Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mini23 napisał(a):
nIE NADRABIAM NARAZIE,PRZESPAŁAM SIĘ KRĘGOSŁUP GORZEJ BOLI,I ZACZYNA BRZUCH,I CIŚNIE MNIE DO KIBELKA


to spadaj do szpitala pałko
😁
Ninka pewnie kroplówke mi da na wywołanie... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
W niedzielę Ci da pewnie coś na wywołanie porodu 😉 A jak myślisz, co on miał na myśli oferując swoją pomoc?? 😮 😮 hahahhaa 🤪 🤪 Korniszona Ci wsadzi 😉

Ja się nie czuję za ciekawie 😞 Przepona mnie ściska, kręci mi się w głowie i duszno mi. Każdy dzień to męczarnia ostatnio ech...

A Aga nam rodzi, a tu nikogo nie ma. 🤪 🤪 🤪 Ja nie chcę sama odbierać jej porodu 🤪 🤪 Wzywam posiłki 🤪 🤪 🙃 🙃 Attention!! 🙃 Mayday 🙃 Cokolwiek!! 🤪


jak by była w tym samym szpitalu co ja to bym jej cisnienie podniosła i by juz rodziła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiedziałam, że jak dzisiaj wejdę na forum to jakaś akcja się zacznie 😜 Oluś- trzymam kciuki żeby czas szybko zleciał i wszystko było dobrze 😉 Co do numeru tel. to Aduś ja też mam z Orange i darmowe smsmy- 501185761. Kropek- zapisałam sobie Twój numer 🙂 Mam chyba jeszcze dwóch dziewczyn z forum bo kiedyś ktoś podawał do publicznej wiadomości ha ha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Grube !!!
Gosiu dzia za sms-a 😘 😘 😘
Olu trzymaj się tam i urodź nam zdrową Alusię !! 😘 😘
O mnie gUpie się nie martwcie ja nie mam zamiaru rodzić 😜 Bynajmniej przed 3 nie mogę bo mam za dużo spraw do zrobienia jeszcze 🙃 Także żadnej nie wyprzedzę 🙂 Ja wcześnie chodzę spać bo mam straszne bóle pleców niestety i muszę włazić do łóżka ale późno zasypiam bo w łóżku tez mnie wszystko boli i miejsca sobie nie mogę znaleźć 🙃 Dzisiaj w nocy znów miałam silne skurcze, ale czytałam, że to może być spowodowane ,, wstawianiem się ,, dziecka dokładniej główką w kanał rodny 🙂 No w końcu zaczyna się coś tu dziać 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gUpia ja nie wywołuje porodu 😜 Ja tylko jadłam kanapki i teraz będę piła kawę 😜 A co Wy Mośki chcecie od mojego awataru ?? 🙃 😎 A zaraz wstawię Wam zdjęcie jak koszyczek mojej Alusi wygląda bo ubrałam 😁 Tylko robiłam zdjęcia przy świetle a nie w dzień i chyba będę musiała w dzień jeszcze zrobić bo wtedy kolory widać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
[URL=http://img222.imageshack.us/i/36tci1dzie3.jpg/][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/3298/36tci1dzie3.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Tylko muszę jeszcze jechać od znajomej podstawę pożyczyć po koszyczek 😎


śliczny koszyczek! Ja nie rodzę również 🙂 ja też mam jeszcze dużo do zrobienia i mi się nie spieszy 😉 Ninka mnie zachęciła do nalesnikow, wiec zrobilam i wlasnie zjadlam - z maki pelnoziarnistej, zeby troche zdrowiej bylo, hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kropeczek napisał(a):
Jestem już po zakupach i spacerku 🙂 ciuszki poprasowane i chwila odpoczynku a o 17 biorę się za robienie obiadku dla siostry 🙂
Mnie nic nie boli nic mi nie twardnieje więc teraz czekamy na Adę i Agę 😁


Aguś ja obstawiam, że Ty będziesz w drugiej turze czyli urodzi Ola, aga i Aduś a dopiero Ty, Nina i Aga Kafinka 😁 A później reszta 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nas teraz tak dużo, że ciężko to ogarnąć 😉 Jeszcze Gosia może iść w drugiej turze 😜
Ja już dostaję paranoi, raz mi się wydaje, że mam objawy wszystkie do porodu, a zaraz że pewnie jeszcze się trochę pomęczę 😜

Aga nie ma małej pipki, tylko miednicę ma wąską hahah 😁 pipkę ma mocno rozjechaną 😜 wszyscy wiedzą, że nie jest cnotliwa 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Pytanie do Agi Mini mam, czemu jak twoja będzie mieć więcej niż 3500g to będziesz mieć cc, bo ja nie w temacie jestem.


Bo Aga ma pipkę i miednicę małą jak Mrówka 😜 😜 😜 🙃 🙃 I może Maja nie przejść jak będzie duża.


A wam dużo się miednica rozeszła? Ja to w biodrach mam już 92 cm i zastanawiam się jak się miednicę mierzy? bo lekarz to mi nic nie mierzył, 😞 tylko ciśnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Próbuję zrobić moją listę w jakich turach urodzimy, ale coś mi nie wychodzi 🤨 🤨 🤨

Iwona, nie wiem czy mi się miednica rozeszła 😮 😉 A bioder dawno nie mierzyłam. Jak byłam w szpitalu to pierwszy raz mi mierzyli miednicę takim fajnym przyrządem hihi 🙂 Lekarz nigdy tego nie robił. A ile mam cm to mi już nie powiedzieli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
A ja nie wiem też jaką mam miednicę 🤨 W biodrach wąska nie jestem to pewnie i miednica jest odpowiednich rozmiarów ale wiem, że się rozszerza bo boli w łóżku 🤔


Mnie też czasem boli, spać się wtedy nie da 😞 We wtorek mam lekarza to się popytam trochę. A w czwartek za tydzień czeka mnie jazda prawie 400km do rodziców męża na letnich oponach, mam nadzieję że śnieg nie spadnie a ja to wytrzymam, bo w samochodzie mnie brzych zawsze boli jak siedzę i plecy 😞 potem jeszcze 250km w sobotę do moich i w poniedziałek znów ok 400 tu, jak nie urodzę w drodze albo po powrocie to będzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Próbuję zrobić moją listę w jakich turach urodzimy, ale coś mi nie wychodzi 🤨 🤨 🤨

Iwona, nie wiem czy mi się miednica rozeszła 😮 😉 A bioder dawno nie mierzyłam. Jak byłam w szpitalu to pierwszy raz mi mierzyli miednicę takim fajnym przyrządem hihi 🙂 Lekarz nigdy tego nie robił. A ile mam cm to mi już nie powiedzieli.


Mnie to pewnie na końcu listy zapisujesz i tak raczej będzie, bo albo ja prawie żadnych objawów nie mam albo ja się na nich poznać nie mogę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...