Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
kafinka napisał(a):
A moja mi gmera na samym dole i to chyba powoduje skurcze u mnie 🙃


Puk puk robi 😁 ja znów szukałam diety grudniowej mamy ale znalazłam 😁 i całe szczęście bo już myślałam co ja będe jeść w święta 😁


No i właśnie z powodu świąt mam dylemat, z jednej strony chciałaby urodzić przed świętami, żeby już dzidzia była z nami, a z drugiej w święta mogłabym jeszcze powcinać trochę pychoci i przy dać dzidzi więcej ciałka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
przyszlam powiedziec Dobranoc PIPY hahaha 😜


Wal się Pizdo 😁 miałąś rodzić a nie 😁


mala mi gmera cs ale na tym koniec 🙃


Mąż miał ci pogmerać 😁 Dobra ja też lece do łóżka bo mi dupa czasem utknie na fotelu 😁


Musiałabyś mieć fotel bardzo małych rozmiarów żeby ci w nim utknęła, takiej chudzinie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Ja nie śpię, gdyż nie mogę sobie miejsca z bólu znaleźć 😞 Chyba nie zasnę dziś. Prędzej niż na porodówkę pojadę do wariatkowa 🤪 🤪 Rozniosę zaraz mieszkanie, rozerwę męża i psa 🤪 🤪 Jestem nieobliczalna 😮 😮

Nina,a co się dzieje????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć śpiochy 😁

Za mną ciężka noc..mały obudził się ok.23 i wymiotował,jeju ale się wystraszyłam,dałam mu przeciwbólowy i godzinę bujałam na rękach,był tak wystraszony,że nie mógł usnąć biedny 😞,jak juz usnął w moim łóżku to przy nim siedziałam,potem jakos zasnęłam,wiercił sie potem,spał nawet w nogach,w poprzek...nie wiem dlaczego wymiotował 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć grubaski 🙂 ja tylko na chwile teraz wpadłam bede nadrabiala w wolnej chwili wczorajsze zaleglości, ale zaraz jade do babci na kawe, dziś pewnie bede troche uciekała z domu bo Paweł będzie kuł dzire w ścianie na nasze drzwi zewnetrzne wiec bedzie i glośno i zimno pewnie ale juz niedlugo wejde sobie swoimi schodami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja się ciesze że na forum się pisze a nie mówi bo głos mi odebrało...mąż unika mnie i mówi ze wszystko ok :/ chciałam się dzisiaj wygrzać i nogi wymoczyć a tu mam czekać na szambelana bo oczywiście codziennie pełno ludzi to nie można zamówić tylko wtedy jak ja jestem sama i to do tego chora 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://img202.imageshack.us/i/dsci0055dh.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/2039/dsci0055dh.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Foka z piłką 😁 hahaha 🤪 😁 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Jaaaa.... widziałyście nowy awatar Cycoliny?? 😮 😮
Ada, to Twój czas 🙂 Ja Ci mówię. Albo to z nerwów o Oskarka 😘 😘


nie wiem,ale źle się czuję...ażmi się w głowie kręci i obraz rozmazuje 😞...może to przez niewyspanie i nerwy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...