Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ale się rozpisałyście 😉 Ja mam meeeeeeeeeeega lenia !!! 😁 Udało mi się chyba sprzedać moją suknię ślubną 😁 Cieszę się bo szkoda żeby leżała w szafie jak ktoś jeszcze może ją poużywać 🙂 A wiem, że ja już bym jej nie założyła bo lubię kupować nową na każdą okazję hi hi hi 😁 Idę dalej leniuchować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Agata jak tam zakup zmywarki ?? Wybierasz już markę czy jeszcze musisz się prosić ?? 😁

nic nie wybieram, nie było algidy, mąż tak mnie próbował puknąć, ale jak sie za bardzo zbliżał to go Zośka łup, a potem jak mu się na chwile udało to mnei myślałam że rozerwie z bólu jakbym w środku nie wiem jak ciasna była, więc przeszłam na tryb ręczny 😁 po wszystkim mówie że ja chce zmywarke, a on zaspany jak zawsze, dobrze dobrze, a dzisiaj nic nie pamięta 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
Hejka mamuśki 😉 I jak zwykle aktywne forumowiczki: Aga, Aga i Ola 😜 Agatka- nie wiem o co dokładnie pytałaś mając na myśli usg w 30 tygodniu ? 🤔 Ja mam robione co wizytę + badanie ginekologiczne a teraz miałam brany ten wymaz na paciorkowca bo ponoć to bardzo niebezpieczne jeśli jest niewykryte 😞 Jutro jadę zawieź do laboratorium, koszt tylko 25 zł także niewiele 🙂 A dzisiaj jadę do teściów ale jakoś to przeżyję hehe 😁 Póki co czytam co naskrobałyście dzisiaj od rana 🙂

no bo ja od 13 tyg raptem 2 usg miałam :/ no i jestem ciekawa ile Ci bobasek ważył jak byłas w 30 tyg, bo się zastanawiam ile teraz może ważyć jak w 30 tyg ważyła 1,70 kg prawie
a co do paciorkowca nie stresuj się, jak Ci wyjdzie pozytywny to od razu po porodzie podają Tobie i dziecku antybiotyk i oboje jesteście bezpieczni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatka mnie też tak boli w środku jak jest dunga-dunga 🤨 Jakbym dziewictwo traciła 🤪 Niestety teraz dzieciaczki jak są ruchliwe to w trakcie też potrafi szaleć dlatego chyba teraz bym nie umiała ,,ten tego,, jakby mi w trakcie Alicja skakała 😁 🤪 🙃 Ale ja wczoraj musiałam mężowi się Algidą przymilić bo straciłam dużo kasy na zakupach i musiałam jakoś to odpracować ha ha ha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Agatka mnie też tak boli w środku jak jest dunga-dunga 🤨 Jakbym dziewictwo traciła 🤪 Niestety teraz dzieciaczki jak są ruchliwe to w trakcie też potrafi szaleć dlatego chyba teraz bym nie umiała ,,ten tego,, jakby mi w trakcie Alicja skakała 😁 🤪 🙃 Ale ja wczoraj musiałam mężowi się Algidą przymilić bo straciłam dużo kasy na zakupach i musiałam jakoś to odpracować ha ha ha 😁

hehe Zośka kopała go nawet jak leżałam obok niego i przypadkiem brzuchem sie dotknęliśmy 🙂 chyba chciała mu powiedzieć że miejscówa zaklepana 🤪 no ale dalej nie wiem jak z tą zmywarką go podejść
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Zacznij podawać mu jedzenie na brudnych talerzach 😁 😁 Albo myj naczynia tylko po sobie a jego zostawiaj w zlewie a jak długo ich nie będzie myć to pakuj mu je do jego torby którą bierze do pracy 😁 😁

heh nie bierze torby do pracy, nie potrzebna mu, nie mam gdzie ich mu pakować, trza znaleśc jakiś sposób
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Zacznij podawać mu jedzenie na brudnych talerzach 😁 😁 Albo myj naczynia tylko po sobie a jego zostawiaj w zlewie a jak długo ich nie będzie myć to pakuj mu je do jego torby którą bierze do pracy 😁 😁

heh nie bierze torby do pracy, nie potrzebna mu, nie mam gdzie ich mu pakować, trza znaleść jakiś sposób


Agatka sama ją kup i postaw go przed faktem dokonanym 😁 😁 Faceci nie myją garów to nie wiedzą jakie to męczące a tym bardziej teraz. Ja na przykład mam problem z myciem garów bo muszę stać bokiem do zlewu bo brzuch mi przeszkadza jak stoję na wprost 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):

Agatka sama ją kup i postaw go przed faktem dokonanym 😁 😁 Faceci nie myją garów to nie wiedzą jakie to męczące a tym bardziej teraz. Ja na przykład mam problem z myciem garów bo muszę stać bokiem do zlewu bo brzuch mi przeszkadza jak stoję na wprost 😮

nie kupie bo nie mam za co, karte on ma, jak mi trzeba to mówie mu żeby mi wyjął, a na raty też nie bo ja nawet dochodu nie mam...do konta przez neta mam stały dostęp ale niechce na allegro kupować, a co do mycia, mój myje tylko czasu nie ma i jak czekać na niego raz na tydzień to masakra bo po dwóch dniach jest smród ze zlewu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Mój to myje naczynia tylko wtedy jak ja jestem w Polsce 🤪 Czyli przez całe nasze małżeństwo zdarzyło mu się to dwa razy. Nie raz umyję jakąś pojedynczą rzecz bo ją akurat potrzebuje a jest brudna 😮 🙃

no mojego nie moge na to namówić, jak nóż brudny to bierze inny nie ważne że jest np duży i jest do mięsa a on kroi ogórka:/ tego go nauczyć nie umiem, nie wiem czy to nie nawyk "z dołu" od teściów moich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
A tu dzisiaj taka cisza, że szok !! 🤪 Widzę, że tylko my Agatka jesteśmy takie wierne forumowiczki 😁

może dziewczyny też mają swoje potrzeby i nad algidą pracują 🤪


Kurcze to aż tyle czasu !! 🤪 Mój znów ma nawyk, że nóż i inne rzeczy też czasem mu się zdarzają zostawia na szafce koło zlewu a nie włoży tego do zlewu chociaż zlew pusty !!! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):

Kurcze to aż tyle czasu !! 🤪 Mój znów ma nawyk, że nóż i inne rzeczy też czasem mu się zdarzają zostawia na szafce koło zlewu a nie włoży tego do zlewu chociaż zlew pusty !!! 🙃

no może mają większy potrzeby niż nasze i muszą dłużej popracować nad mężami 🤪
hehe mój też często obok zlewu stawia 🤪 to chyba faceci tak mają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://allegro.onet.pl/lampki-choinkowe-tradycyjne-p-8-polskie-pr-polski-i1312687182.html znalazłam moje lampeczki na święta 🙂 zakupie chyba od razu dwa komplety, bo te chinskie małe mnie denerwują nie przyczepiają się i zawsze mi się kabel urywa albo przecina od zimna na strychu i co roku musze kupować nowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Jezdem już 🙂 byliśmy z Oliwką na tej paradzie,jeny jak się cieszyła że koniki są 🙂 i jak orkiestra była 😁 a jak konik robił siku to zawołałą "mama konik szcza" 🤪 aż ułan się uśmiał 😁

[URL=http://img183.imageshack.us/i/img0271w.jpg/][IMG]http://img183.imageshack.us/img183/1479/img0271w.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

zdolne dziecko nie ma co
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...