Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Aduś napisał(a):
cos się źle poczułam,ciśnienie mi skoczyło i głowa boli,strasznie zmęczona się czuję 😞


o masz ci los... jak nie jedna to druga hihihhi 🤪 juz rodzic zaczynajmy bo szok... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja to mam chwilówki,raz się czuję yczerpana a za chwilę latam i sprzątam pełna euforii 🤪
a wieczorem ze mnie pozytku nie ma,bo ledwo się położę i spojrzę w telewizor to śpię:

brzuch mi się napina...ja jużnie wiem czy to skurcze czy mały tak się wypina 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola widzę, ze poród chcesz przyśpieszyć 😜 Ciąża donoszona więc na porodówkę ! 😁 A Ty Aduś połóż się i odpocznij trochę 😉 Kasiu- co do torby to lepiej dmuchać na zimne i miej gotową wcześniej, ja już spakowałam bo nie zaszkodzi jak poleży a w razie szybkiego porodu będziesz gotowa 😉 A nie mówiłam Wam, że musiałam wczoraj obrączkę ściągnąć bo tak mi palce spuchły że masakra. Zajrzę wieczorem więc nie rozpisywać się za bardzo 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mnie pachwiny i biodra,najgorzej w nocy,bo jak rozchodzę to nie jest źle,nogi mam spuchnięte już od rana,palce u rąk też 😞
jak myślicie z tym napinaniem,jak to u Was jest???
bo ja czuję tak jakby mały chciał wyjść przez brzuch,cały brzuch się napina i twardnieje,od góry boli i jeszzce mi teraz jakoś niedobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja obraczki od miesiaca nie nosze...
obiadek podgrzewam ale mi sie jesc nie chce.. rodzice sami zjedza 😁
hihi ja mówiłam że bede już w 37 tyg sprzatam i wywoływać... tylko sexu nie bedzie bo mąż ma ze mna na pieńku wiec musze so bie inaczej powymuszać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Aduś napisał(a):
ja to mam chwilówki,raz się czuję yczerpana a za chwilę latam i sprzątam pełna euforii 🤪
a wieczorem ze mnie pozytku nie ma,bo ledwo się położę i spojrzę w telewizor to śpię:

brzuch mi się napina...ja jużnie wiem czy to skurcze czy mały tak się wypina 🤨


a mnie dziś znowu Oliwka dobija... 🥴 a to yogurt na podłodze a to królika męczy,a to podnosi pufy...i nic nie chce słuchać...tata śpi a ona rządzi... 🥴


Aga Oskar ma ostatnio znowu fochy i próbuje rządzić,więc też mamy ciężko,rzuca się na podłogę i próbuje bić nawet,ale jak wtedy zostawiamy go i po chwili przybiega jak sie uspokoi....nie wiem czy on przez chorobe czy coś wyczuwa ale od paru dni ciągle na kolana i się przytula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Aduś napisał(a):
no mnie pachwiny i biodra,najgorzej w nocy,bo jak rozchodzę to nie jest źle,nogi mam spuchnięte już od rana,palce u rąk też 😞
jak myślicie z tym napinaniem,jak to u Was jest???
bo ja czuję tak jakby mały chciał wyjść przez brzuch,cały brzuch się napina i twardnieje,od góry boli i jeszzce mi teraz jakoś niedobrze


Ada mi się jak małą napinała w szpitalu to powiedzieli że to niby skurcze...a więc nie wiem... czasami jak się napina to czuje ból w dole i macicy i wtedy to pewnie skurcz. Mnie strasznie na dole w krzyżu ostatnio boli,a jak chodze to czuje kłucia w szyjce tak jakby igłą ktoś mi grzebał...


no w sumie to jak w szpitalu na ktg leżałąm to miałąm tak co 12-14 minut ale ja to czułam włąśnie,ze niby mały się wypycha a położna,ze tu skurcze widać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aduś napisał(a):
Też słyszałam ale ponoc to jest sposób jaki kiedys w szpitalach stosowano nawet.
Jak jest naprawdę tego nie wiem.

cały czas mi się tak napina,idę się położyć


no tak Aduś ale mały może kupke zrobić po tym do wód łodowych i bedzie sie dusił... tak słyszałam... dllatego nie stosują już tego oleju ... jest skuteczny ale niebezpeczny jak nie wywola skurczy to moze zaszkodzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ucichło wszystko 😁 😁 hihi nikogo ni ma 😁 jak ja jestem 😁 jej nie sce mi się nic 😁 jesc to już wogóle... coś mi apetyt spada hehe 🤪
schudne może:P
dziewuszki ja mam na suwaczku 2 tyg i 6 dni 😮 jezu jak to bliziutko:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Ty mnie lubisz:P czasem aż za natto 😜 🤪 hihi podobam ci się i o:P


O nie od dziś cie nie będe lubić żeby nie było 😜 😠 🤪 teraz będe lubić kogoś innego 😜 🤪


hahaha jak mnie to boli boziu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
😮 boli mnie pipka ale jak podbrzusze jak na okres ałała....... ałć


spróbuj rodzić to ci do dupy na kopie ja miałam skurcze jak sprzatałam skurcze a znowu inny ktoś urodzi 🤢 o nie!! 😁


serio 😮 😮 bardzo mnie boli pipka... 😠 eh ale niby sie brzuch nie napina...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...