Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):

No dla tego mi mówił że mam odstawić na pół roku,po urodzeniu Maji przerzucam się na zastrzyki,bo nie wiem czy będe miała głowe do pamiętania o tabletkach

ja odstawie sex i też będzie, tabletki mi nie służą, na lateks mam uczulenie, wkładka odpada bo mam zbyt obfite i długie @ a w ciąże kolejną niechce zajść, nie po tym co przeszłam, a naturalne metody przy takim rozstroju hormonalnym wątpie czy byłyby skuteczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Ja zastrzyk, albo wkładka. Ufałam tabletkom, ale już nie chcę tyć.
Na razie spadam, bo jakoś kiepsko się czuję 😞 Skurcze mam co 5 minut, muszę trochę odpocząć.
Tak się boję nagłego porodu, że nie wiem.... 😞 😞 😞

to się nie bój tylko odpręż i minie, niechce Cie martwić ale po zastrzykach też się tyje, to też hormony, może troche dłużej zajmuje uzyskanie tak pokaźnego efektu ale ja mam w rodzinie upośledzoną dziewczyne no i wiecie u takich opóźnionych są bardzo silne zachowania "instynktowne" i nie sposób jej upilnować tym bardziej że ma już z 25 lat jak nie więcej i się zdarzały rzeczy...więc zastrzyki jej dają, już chyba ze 3 lata i wygląda teraz jak słoń, tak po nich przytyła że szok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jednak Ada się nie wyłamała ... 😉 Ja po lekarzu- na razie ok, wizyta 29 listopada, dostałam wymaz na badanie w kierunku paciorkowca więc muszę do laboratorium zanieść w piątek. Mała waży 2228 kg także w normie i lekarz mówił bym na lewym boku spała bo dziecko szybciej rośnie 🙂 Minimalnie podczas porodu dziecko powinno mieć 2500 kg. Wyniki w normie, nie ma rozwarcia i lekarz mówił, że za te 3 tygodnie będzie ostatnia wizyta i możemy rodzić, mam się nastawić dobrze i obserwować jakby się coś działo 🙂 Ok to tyle także żadnych nowości 😉 Dzisiaj już mnie podbrzusze nie boli ale za to żołądek dokucza 😞 Pójdę się więc chyba wcześniej położyć i będę oglądać Top Models w łóżku 🙂 Jakby co dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
A jednak Ada się nie wyłamała ... 😉 Ja po lekarzu- na razie ok, wizyta 29 listopada, dostałam wymaz na badanie w kierunku paciorkowca więc muszę do laboratorium zanieść w piątek. Mała waży 2228 kg także w normie i lekarz mówił bym na lewym boku spała bo dziecko szybciej rośnie 🙂 Minimalnie podczas porodu dziecko powinno mieć 2500 kg. Wyniki w normie, nie ma rozwarcia i lekarz mówił, że za te 3 tygodnie będzie ostatnia wizyta i możemy rodzić, mam się nastawić dobrze i obserwować jakby się coś działo 🙂 Ok to tyle także żadnych nowości 😉 Dzisiaj już mnie podbrzusze nie boli ale za to żołądek dokucza 😞 Pójdę się więc chyba wcześniej położyć i będę oglądać Top Models w łóżku 🙂 Jakby co dobranoc 🙂

kurcze ciekawe co mi we wtorek powie ale ja się teraz strasznie boję że po terminie dopiero teraz będzie, nie czuje żeby szyjka się skracała, też ma mi wymaz zrobić, miałaś w 30 tyg usg??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 ja już jakiś czas jestem tylko nadrabiałam wczorajsze zaległości 😉 mnie tak jak Gosie czasem boli brzuch tak jak na @ ale ostatnio trochę częściej no ale to się da wytrzymać, zauważyłam, że często w nocy mnie tak boli.
Marta fajnie że wszytsko ok 🙂 mój szkrabjest spory hehe to ja od dziś tylko na prawym boku będę spała 😉 ciekawe ile już waży? no ale w środę się dowiem 🙃
Aga króliczek jest słodki-a właściwie słodka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzuchy 🤪 🤪
Nocka spokojna 🙂 Ola troszkę mnie przed snem pomęczyła tylko 😉
Sylwia zastanawiam sie co oznacza taki ból brzucha jak na @,czy to są jakies bóle przepowiadające????? Nie wim 🤢, zapytam gina jak pójdę 19.
Dziś pewnie cisza będzie .
Ja juz nie śpie od 6:30 bo piesek mnie obudził, chciała sunia na dwór 🙂
Dzisiejszy dzień trzeba wykorzystać na spacerek bo u mnie jest piękna pogoda 🤪, ciepło i słonecznie 🤪 🤪
Więc idę przyszykowac obiadek, chińczyka robię i doprowadzić sie do porządku. Pózniej zajrzę 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SylwiaC napisał(a):
hej 🙂 ja już jakiś czas jestem tylko nadrabiałam wczorajsze zaległości 😉 mnie tak jak Gosie czasem boli brzuch tak jak na @ ale ostatnio trochę częściej no ale to się da wytrzymać, zauważyłam, że często w nocy mnie tak boli.
Marta fajnie że wszytsko ok 🙂 mój szkrabjest spory hehe to ja od dziś tylko na prawym boku będę spała 😉 ciekawe ile już waży? no ale w środę się dowiem 🙃
Aga króliczek jest słodki-a właściwie słodka

nam to położna tłumaczyła że w nocy więcej jakiejś tam substancji jest w organiźmie kobiety i dlatego bóle/skórcze męczą więcej w nocy i porody są częśćiej nocą
a u mnie pochmurno i zimno 5 stopni tylko i wyglada jakby zaraz miał śnieg spaść
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki 🙂
Ale cicho!! Naszykowałam się, że wejdę i będę miała do nadrobienia z 15 strona a tu ledwo 2. !! 🤪 Ja wstałam coś zjeść i idę do łóżeczka film jakiś sobie obejrzeć bo nie mam co robić w domu a na dworzu leje i ciemno jakby była godzina nie 9:00 tylko 19:00. Dziewczyny te bóle brzucha to na pewno skurcze przepowiadające a, że to końcówka ciąży to są one coraz silniejsze- ja tak myślę, ale najlepiej właśnie dopytać się lekarza 😉 Ja czuję się super, nocka przespana tylko na siusiu i piciu się budziłam hi hi hi 🙂 Agata jak tam zakup zmywarki ?? Wybierasz już markę czy jeszcze musisz się prosić ?? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...