Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja też bym ktg nie miała żeby nie wtedy ta wizyta w szpitalu. Ale słuchamy serduszka na każdej wizycie Alusi i jest wszystko dobrze 🙂 Aga ale sobie narobiłam teraz ochoty na ten tort królewski mniam mniam. Jeszcze dobry jest bezowy ( na wieszku jest przypalana palnikiem beza ) i jeszcze taki orzechowy na wieszku są duże kawałki czekolady z orzechami mniam mniam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Ja też bym ktg nie miała żeby nie wtedy ta wizyta w szpitalu. Ale słuchamy serduszka na każdej wizycie Alusi i jest wszystko dobrze 🙂 Aga ale sobie narobiłam teraz ochoty na ten tort królewski mniam mniam. Jeszcze dobry jest bezowy ( na wieszku jest przypalana palnikiem beza ) i jeszcze taki orzechowy na wieszku są duże kawałki czekolady z orzechami mniam mniam 😁


Jak będziesz w Polsce to zapraszam na KRÓLA 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem, oczywiście nikogo nie ma 😠
wykąpałam się i leże w łóżku, kostek nie widać nogi jak balony a przeciez cały dzien leże 😠
boli mnie prawa pachwina aż utykam jak chodze, poza tym gardło kaszel i zmęczenie, standard
co do koloru czarnego to ładny jest ale się nie zgodze że nie widać na nim brudu, widać jak chol*** wszystko, bo pamiętajcie że brud na dworze to głównie pyłki piaski błoto a to niestety na czarnym widać, moja sąsiadka miała czarny wiecznie go czyściła bo byle co i widać
Mini nie strasz tym sokiem bo dzisiaj kupiłam sobie sok i tak mi się chce go a jest GREJFRUTOWY 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kafinka napisał(a):
Kropeczek napisał(a):
Ja to już zaczynam wariować !!!!
A mąż mnie namawia żebyśmy pojechali jutro do moich rodziców 100 km od wawy 🙃 a jak zacznę rodzić 🤪

To mąż poród odbierze i od razu rodzicom się pochwalicie, że jest już nowy członek rodziny 🤪

hehe ale Ją pocieszyłaś 🙃 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
kafinka napisał(a):
A ja się cały czas pakuję i mam wrażenie, że nic mi z tych szaf nie ubywa….. 😮


Aga najgorsze będzie rozpakowywanie 😁


Aga to będzie masakra, bo miałam już wywozić pomału kartony, ale stolarz zrobił mi garderobę o 10 cm za małą niby nie dużo, ale musiał ja zabrać na poprawki i tak oto się wszystko przedłuża tak samo jest z drzwiami pan, który je montował uszkodził nam ściany i teraz trzeba czekać aż przyjedzie i będzie to poprawiał, czyli jakieś 3 dni i kuźwa wprowadzę się nie 3 grudnia tylko 3 stycznia 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Wróciłam Łasice 😁 Aga kafinka nie kuś bo jak będę w maju w Polsce to przyjadę specjalnie na ten tort 😁 Była znajoma na kawie 😉 Kurcze Laski odkurzyłam całe mieszkanie i ledwo siedzę bo plecy bolą 🤨

Piękna ja nie rzucam słów na wiatr 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny ale mnie nosi 😠 mm został po pracy na piwko z kolegą co wrócił z zagranicy, miał być krótko ok, a ja od 19 nie mam z nim żadnego kontaktu ani jeden ani drugi telefon niedostępny, a jakbym ku*** zaczęła teraz rodzić, ale jestem wściekła ale mu głowe zmyje 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze Dziewczyny obiecam, że do tych co będę mieć blisko to w maju Was poodwiedzam na serio 🙂 Bo raczej przyjadę wtedy do Polski na dłużej a więc będę mieć czas na jeżdżenie w gościnę i przyjmowanie gości 🙂 🙂 Aguś my jak się w kwietniu przeprowadzaliśmy z drugiego piętra na pierwsze w tej samej kamienicy to zajęło nam to prawie 2 tygodnia hahaha 🤪 Oboje pracowaliśmy i na prawdę nie było czasu a klamotów tyle do przeniesienia, że głowa bolała od nadmiaru !! 🙃 😮 I jeszcze sami mały remont robiliśmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
dziewczyny ale mnie nosi 😠 mm został po pracy na piwko z kolegą co wrócił z zagranicy, miał być krótko ok, a ja od 19 nie mam z nim żadnego kontaktu ani jeden ani drugi telefon niedostępny, a jakbym ku*** zaczęła teraz rodzić, ale jestem wściekła ale mu głowe zmyje 😠


Bij go 😁

ja go bić nie bede, ja mu tylko jasno powiem co myśle o takim szczeniackim zachowaniu i że ku*** mam dość tych jego kolegów co ku*** nie wiedzą że ma żona i to do tego w ciązy, a mój mąż też dupa zamiast powiedzieć, że no słuchaj miło z twojej strony że mnie zapraszasz ale nas już jest dwoje i ja żony samej nie zostawie w domu a sam nie pójde się bawić, ale nie bo on ku*** na to nie wpadnie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
dziewczyny ale mnie nosi 😠 mm został po pracy na piwko z kolegą co wrócił z zagranicy, miał być krótko ok, a ja od 19 nie mam z nim żadnego kontaktu ani jeden ani drugi telefon niedostępny, a jakbym ku*** zaczęła teraz rodzić, ale jestem wściekła ale mu głowe zmyje 😠


Bij go 😁

ja go bić nie bede, ja mu tylko jasno powiem co myśle o takim szczeniackim zachowaniu i że ku*** mam dość tych jego kolegów co ku*** nie wiedzą że ma żona i to do tego w ciązy, a mój mąż też dupa zamiast powiedzieć, że no słuchaj miło z twojej strony że mnie zapraszasz ale nas już jest dwoje i ja żony samej nie zostawie w domu a sam nie pójde się bawić, ale nie bo on ku*** na to nie wpadnie 😠


No to typowy facet...mój mnie wczoraj wkórzał dziś już lepiej,a jak te gówniane piździelstwo mi spadło na noge to moment do mnie dobiegł 🙂

u mnie bedzie dzisiaj wojna on sie obrazi i nie bedzie odzywał bo będzie uważał zę jak zwykle przesadzam i że sie czepiam i ze wszytsko jest ok tylko ja coś sobie ubzdurałam, przetrzymam go do jutra to jutro stwierdzi że miałam troche racji 😠 oj nie pamiętam żeby mnie tak kiedyś wkurzył
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...