Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Mój gin też powiedział że od początku 37 tyg. można rodzić - bo już jest donoszona ciąża. Od 37 tyg. dziecko jest już w pełni rozwinięte i tylko nabiera ciałaka i rośnie. Więc można rodzić


No i na tym też mi zależy by miała tego ciała jak najwięcej 😁 no w 36 to mi stwierdził że jest taka duża że możliwe że już ma nawet te 3 kilo 🙂


No te 3 kg. to sporo juz 😆. Ja jutro sie dowiem ile waży. Zaley mi też aby nie była duża bo położna powiedziała że może obejdzie się bez nacinania 🤪 Ja bym chciaął aby ważyła tak ze 3 kg. Byłaby taka ok 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
A wracając do Oli to jak nie będzie odczuwała bólu przy skurczach to ją na cc zabiorą. Tak moja koleżanka miała.


No właśnie mi napisała eska że wciąż skurcze a ona nie czuje,i że jej mówią że czas rodzić 🙂

hehe oj ta nasza Ola, wcale się nie śpieszy, jak się tak będzie opóźniac nie poczuje jak urodzi 🙂

kurde baby zgaga mnie ciągle pali, po lekach po wodzie z cytryna i miodem, po miodzie, po zwykłej wodzie, mandarynek mi się chce a się boje bo ciągle tylko pali i cofa sie co powoduje odruch wymiotny a to kaszel i zaczynam się dusić
mąż mi zrobił w łazience wywietrzniki w drzwiach, tzn te kułeczka, bo tam jest nieziemska wilgoć a wiecznie zapominamy drzwi otwartych zostawiać, zoabczymy może to pomoże
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem 🙂
Spałam trochę, pozmywałam i dalej do łóżka, nadal czuję się taka nie do życia, a na dodatek chyba wykrakałam z tymi otwartymi oknami, bo boli mnie gardło od kąt wstałam i mam okropną chrypę 😞
Moj synek od kilku dni też jest mniej ruchliwy, tzn. czuję jak się rusza i to często ale jego ruchy przypominają raczej jakieś jego przekręcanie się z boku na bok lub przeciąganie, niż kopanie,
Od paru dni też często na tronie zasiadam, ale to raczej jeszcze nie są objawy przedporodowe u mnie. A co tu dziś tak jakoś pusto dziś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
A wracając do Oli to jak nie będzie odczuwała bólu przy skurczach to ją na cc zabiorą. Tak moja koleżanka miała.


No właśnie mi napisała eska że wciąż skurcze a ona nie czuje,i że jej mówią że czas rodzić 🙂

hehe oj ta nasza Ola, wcale się nie śpieszy, jak się tak będzie opóźniac nie poczuje jak urodzi 🙂

kurde baby zgaga mnie ciągle pali, po lekach po wodzie z cytryna i miodem, po miodzie, po zwykłej wodzie, mandarynek mi się chce a się boje bo ciągle tylko pali i cofa sie co powoduje odruch wymiotny a to kaszel i zaczynam się dusić
mąż mi zrobił w łazience wywietrzniki w drzwiach, tzn te kułeczka, bo tam jest nieziemska wilgoć a wiecznie zapominamy drzwi otwartych zostawiać, zoabczymy może to pomoże


Ja mam dziś 2 kilo mandarynek i zero chęci na nie 😞 coś nie tak chyba ze mną dziś 😁


U mnie zero mandarynek i zero słodkiego, a mąż w pracy do 22, a mi się nie chce nawet dupy z łóżka podnieść 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Szalone Krowy !! 😜
Was nie grypa łapie tylko wścieklizna dzikich krów !!! 😁 😁
Ja miałam tak szalony dzień, że nawet nie będę opisywać wszystkiego.
U mnie w Anglii śnieg padał !!!!!!!!!!!!!!!!!! 😁 Ale było ślicznie 😎 Ja dzisiaj czuję się jakby mnie ktoś wyruchał i nie zapłacił ha ha ha ha 🙃 🙃 🤪 🤪 😮 🤔 😎 Plecy bolą jak cholera i pipka kuje 🤔 🤨 A teraz właśnie wpierniczam mandarynki i niedługo biorę się za obiadek dla męża no i dla siebie oczywiście 😁 Nawet nie będę Wam pisać co robię bo byście klawiaturę zaśliniły 😜 😜 🙃 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Cześć Szalone Krowy !! 😜
Was nie grypa łapie tylko wścieklizna dzikich krów !!! 😁 😁
Ja miałam tak szalony dzień, że nawet nie będę opisywać wszystkiego.
U mnie w Anglii śnieg padał !!!!!!!!!!!!!!!!!! 😁 Ale było ślicznie 😎 Ja dzisiaj czuję się jakby mnie ktoś wyruchał i nie zapłacił ha ha ha ha 🙃 🙃 🤪 🤪 😮 🤔 😎 Plecy bolą jak cholera i pipka kuje 🤔 🤨 A teraz właśnie wpierniczam mandarynki i niedługo biorę się za obiadek dla męża no i dla siebie oczywiście 😁 Nawet nie będę Wam pisać co robię bo byście klawiaturę zaśliniły 😜 😜 🙃 🤪


Ooooo... nowy awatar 🙂 ale fajny brzusio, taka piłeczka 🙂 🙂 🙂
Masz rację, lepiej nie pisz co robisz na obiad, bo ja dziś tylko śniadanie jadłam i obiadu nie robiłam, a kolacje nie wiem czy będzie mi się chciało dla siebie robić, więc jeszcze polecę i Ci zjem ten obiadek 🙂 🙂 😁 😁
Mi się chce słodkiego, ale w mieszkaniu nawet jednego cukierka nie ma 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To Iwonka chodź do mnie na słodkie mam jeszcze ciasto i szafkę pełną słodyczy 😉 Kocham Anglię za to, że tu słodycze taaaakie tanie 😁 Aga Ty mi nie ródź jeszcze bo później powiesz, że to przeze mnie jako Rudolf do szpitala jechałaś 🤪 🙃 Ale była byś na czasie bo to zaraz Święta 😁 Gorzej jakby Cie do sań zaprzęgli hi hi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
To Iwonka chodź do mnie na słodkie mam jeszcze ciasto i szafkę pełną słodyczy 😉 Kocham Anglię za to, że tu słodycze taaaakie tanie 😁 Aga Ty mi nie ródź jeszcze bo później powiesz, że to przeze mnie jako Rudolf do szpitala jechałaś 🤪 🙃 Ale była byś na czasie bo to zaraz Święta 😁 Gorzej jakby Cie do sań zaprzęgli hi hi


Nie kuś 🙂 Poszłabym sobie po coś ale tak mi się nie chce 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj biedna Iwonka ja wiem jak to jest jak się chce a nie chce się iść po to 😠 🙃 Mi nie raz z pokoju do kuchni nie chce się iść a co tu mówić do sklepu hahaha 🤪 😁 Aga a co Ty zamierzasz ten nos mężowi w dupę wsadzać, że musi być ładny i seksowny ?? 🤪 😁 Niech położy Ci flagę na twarz I ZA OJCZYZNĘ !!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Oj biedna Iwonka ja wiem jak to jest jak się chce a nie chce się iść po to 😠 🙃 Mi nie raz z pokoju do kuchni nie chce się iść a co tu mówić do sklepu hahaha 🤪 😁 Aga a co Ty zamierzasz ten nos mężowi w dupę wsadzać, że musi być ładny i seksowny ?? 🤪 😁 Niech położy Ci flagę na twarz I ZA OJCZYZNĘ !!! 😁


Ja w piżamce, na dworze mróz... i jak tu ma się chcieć wyjść... muszę coś wymyślić bo nie wyrobię 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Oj biedna Iwonka ja wiem jak to jest jak się chce a nie chce się iść po to 😠 🙃 Mi nie raz z pokoju do kuchni nie chce się iść a co tu mówić do sklepu hahaha 🤪 😁 Aga a co Ty zamierzasz ten nos mężowi w dupę wsadzać, że musi być ładny i seksowny ?? 🤪 😁 Niech położy Ci flagę na twarz I ZA OJCZYZNĘ !!! 😁


W szpitalu jak mi zrobi zdięcie z Mają musze wyglądać jak Bogini Seksu 😁 i matka płodności 😁 🤪


Ja czuję, że na pewno po porodzie będę tak wyglądać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ty Aga a tak się zastanawiam a Tobie też świeci i fosforyzuje nos jak Rudolfowi na czerwono?? Bo jak tak to kochaj się z mężem przy zapalonym świetle bo jak będzie chciał pójść na łatwiznę i pokieruje się światełkiem to wsadzi Ci małego ale do buzi a nie pipki ha ha ha ha 🤪 🤪 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
[URL=http://img98.imageshack.us/i/mikolajnareniferzerudol.gif/][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/6840/mikolajnareniferzerudol.gif[/IMG][/URL]


Iiiiiiiiiiiiiiiiiiii MIkołaj 😁


Chyba wam się nastroje poprawiły 😉 🙂
Wiem, że to żadna pociecha, ale jem marchewkę, coś muszę, ale jakaś gorzka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Koniec z nami 😠 🤪 🙃 wczoraj byłaś milsza 😁 🤪


Iwonka no i co Ty robisz tej naszej Agnieszce 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁
Aguś ale ja tak z miłości 😁 😘
Iwonka marchewka też dobra ja tez już tą opcję próbowałam jak nie miałam słodkiego w domu hahaha 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
[URL=http://img249.imageshack.us/i/img0285wx.jpg/][IMG]http://img249.imageshack.us/img249/6073/img0285wx.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Chyba aż tak źle nie jest co?? z tym nosem??


Ja tam nie widzę, żeby był czerwony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
[URL=http://img249.imageshack.us/i/img0285wx.jpg/][IMG]http://img249.imageshack.us/img249/6073/img0285wx.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Chyba aż tak źle nie jest co?? z tym nosem??


Jeszcze lampa błyskowa się w nim nie odbiła a więc jest spoko 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Koniec z nami 😠 🤪 🙃 wczoraj byłaś milsza 😁 🤪


Iwonka no i co Ty robisz tej naszej Agnieszce 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁
Aguś ale ja tak z miłości 😁 😘
Iwonka marchewka też dobra ja tez już tą opcję próbowałam jak nie miałam słodkiego w domu hahaha 😁 🙃


Jem ją, ale gotuję też ryż i z jabłuszkiem 🙂 Nie lubię ryżu ale może w takiej postaci będzie ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...