Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No właśnie Aga to jest ryzyko i zdaję sobie z tego sprawe. Ale my oboje pracujemy i nie narzekamy na brak pieniedzy ,Paulinka ma ręte po ojcu,Tomek za wynajęcie mieszkania tez dostaje pieniądze i oboje nie zle zarabiamy, ale ten moj baran nie chce slyszec o kredycie. A jak mowie o wynajeciu to on znowu mowi ze nie bedzie obcym ludziom dawal kasy 😠 😠 😠 I koniec rozmowy,ja sie obrazam i denerwuje a on ma to w dupie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Cześć Mandaryniary 😁 hahaha
Ja dziś od rana jakaś nerwowa jestem 🤪 Także proszę m nie nie denerwować 🤪 🙃

Ja tak sobie myślę, czemu jeszcze żadna z nas nie jedzie na porodówkę?? Wszystkie straszą i na tym koniec 😉 Niech któraś jedzie, będzie się działo 😁



ja moge na chetnego ale moje dziecko sie nie kwapi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Cześć Mandaryniary 😁 hahaha
Ja dziś od rana jakaś nerwowa jestem 🤪 Także proszę m nie nie denerwować 🤪 🙃

Ja tak sobie myślę, czemu jeszcze żadna z nas nie jedzie na porodówkę?? Wszystkie straszą i na tym koniec 😉 Niech któraś jedzie, będzie się działo 😁

Ja w piatek do gina ide i mam nadzieje ze cos sie ruszy u mnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Ja myślę, że Ada musi pierwsza, bo ma na pierwsza termin i poza tym założyła ten przepiękny wątek 😁 Także się nie może wyłamać 😁 Ja nie mam profilu na facebooku 😉


ja to prędzej z nerwów 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SylwiaC napisał(a):
hej 🙂 Wróciłam do Was! Byłam w szpitalu i dlatego nie moglam sie odezwac a maz nie mial czasu za bardzo. A wiec w czwatrek czesto brzuch robil mi sie twardy i troche gorzej sie czulam a w weekend mialam jechac na zjazd wiec Paweł i mama uparli sie ze mam podjechac do szpitala i zapytac czy wszystko jest ok. No wiec w piatek zajechalam i zrobili mi ktg i lekarz mnie zbadal powiedzial tylko że jest malutkie rozwarcie i że mnie namagnesują i puszczą wieć mam isć na ginekolgie sie położyć. Dostałam 2 kroplówki jedna w piatek, a druga leciala mi 12 godzin wiec skonczyla sie w sobote o 4 rano no i na tym sie sknczylo ale nie wypisywali mnie. Zrobili badanie moczu a wczoraj i dzis mocz na posiew. Dziś na obchodzie lekarz powiedzial,że wyniki w środe-czwartek i że czekamy. Na szczęście moja mama poszla z nim pogadać i powiedział, że moge isc dzis do domu więc jestem 🙂


Info dla Gosi co mi było bo nie chce mi sie pisac jeszcze raz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Była u mnie mama dlatego teraz mnie nie było 🙂 ja tam chocby mały się tak mocno pchał na świat to do piatku nie moge rodzic bo bym musiala do szpitala jechac do Torunia, bo u nas inkubatory maja dla maluchow od 35 tyg ! Więc ja sobie czekam najlepiej do połowy grudnia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
mniam płatki wsówam 😁 😁 mniam... mam jeszcze banana i 2 mandarynki 😁


Banana męża i mandarynki pewnie też 😁


nie on ma kare trudno... nie ma..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Aduś napisał(a):
a ja mam dzisiaj doła i lenia...siedzę jeszcze w piżamie,ręka i łopatka mnie bolą masakrycznie 😞


ja też jeszcze jestem w pieżamie 😁 jedynie co to wstawiłam na zupe i łóżka poskładałam 🙂[/quo

JA POZAMIATAŁAM,UMYŁAM NACZYNIA,mały zjadł 2 śniadanie,obiadu nie robię bo samej mi sie jeść nie chce a mały ma paluszki rybne jak codzień..czekam aż mały pójdzie spać,zeby sie położyć trochę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...