Terminu starczy na wszystkie hahah 😁

no ja jak @ mam też niewesoło, film mi się potrafił z bólu urywać, okropne to było a najlepsze że potrafiło się ze mnie strumieniem lać nieprzerwanie 2 tyg a mój organizm nic, żadnego spadku żelaza osłabienia, tylko ja sie ciagle wkurzałam, bo te wielkie podpaski na noc nie starczały na godzine bo potrafiły być przelane, więc jak @ przychodzila to na studnia nie jeździłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):

Ja przed Paulą mialam bardzo bolesne miesiaczki, nie chodziłam przez pierwsze dwa dni do szkoł i leżałam w łóżku. A jak ja urodziłam to jak ręką odjął, wszystko minęło 🤪

o w końcu jakaś pozytywna wiadomość, mam nadzieję że mi też minie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatka ja mam sposób na męża nie zawodny !! Obojętne co chcę po tym zawsze to dostaję hi hi hi 😁 Powiem tak : Co do rączki to do buzi 😁 😁 Wiem wiem zboczona jestem ale jak to działa to co ja zrobię ha ha ha 🤪 🙃 🙃 😁 😁 😁 Kiedyś chciałam złotą bransoletkę z brylantami za prawie 200f i co ?! Dostałam jak się postarałam hi hi hi 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Ha ha ha moja też napuchnięta jak pączuś tylko mi też mąż nie chce sprawdzić czy słodka ha ha ha 😁 Kurcze jak mi się nie chce dupy ruszyć z fotela a muszę obiadek zacząć robić 🙃 Dzisiaj mam ziemniaki w mundurkach pieczone z ziołami do tego pierś z kurczaka grillowana z serem mozarella i ziołami do tego sos włoski coś jak bolones i fasolka szparagowa 😁 😁


He he he ja mojej babki nie dam ruszyć !!!!! Dopiero po porodzie jak już będzie zdrowiutka to niech sobie prubóje he he he .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...