Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
😮 boli mnie pipka ale jak podbrzusze jak na okres ałała....... ałć


spróbuj rodzić to ci do dupy na kopie ja miałam skurcze jak sprzatałam skurcze a znowu inny ktoś urodzi 🤢 o nie!! 😁


serio 😮 😮 bardzo mnie boli pipka... 😠 eh ale niby sie brzuch nie napina...


masz wjeby za to że stale nas tylko straszysz!!


eh moje dziecko juz swiruje a mamuska panikuje... 😜 😮 😜 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
😮 boli mnie pipka ale jak podbrzusze jak na okres ałała....... ałć


spróbuj rodzić to ci do dupy na kopie ja miałam skurcze jak sprzatałam skurcze a znowu inny ktoś urodzi 🤢 o nie!! 😁


serio 😮 😮 bardzo mnie boli pipka... 😠 eh ale niby sie brzuch nie napina...


masz wjeby za to że stale nas tylko straszysz!!


eh moje dziecko juz swiruje a mamuska panikuje... 😜 😮 😜 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, jeszcze żyje, ale dalej mi słabo, wiecie co pomimo mojej słabości zaraz jak tylko mąż przyjedzie to mu nawtykam że ma kupić domofon, źle się czuje - leże a tu ktoś dzwoni jak opętany do drzwi na dole no to się zebrałam i schodze, doczołgałam sie a tam już nikogo nie ma, aż mnie nosi ze złości, to samo z telefonem na dole, czasem mam ochote wyłączyć im go z gniazdka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Seksu spróbuj 🙂

to podobno dopiero po 38 tyg działa


No co ty,Agata a jak myślisz czemu lekarze w ostatnim miesiącu każą zrezygnować z seksu...

mi nie kazali rezygnować nawet jak szyjka sie skracała, ale nie wyobrzam sobie żeby mąż mnie pukał jak taka obolała jestem
http://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-macierzynstwo/porod/bezpieczne-metody-wywolywania-porodu_36624.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):


Mój jest bardzo zaangażowanym lekarzem w ciąże 🙂

to może zamień się 🤪 ja jej tak nie lubie, moja Zośka też jak tylko przyłoży ręke do brzucha to Zośka ostro ją łup, a moje dziecko raczej tak nie reaguje, zwykle jak ktoś kładzie reke to sie uspokaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nadrabiam te 18 stron, które napisałyście 😜 W sumie nie mam siły czytać, bo jestem padnięta po całym dniu latania, ale poczuwam się do obowiązku haha 🤪 🙃

Napiszę tak w skrócie co u lekarza. Ogólnie wszystko dobrze. Wystawił mi zwolnienie do 12 grudnia i mam już na wizyty nie przychodzić, chyba że do 12 nie urodzę. I byłam w szoku, bo myślałam, że będzie kazał na wizyty co tydzień przychodzić 🤪 Ale to lepiej dla mojej kieszeni haha.
Usg nie robił, także nie wiem ile waży. No i mam rozwarcie na 1 cm.
Oprócz tego 9 kg na plusie 😉 I to tyle co u mnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Nadrabiam te 18 stron, które napisałyście 😜 W sumie nie mam siły czytać, bo jestem padnięta po całym dniu latania, ale poczuwam się do obowiązku haha 🤪 🙃

Napiszę tak w skrócie co u lekarza. Ogólnie wszystko dobrze. Wystawił mi zwolnienie do 12 grudnia i mam już na wizyty nie przychodzić, chyba że do 12 nie urodzę. I byłam w szoku, bo myślałam, że będzie kazał na wizyty co tydzień przychodzić 🤪 Ale to lepiej dla mojej kieszeni haha.
Usg nie robił, także nie wiem ile waży. No i mam rozwarcie na 1 cm.
Oprócz tego 9 kg na plusie 😉 I to tyle co u mnie 😉

o Ty 🤪 już rozwarcie masz?? a moje dziecko uparło się na moje żebra i nic z tego szybko nie wyjdzie, znowu mi niedobrze ale wiem że jak sie poloże to bede słaba jak niedobita mucha, jutro szkoła rodzenia i znowu jakieś cuda niewidy mi wymyślą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam małe problemy z netem dzisiaj na swoim laptopie i molestuje kompa męża 🙂 Ręka boli ale już mało. Przepłukałam sobie koszule do szpitala i jutro chyba torbe spakuję chociaż kilka rzeczy mi będzie brakować bo paczka jeszcze z Polski nie doszła. Ninka cieszę się, że z Łukaszkiem i Tobą wszystko dobrze 🙂 Ja czuję, że mi sie szyjka skraca bo coraz częściej mnie w pół łamie ból w podbrzuszu i szyjka kuje jak szalona !! 🤪 Za tydzień mam wizytę to będę musiała o tym powiedzieć ale to już będzie 36 tydzień a więc bliżej niż dalej będzie do porodu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Ja mam małe problemy z netem dzisiaj na swoim laptopie i molestuje kompa męża 🙂 Ręka boli ale już mało. Przepłukałam sobie koszule do szpitala i jutro chyba torbe spakuję chociaż kilka rzeczy mi będzie brakować bo paczka jeszcze z Polski nie doszła. Ninka cieszę się, że z Łukaszkiem i Tobą wszystko dobrze 🙂 Ja czuję, że mi sie szyjka skraca bo coraz częściej mnie w pół łamie ból w podbrzuszu i szyjka kuje jak szalona !! 🤪 Za tydzień mam wizytę to będę musiała o tym powiedzieć ale to już będzie 36 tydzień a więc bliżej niż dalej będzie do porodu 😁

kurcze co Wy tak wszystkie już symptomy zbliżającego się porodu macie? ja się boję że pouradzacie i mnie samą zostawicie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dziś też taka niedobita jestem 😮 Jakbym miała dzisiaj rodzić, to bym nie miała siły. Siedzę i patrzę w jeden punkt jak wariatka i zero reakcji 😜
Łóżeczko było tylko jedno do wyboru !! Bo chcemy 140 x 70 żeby potem zrobić z niego tapczan i takie brzydkie było 😞 Musimy gdzie indziej poszukać.
Nie wiem czy mam się martwić tym rozwarciem czy nie 😮 Powiedział, żebym tydzień wytrzymała i będzie ciąża donoszona 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Ja mam małe problemy z netem dzisiaj na swoim laptopie i molestuje kompa męża 🙂 Ręka boli ale już mało. Przepłukałam sobie koszule do szpitala i jutro chyba torbe spakuję chociaż kilka rzeczy mi będzie brakować bo paczka jeszcze z Polski nie doszła. Ninka cieszę się, że z Łukaszkiem i Tobą wszystko dobrze 🙂 Ja czuję, że mi sie szyjka skraca bo coraz częściej mnie w pół łamie ból w podbrzuszu i szyjka kuje jak szalona !! 🤪 Za tydzień mam wizytę to będę musiała o tym powiedzieć ale to już będzie 36 tydzień a więc bliżej niż dalej będzie do porodu 😁


Kasia, współczuję Ci poparzenia 😘

Nie wyobrażam sobie znowu być w ciąży od początku 😮 😮 Już jestem nieco zdenerwowana tym stanem i by mógł się skończyć 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
ha mój mąż myje naczynia, cała sterta śmierdzi ze zlewu (bo ja powiedziałam że nie rusze)i powiedział "chyba zaraz sam zaczne myśleć nad zmywarką" 🤪 🤪 🤪


hahaha i tu go masz 🙂 Jak już on musi myć, to dopiero widzi jakie to "przyjemne zajęcie" 😉 U mnie już kolejka do kompa - mąż się wpycha 😜 hahaha.
Dobranoc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj ja też bym nie chciała już chodzić teraz od początku w ciąży 🤨 Nie martw się Agatka ja i tak przenoszę 😉 Ninka zawsze jak Cie bóle złapią to masz o 1cm mniej do pokonania w bólach ha ha ha 😉 Szybko się większe rozwarcie nie zrobi no chyba, że Cię złapią już bóle porodowe to co innego. Ale nie martw się i tak się swoje jeszcze wycierpisz ha ha ha jak każda z Nas 😁 Wiecie jak jest jak ciąża zagrozona to póxniej najczęsciej kobiety jeszcze chodzą po terminie a tam gdzie jest wszystko dobrze i kobieta dobrze się czuje to dziecko wychodzi w terminie albo nawet z dwa tygodnie przed bo ciąże zagrożoną lekarz podtrzymuje lekami a ze zdrową się nic nie robi i wszystko idzie w swoim czasie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Wiecie jak jest jak ciąża zagrozona to póxniej najczęsciej kobiety jeszcze chodzą po terminie a tam gdzie jest wszystko dobrze i kobieta dobrze się czuje to dziecko wychodzi w terminie albo nawet z dwa tygodnie przed bo ciąże zagrożoną lekarz podtrzymuje lekami a ze zdrową się nic nie robi i wszystko idzie w swoim czasie 😁

zgadzam się, u mnie też będzie po terminie bo się ciągle cackam bo albo szyjka sie skraca albo brzuch się stawia albo inne pierdółki, ale boje się że na święta wyląduje w szpitalu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...