Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
Dzięki dziewczyny 😉 Kupię sobie tą Melisę i zobaczymy czy pomoże 🙂 A Ty Kasiu nie strasz nas z tymi skurczami bo jeszcze za wcześnie 😉


Wiem, że za wcześnie 🤨 Ala musi posiedzieć tam minimum tydzień ale wolałaby donosić do 39 tygodnia chociaż. Ale Mała przy tych skurczach ruszała się normalnie a więc to na 100% były przepowiadające poza tym ustąpiły 🙂 Boję się tylko co to będzie jak zacznę szykować jedzenie na Święta. Porządki już mam porobione tylko kurze ogarnę i podłogi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
dziewczyn dalej nie ma, wszystkie porody wywołują za pomocą mężów, niech no która przyjdzie i powie że ją pipka boli 🤪


Ha ha ha a później już wiemy skąd te bóle się biorą !! 🤪 A ja dzisiaj rano leżałam w łóżku i mąż się do mnie przytulił plecami. Alusia akurat się ruszała i fikała nogami a mój Mariusz mówi: Ale mnie Alicja głaszcze po plecach !! 😁 🤪 🙃 Bo akurat rzeczywiście ruszała nogami i go dotykała 🙂 Ale to było słodkie !!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):


Ha ha ha a później już wiemy skąd te bóle się biorą !! 🤪 A ja dzisiaj rano leżałam w łóżku i mąż się do mnie przytulił plecami. Alusia akurat się ruszała i fikała nogami a mój Mariusz mówi: Ale mnie Alicja głaszcze po plecach !! 😁 🤪 🙃 Bo akurat rzeczywiście ruszała nogami i go dotykała 🙂 Ale to było słodkie !!!!!!!!!

hehe trzeba mu było powiedzieć że go nie głaszcze tylko kopa daje że się plecami odwraca, wiecie co zapytałam mojego męża jak myśli kiedy urodze, a on mówi że sobota niedziela może przyszła, ja nie mam przeczuć czy przyszła czy nie ale tez jakoś niedziela chodzi mi po głowie
a wogóle intensywnie chce dom zmieniać wiec chyba poród już blisko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja zjadłam dwa kawałki sernika i mam zgagę 😠 No ale do przeżycia haha 😁 A w ogóle to mnie brzuch pobolewa chyba z nerwów 🤔 Ada chyba ma gości więc zajrzy potem a może Kropek rodzi 🤪 Lecę i zaglądnę do Was wieczorkiem kobitki mam nadzieję, że w lepszym humorze 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey babki... ja z mężem cały dzionek ale pół i tak leżałam bo miałam takie rwanie w dole że szok... masakra potem niedobrze mi było i tak w kółko... wszystkie na wyborach haha 🤪 ja nie polazłam 😁 ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
Hey babki... ja z mężem cały dzionek

próbuj tylko powiedzieć że Cie pipka boli 🤪 my już wszystko wiemy, najpierw ostro z mężami się parzycie (jak króliki) a potem marudzicie że boli 🤪 🤪 🤪
a co do wyborów ja też nie byłam i już nie bede, nikt mi swojego programu wyborczego nie przedstawił to niech teraz cierpi bo stracił głos bo ja głosować nie bede tylko dlatego ze kogoś znam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kropeczek napisał(a):
Mi właśnie rodzice odjechali 🙂 zmęczona jestem jak sto pięćdziesiąt !!!
Porodu chyba nie mam się co spodziewać bo nic na to nie wskazuję... ja też już się czuję jak slonica no i już by chciała mieć ten ból za sobą...

hehe a wszyscy Cie ciągle podejrzewają że rodzisz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
A ja siedzę na kanapie i ledwo żyję !!!!! Kręci mi się w głowie i jestem zmęczona chociaż nic nie robiłam 🤨 Tak jak mówiłam, że przenoszę tak teraz coś mam przeczucie, że może jeszcze z dwa tygodnie wytrwam nie więcej 🤨

no bo zaraz się wszystkie wysypią 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
kupiłam sobie ostatnio kołdre i dwa komplety pościeli a dzisiaj ksiazke http://allegro.pl/show_item.php?item=1304597456 i dywanik wzór nr 18 http://allegro.onet.pl/show_item.php?item=1313408807


Ładne dywaniki! co do książki to ja kiedyś chciałam kupić ta pierwszą, ale stwierdziłam, że teraz nie mam co - bo się jeszcze zestresuję, że z dzieckiem to wszystkiego nie ogarnę 🙂 bo wszyscy mi mówią, że jak się synek urodzi, to trzeba wyluzować z porządkami itp, żeby nie paść na twarz, zobaczymy 🙂 😜. Mój Maluch od wczoraj strasznie mi włazi pod żebry i w ogóle się kręci bardzo, że nie mogę znaleźć dobrej pozycji. Chyba sobie też zrobię melisę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga2010 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
kupiłam sobie ostatnio kołdre i dwa komplety pościeli a dzisiaj ksiazke http://allegro.pl/show_item.php?item=1304597456 i dywanik wzór nr 18 http://allegro.onet.pl/show_item.php?item=1313408807


Ładne dywaniki! co do książki to ja kiedyś chciałam kupić ta pierwszą, ale stwierdziłam, że teraz nie mam co - bo się jeszcze zestresuję, że z dzieckiem to wszystkiego nie ogarnę 🙂 bo wszyscy mi mówią, że jak się synek urodzi, to trzeba wyluzować z porządkami itp, żeby nie paść na twarz, zobaczymy 🙂 😜. Mój Maluch od wczoraj strasznie mi włazi pod żebry i w ogóle się kręci bardzo, że nie mogę znaleźć dobrej pozycji. Chyba sobie też zrobię melisę 🙂

ja mam tą pierwszą i drugą, bardzo mi pomogła się zorganizowac i ogarnac dom, teraz ciąża to nie moge tak szaleć, ale jest tam bardzo wiele ciekawych sposobów jak uprościć sprzatanie,np jak mikrofala jest zapierdzielona, wkłada się miske z wodą i ustawia się wysoką temperaturke i włącza i potem bez problemu brud odłazi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...