Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejka 🤪 🤪 🤪
A ja z Tomkiem upiekłam ciasteczka owsiane i najadłam sie ich z mlekiem 😜 😜.
Aga ten królik jest śliczniutki 🙂, ja bym go juz nie oddała , o nieee.Wy tez go juz nie oddacie bo Oliwka Wam na to nie pozwoli , bo już się w nim pewnie zakochala 😁
Spakowałam torbę do szpitala 😉 Kurde ile tego trzeba zabrać ze sobą???? Muszę jeszcze dokupić kilka rzeczy niestety, i będę gotowa 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Hejka 🤪 🤪 🤪
A ja z Tomkiem upiekłam ciasteczka owsiane i najadłam sie ich z mlekiem 😜 😜.
Aga ten królik jest śliczniutki 🙂, ja bym go juz nie oddała , o nieee.Wy tez go juz nie oddacie bo Oliwka Wam na to nie pozwoli , bo już się w nim pewnie zakochala 😁
Spakowałam torbę do szpitala 😉 Kurde ile tego trzeba zabrać ze sobą???? Muszę jeszcze dokupić kilka rzeczy niestety, i będę gotowa 🤪 🤪 🤪

o to podziel się przepisem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Kasia jak ty wpierw algide ciągłaś a później się za ciasto bierzesz to ja kremu z niego bym nie chciała 😁 🤪

To ja nie wiedziałam że Kasia taka dobra gospodyni jest, nawet śmietanke od męża spożytkuje 😁 😁, trzeba brać przykład z niej ha ha, kasy trochę się zaoszczędzi na śmietance do kawy pa przykład ha ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
1 szkl. płatków owsianych , 1 szkl. otrąb przennych , 1 szkl mąki , cała kostka margaryny , pół szkl.mleka , pół szkl. cukru , dodatki: migdały,orzechy,wiórki kokosowe,sesam.
Margaryne rozpuscić z mlekiem i cukrem, nie zagotować! platki , otreby,i make wymieszac. Dodac do cieplego mleka ,margaryny i cukru - 2 min. potrzymac na małym ogniu ciągle mieszając.Po zestawieniu z ognia dodać dodatki. Formować male ciasteczka i piec w 170 stopniach ok 20 min.. Pycha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Nieeee śmietankę mam ze sklepu i śnieżkę też 🙂 Męża była za dobra i zjadłam od razu ha ha ha ha 😁 😁 😁 😎


To w sklepie też algide robisz?? 😮 🤢 🤪

He he he myślisz Aga że Kasia i ze sklepu algidową śmietanke przynosi 😲

A mój maz byl w sklepie po cole i kupił mi loda 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Nieeee śmietankę mam ze sklepu i śnieżkę też 🙂 Męża była za dobra i zjadłam od razu ha ha ha ha 😁 😁 😁 😎


To w sklepie też algide robisz?? 😮 🤢 🤪

He he he myślisz Aga że Kasia i ze sklepu algidową śmietanke przynosi 😲

A mój maz byl w sklepie po cole i kupił mi loda 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Ale nie algide !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Nieeee śmietankę mam ze sklepu i śnieżkę też 🙂 Męża była za dobra i zjadłam od razu ha ha ha ha 😁 😁 😁 😎


To w sklepie też algide robisz?? 😮 🤢 🤪

He he he myślisz Aga że Kasia i ze sklepu algidową śmietanke przynosi 😲

A mój maz byl w sklepie po cole i kupił mi loda 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Ale nie algide !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Dobra dobra winny się tłumaczy 😜 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gonia88811 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
jezdem grubinki chudzinki 😁


Hej Ola 🤪 Brzuszek masz spory 🤪 Taki okrąglutki 😉


ogromny mam... mam dziwne coś na wkłądce dziwny wyciek... i mamy nie ma nie mam komu pokazac;/ 😮 taki rdzawe mało tego ale rdzawe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
jezdem grubinki chudzinki 😁


Hej Ola 🤪 Brzuszek masz spory 🤪 Taki okrąglutki 😉


ogromny mam... mam dziwne coś na wkłądce dziwny wyciek... i mamy nie ma nie mam komu pokazac;/ 😮 taki rdzawe mało tego ale rdzawe...


Hej Olka to rdzawe to może być ten cholerny czop podbarwiony krwią 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...