Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Mój mąż już smacznie śpi 😜 A więc nie ma algidy gUpia 😜


psi na śpiocha możesz mu śmietanke spijać 😁


Aga to, że Ty tak robisz to nie znaczy, że od razu wszystkie 😜 😮 🙃 Ja idę po loda ale do zamrażalki bo mam rożki czekoladowe kupione i to aż 6 !! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Mój mąż już smacznie śpi 😜 A więc nie ma algidy gUpia 😜


psi na śpiocha możesz mu śmietanke spijać 😁


Aga to, że Ty tak robisz to nie znaczy, że od razu wszystkie 😜 😮 🙃 Ja idę po loda ale do zamrażalki bo mam rożki czekoladowe kupione i to aż 6 !! 😁


ach będzie dowcipnie 😁 🤪


Nie wiem jak Ty ale ja do cipki jedzenia nie wkładam 🤪 🤪 🤪 🙃 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Kurcze tylko My takie dobre dusze i jesteśmy wierne brzuszkowi 😁


No bo reszta myśli jak tu wygryźć inne z kolejki 😁 a ja sobie poczekam,we wtorek wieczorem albo popołudniu uśpie dziecko i mnie nie będzie przez jakiś czas a później dam cynk mam skurcze 😁


Chyba jak sobie palcówkę strzelisz 😁 😜 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
A czemu się modliła, żebyś urodziła ??


Bo chce dzidzie już zobaczyć 😁


Ty też już jedziesz na porodówkę? 😞 😞 😞 😞


Co Ty Aga to będzie do lutego chodzi jak rasowa Krowa 😁


Może jak słoń, 3 lata 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
A czemu się modliła, żebyś urodziła ??


Bo chce dzidzie już zobaczyć 😁


Ty też już jedziesz na porodówkę? 😞 😞 😞 😞


nie ale od paru minut czuje skurcze i kłucie w pipi... 😮 i to takie nie przyjemne,ale pewnie braxtona...bo te jak mnie ruszą to będe pisała nosem na klawiaturze 😁 🤪


To się ruszaj bo trzeba ruszyć tą kolejkę 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
A czemu się modliła, żebyś urodziła ??


Bo chce dzidzie już zobaczyć 😁


Ty też już jedziesz na porodówkę? 😞 😞 😞 😞[

nie ale od paru minut czuje skurcze i kłucie w pipi... 😮 i to takie nie przyjemne,ale pewnie braxtona...bo te jak mnie ruszą to będe pisała nosem na klawiaturze 😁 🤪


To się ruszaj bo trzeba ruszyć tą kolejkę 😁 😁 😁 😁


Ada się ruszyła,teraz czas na Ole 😁


Pierwsza tura na porodówkę!!!!!!
Bo ja dopiero w ostatniej jestem 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Ja też do 5-6 nie mogę urodzić bo mam plan jak ta lala na każdy dzień 😁 Pisałam Ci go wczoraj 🙂
Wiem wiem jaki jest ten Twój plan:
Sobota- Agida
Niedziela- Algida
Poniedziałek- Algida
Wtorek- bzykanie
Środa- poród 😁


BINGO 😁 🤪 ale zaszłą pomyłka 😁
Sobota- Patelnia
Niedziela- Patelnia
Poniedziałek- Cycuchy
Wtorek- bzykanie i poród 😁 🤪


Co Ty mężowi patelnie będziesz robić ?? 😁 😁 😁 Jak taka jesteś dobra w patelni to możesz wylizać moją stoi w zlewie po obiedzie i nie ma kto jej umyć 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...