Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Cześć Wam 🙂 Ja znowu poranek miałam spieprzony, bo jak wstanę siku rano, to potem mały mnie maltretuje w żebra i mam po spaniu 😞 To co dziewczyny, myślicie że Agnieszce wody się sączą??

hehe a ja swoją przejrzałam, też tak było, ale dzisiaj Pawła budzik nie dzwonił i nawet się nie przekręciła, to ten budzik ją budzi i denerwuje, a ona w konsekwencji mnie


To musisz męża z budzikiem wygonić do innego pokoju hahaha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
Agata on zawsze od rana szaleje,na razie obserwuje,zjadłam już ptasie mleczko,teraz rodzynki w czekoladzie a mąż poszedł po mandarynki 😁
mam nadzieję,że się ruszy

hehe takie grzeczne dziecko masz i już je rozpuszczasz 🤪??
a tak serio, może pogoda?? u mnie jak są jakieś zawirowania pogodowe to Zośka też jakaś markotna mało się rusza, ale wtedy zwykle wieczorem daje ostro popalić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popukałam go po nóżce i mi oddał 😁 🤪

a tak obserwuję,bo mąż wyczytał,że objawy przed porodem to bół pachwin,zmniejszona aktywność dziecka...a do tego mały mi tak uciska na krocze,że wczoraj poczułam ta 🤪ki ból przeszywający,że się wyprostować przez moment nie mogłam.

widziałyście brzuszek na NK??? wielki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś jaki Ty masz duuuuży brzuszek i jak nisko go nosisz 🤪 🤪
Moja Ola też mało aktywna bywa, Czasami 1/3 się nie rusza 🥴 Ale potem daje znać że wszystko ok. 🤪
Agata to Twoja Zosia już zle reaguje na budzik ???? A co to będzie jak ja do szkoły bedzie budził???? Hahahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
popukałam go po nóżce i mi oddał 😁 🤪

a tak obserwuję,bo mąż wyczytał,że objawy przed porodem to bół pachwin,zmniejszona aktywność dziecka...a do tego mały mi tak uciska na krocze,że wczoraj poczułam ta 🤪ki ból przeszywający,że się wyprostować przez moment nie mogłam.

widziałyście brzuszek na NK??? wielki 😁

no widzisz on chce spać a ty go zaczepiasz 😮 a co do zmniejszenia aktywnosci dziecka to nie jest reguła, dziecko po prostu główką wchodzi nisko w kanał rodny i ma ograniczoną ruchomość, ale są i takie dzieci że w trakcie porodu potrafią mamuśce zasadzić jak nie kopa to z pięści gdzie się da 🤪 podejrzewam ze moja na pewno da mi odczuć swoją dezaprobate 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Aduś jaki Ty masz duuuuży brzuszek i jak nisko go nosisz 🤪 🤪
Moja Ola też mało aktywna bywa, Czasami 1/3 się nie rusza 🥴 Ale potem daje znać że wszystko ok. 🤪
Agata to Twoja Zosia już zle reaguje na budzik ???? A co to będzie jak ja do szkoły bedzie budził???? Hahahahaha

hehe zmienie jej budzik, widocznie sabaton nie przypada jej do gustu, z 🤪resztą ona romantyczka będzie, lubi bardzo utwór z "upiora w operze" - "angel of music" 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
A mam pytanie do Was , czy to orawda że jak się pod koniec ciąży masuje , głaszcze brzuszek to wywołuje się skurcze?????? Tak mi powiedziała lekarka ta stara baba.
Aduś no oczywiście że ja widziałam twój brzuszk na NK 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

tak, dlatego przed 37 tyg nie powinno sie masować brzuszka, ale moja Zośka ma to gdzieś czy ją masują czy nie, nigdzie się jej nie śpieszy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
A mam pytanie do Was , czy to orawda że jak się pod koniec ciąży masuje , głaszcze brzuszek to wywołuje się skurcze?????? Tak mi powiedziała lekarka ta stara baba.
Aduś no oczywiście że ja widziałam twój brzuszk na NK 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

tak, dlatego przed 37 tyg nie powinno sie masować brzuszka, ale moja Zośka ma to gdzieś czy ją masują czy nie, nigdzie się jej nie śpieszy 🤪


Ja pierwszy raz usłyszalam że nie mozna masowac dzidziusia w brzuchu i bylam zdziwiona.
Agata rośnie Ci romantyczka ????????
Dobra ja uciekam się ogarnąć bo do marketu się wybieram, zajrze pózniej 😉
Aaaa Tomek składa dziś juz łóżeczko dla Oli 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):


Ja pierwszy raz usłyszalam że nie mozna masowac dzidziusia w brzuchu i bylam zdziwiona.
Agata rośnie Ci romantyczka ????????
Dobra ja uciekam się ogarnąć bo do marketu się wybieram, zajrze pózniej 😉
Aaaa Tomek składa dziś juz łóżeczko dla Oli 🤪 🤪 🤪 🤪

mnie w tym uświadomili jak pierwszą ciąże traciłam, bo brzuch bolał i masowałam i polożne bardoz przeczulały zeby nie dotykać bo się skurcze wywołuje i nasila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha z tym budzikiem to faktycznie ciekawe...będzie śpioch 🤪 😁

No brzuch mam wielki i bardzo nisko,jak siedzę to mi się opiera na nogach 🤪...a przy okazji mam + 14 🤪 a Wy????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Cześć kangurzyce 😁
Wiecie co jak ja w tym tępie będe rodzić to urodze jako ostatnia...
Ostatnio miałam skurcze to urodziła chomiczka 😁 wczoraj miałam skurcze to moja koleżanka i zarazem sąsiadka pojechała na porodówke 😁 po 2 godzinach bóli partych zrobili jej cesarke bo główka nie chciała się obniżyć..No ale urodziła córeczke 4130/57 😁
Aguś Ty obserwuj czy nic się nie dzieje,może zbliża Ci się poród...
Ada ja się nie dziwie że się martwisz 😞 w szpitalu to chociaż cały czas monitorowali maluszka,mogli ci zrobić cesarke była byś spokojniejsza o zdrowie maluszka...
Ja ostatnio robie się coraz bardziej nerwowa,w nocy nie moge spać bo mała szaleje 😁 a w dzień martwie się czy wkońcu się ruszy...Nawet nie wiecie jak się ciesze że w środe mam lekarza...

to wielkie dziecko 🤪 po terminie??
ja jak narazie ze spokojem przyjmuje jak mała nie rusza się, ja we wtorek ide do lekarza ale się rewelacji nie spodziewam, jak tak całą ciąże nisko siedziała a teraz jak pora rodzić to se żebra upodobała 🤪 to teraz jak będziesz mieć skurcze to będziesz nas informować to będziemy typować której z nas dolegliwości przypominają najbardziej że to już i nie będzie strachu że przegapimy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Cześć kangurzyce 😁
Wiecie co jak ja w tym tępie będe rodzić to urodze jako ostatnia...
Ostatnio miałam skurcze to urodziła chomiczka 😁 wczoraj miałam skurcze to moja koleżanka i zarazem sąsiadka pojechała na porodówke 😁 po 2 godzinach bóli partych zrobili jej cesarke bo główka nie chciała się obniżyć..No ale urodziła córeczke 4130/57 😁
Aguś Ty obserwuj czy nic się nie dzieje,może zbliża Ci się poród...
Ada ja się nie dziwie że się martwisz 😞 w szpitalu to chociaż cały czas monitorowali maluszka,mogli ci zrobić cesarke była byś spokojniejsza o zdrowie maluszka...
Ja ostatnio robie się coraz bardziej nerwowa,w nocy nie moge spać bo mała szaleje 😁 a w dzień martwie się czy wkońcu się ruszy...Nawet nie wiecie jak się ciesze że w środe mam lekarza...


a dużo masz jeszcze znajomych w ciąży 🤪?????? ha ha
ja to samo,czuję poddenerwowanie,latam sikać co chwilę a wczoraj jak mały poszedł na drzemkę to usnęłam 🤪....gdzie ja nigdy nie zasnę w dzień,chyba,że jestem bardzo chora 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Aduś napisał(a):
ha ha z tym budzikiem to faktycznie ciekawe...będzie śpioch 🤪 😁

No brzuch mam wielki i bardzo nisko,jak siedzę to mi się opiera na nogach 🤪...a przy okazji mam + 14 🤪 a Wy????


Ada ja mam +15 😮 i nie wiem gdzie bo nie widze tego po sobie...mi się wydaje że wciąż jestem chudziutka,no co prawda troszke mi boczki się zaokrągliły,pupa,nogi i ręce ale tylko troche...więc nie wiem gdzie te 15 kilo siedzi... 😮

a ja mam 14 na plusie, schudłam 2 kg, chyba zaczyna się gromadzenie i "spuszczanie" wody z organizmu, wiecie jak mi się marzy pizza czosnkowa, a mojej małej pizza nie służy, czkawke taką ma że szok i cóż narazie nie pojem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Aduś napisał(a):
ha ha z tym budzikiem to faktycznie ciekawe...będzie śpioch 🤪 😁

No brzuch mam wielki i bardzo nisko,jak siedzę to mi się opiera na nogach 🤪...a przy okazji mam + 14 🤪 a Wy????


Ada ja mam +15 😮 i nie wiem gdzie bo nie widze tego po sobie...mi się wydaje że wciąż jestem chudziutka,no co prawda troszke mi boczki się zaokrągliły,pupa,nogi i ręce ale tylko troche...więc nie wiem gdzie te 15 kilo siedzi... 😮[/quote

Aga a ja znowu widzę siebie jako grubą...ostatnio puchną mi juz od rana stopy i kostki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my wczoraj zamówiłyśmy pizze 57 cm 🤪...w 3 nie daliśmy rady jej zjeść 🤪
a teraz wcinam mandarynki a mąż ciągle dopytuje czy mi czop odszedł albo czy mały się rusza 🤪...najchętniej już bymnie wysłał na porodówkę 🤪...z Oskarem to samo było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Agus faktyczniedał radę 😁 i nawet nie było wielkiego bałaganu,jedynie kurze do starcia i podłoga do umycia,więc naprawdę jestem z niego dumna 🙂

dobra,uciekam 🙂
miłej niedzieli grubasy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
hey dziewczynki co tam?? ja się zbieram do tesciów... mąż mnie podkurwił wiec chyba se sama pojade do teściów a go zostawie i jak sie obudzi to niech sie o mnie pomartwi
😁


Ola zlej go! 😁 ja też się nie długo będe szykowała w odwiedzinki 🙂


dostał po ryju... skurwiel jeden... teraz śpi a najgorsze jest to że chyba zapodział tel i niewiem gdzie on go ma i chyba musze karte zablokowac;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...