Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):


No ja się boje... chyba tego najbardziej i tego że Oliwka poczuje się zazdrosna a przecież kocham ją nade wszystko...na zdięciach mały aniołek ale różki ma spore 🙂 😁

angażuj ją w opieke nad Mają, Aśka uczy Olge żeby podawała pampersy jak trzeba Kajtka przebrać i cały czas tłumacz jej "o patrz jak się Kajtuś na Ciebie patrzy, patrz jaki on jest zapatrzony w Ciebie, też by chciał być jak Ty, o jak on lubi słuchać jak śpiewasz"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):


On sam wygląda jak gówniarz w wieku 27 lat! 😠no ale może woli starsze albo blond mu się znudził i woli rude 😠 niech poczeka aż Maje urodze już mu zapowiedziałam że zostanie jednego dnia na pare godzin z dziewczynkami a ja wyrąbie na zakupy i do fryzjera i zrobie co będe chciała 😠

hehe jak go zostawisz samego z dziewczynkami to jak wrócisz nawet na Ciebie nei spojrzy tylko bedzie czekać aż próg przekroczysz i spierdzieli z domu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Mini23 napisał(a):


No ja się boje... chyba tego najbardziej i tego że Oliwka poczuje się zazdrosna a przecież kocham ją nade wszystko...na zdięciach mały aniołek ale różki ma spore 🙂 😁

angażuj ją w opieke nad Mają, Aśka uczy Olge żeby podawała pampersy jak trzeba Kajtka przebrać i cały czas tłumacz jej "o patrz jak się Kajtuś na Ciebie patrzy, patrz jaki on jest zapatrzony w Ciebie, też by chciał być jak Ty, o jak on lubi słuchać jak śpiewasz"


Ja już teraz ją angażuje 😁 np. OLiwka smaruje brzuszek,śpiewa piosenki Maji...ale wiesz jak dziecko będzie w domu nie wiadomo jak się mała zachowa... teraz mówi że kocha dzidzie i będzie pomagać ale nigdy nic nie wiadomo...

tam mówie Ci identyczna sytuacja ale powoli jest coraz lepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć grube pipy 😁

My juz na nogach,bo mąż o 5 wstawał i nas obudził 😠...Oskar po śniadaniu a ja jem galarcik,bo wczoraj robiłam,tylko bez octu,z cytrynką...ale pycha 😁
Wiecie ostatnio jem jak dzika świnia,bo lada chwila się skończą rarytasy 🤪 🤨

Ja mam znowu ciężką noc za sobą,bo mnie pachwiny strasznie bolą a mały naciskana krocze jakby wyjść chciał 🤪....apropo wczoraj tak się martwiłam,ze się nie rusza ale po obiedzie jak zaczął to myślałam,ze przez pępek wyjdzie 🤪
Mąż mi sie pytał co chwilę czy mi czop odszedł albo czy skurcze mam...wariat 🤪

Ola jak tam z mężem???? A w szpitalu byłaś z tymi ruchami????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak...mnie nie ma to wszystkie od rana siedzicie a jak ja jestem to CISZA 😠 🤨

a ja już kurze starłam,naczynia pomyłam,lustra,chcę jeszcze pozamiatać,umyć podłogę i wyszorować kanapę....mamy jasną i ciągle mały ją upaćka czymś 😞,karcher bysię przydał
jutro chyba okna pomyję,musze płyn kupić bomi się skończył 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to Nina udanych zakupów i daj znać po lekarzu!!!
A ja dalej idę sprzątać w takimrazie,bo głupio samej do siebie pisać 🤨

Coś mnie nie wiem...tak dziwnie,jakby delikatne skurcze albo mały mnie poprostu tak boleśnie kopie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jestem !!!
Drzwi, lustra i łazienkę wczoraj pomyłam dziś tylko kurze powycieram w pokojach i w kuchni przetrę, pozamiatam i mąż podłogi pomyje 🙂 wykąpie się i spadam na spacerek bo znów się cieplutko robi u nas 🙂
Też muszę zajechać do firmy , ale dziś to nie wiem czy się wyrobię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha...ja nie mogę usiedzieć 🤨 a poza tym nienawidzę bałaganu 😠 a mó mąż to urodzony bałaganiarz,więc jest co robić.
Jak mały się urodzi to nie będzie sił na szorowanie szafek(hmmm ostatnio już to robiłam ale są białe 😞) i mycie okien itd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja też przecież niedawno drzwi myłam ,ale przy Ewci to wszystko w małych rączkach !!! i trzeba szorować !!! mamy też ciemne meble to kurz trzeba ścierać codziennie max co 2 dni bo wszystko widać 😠 dywany właśnie wywiozłam do prania i przez tydzień mam święty spokój z nimi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh hey dziewczynki...
ja wstałam niedawno mam dołka.. przez meza mimo ze skacze kolomnie i przeprasza ale eh.. ja sie nawalil to go okradli... telefon i kase z portfela dobrze ze nie mial az tak duzo... eh... co robi ten alkohol z ludzi... 🤢
ja chce rodzic moze mala troche sprawii ze dojrzeje;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha wszytskie sprzątają albo na mieście 🤪
Ja poprałam,poprasowałam,mały zjadł kaszkę i czekam aż pójdzie spać to podłoge zamiote i umuję,bo tak to zawsze mam wszędzie stópki 😁
Sebastian coś sie rozpycha z prawej strony jak zawsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dostałam 4 torby ciuszków 🙂 Także pralka będzie chodzić na okrągło hehe 🙂 Potem sobie poprasuję 🙂 Jak nie znoszę prasować, tak takie maleńkie ciuszki się z przyjemnością prasuje, bo to znak, że za niedługo się pojawi na świecie 😁
Ja jednego dnia jestem podekscytowana, że już za niedługo "poznam się" ze swoim synkiem, a z drugiego dnia panika czy sobie poradzę i czy mały da mi w kość 🤪 🙃
Zaraz wychodzę do lekarza. Któraś ma dzisiaj wizytę?? Czy znowu wszystkie macie 17 ?? haha 🙃

PS. Ja jestem z natury zakręcona, ale czy przypadkiem dawno nie było u nas Sylwii??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry kochane 🙂 Ja po śniadaniu i po słodkim 😜 Byłam wczoraj oglądać nasze mieszkanie co kupujemy i jestem tak podekscytowana, że już nie mogę się doczekać 🤪 Dzisiaj idziemy do doradcy finansowego zacząć załatwiać formalności z kredytem więc trzymać kciuki żebym się zdążyła przed porodem wprowadzić na swoje ! 😉 😁 Co do odczuć to ja mam takie same- raz jestem w euforii myśląc jak już mała będzie na świecie, a raz mam wrażenie, że sobie nie poradzę 🤔 Ty Aduś już masz doświadczenie więc będzie Ci łatwiej 🙂 A Sylwii rzeczywiście dawno nie było... Ja do lekarza dopiero 29 listopada więc jeszcze 2 tygodnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🤪
Przyszłam sie przywitac 😉
Od rana jeżdzę i próbuję się dowiedzieć o mieszkanie do kupienia, A teraz siedze na allegro i przegladam ogłoszenia,może trafi się coś niedrogiego.
A pózniej jadę do szpitala na rozmowe z położną 😉
Dziewczyny ja juz mam wszystko poprane i poprasowane 🤪. Ja dostaje caly czas ubranka od przyjaciołki jej córeczka ma trzy miesiące. Złożone już mam też łóżeczko 🤪 ale bez pościeli jeszcze aby się nie zakurzyła 😉
Wię zmykam ,zajrzę pózniej.
Miłego dnia życzę - na spacer się wybierzcie bo pogoda piękna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...