Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Aga Mini zielony w kwiatki zdecydowanie to był Twój pierwszy wybór i na pewno będziesz z niego zadowolona 😉 Nina no to masz trochę więcej ode mnie bo ja mam 110 cm 🙂 Ślicznie wyglądasz. Powinnaś się cieszyć, że nie utyłaś cała tylko brzuszek 😉


Myślisz Kasia że najlepiej jak wybiore ten zielony?


Mi też ten zielony się bardziej podoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
http://cgi.ebay.co.uk/New-Pram-Set-and-Pillowcase-White-Pink-Motif-/130415909700?pt=UK_Baby_BabyTravel_Pushchairs_GL&hash=item1e5d64db44

Chodzi mi o coś takiego. Częścią nakrywa się dziecko a część wychodzi na narzutę na wózek i go rozświetla 🙂 Sama myślę o zakupie czegoś takiego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi się podoba bardziej ten jagodowy i to zdecydowanie 🤪 Ja w tym kolorze zamierzam kupić spacerówkę na wiosnę bo mam niby trzy funkcyjny wózek na teraz ale spodobał mi się ten kolor i muszę kupić tą spacerówkę później 🙂 Co do koloru czarnego o którym wspomniałyście to czemu nie? 😉 Ale dla chłopca to chyba ze kwiatków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Hej jestem 🤪 Cieszycie się 😁 😁 😁 😁
Ja jakbym miała chłopczyka to kupiłabym czarny wózek - podobają mi się bardzo. I nie widać na nim brudu ha ha ha ha
A ja myślę o tym wózku http://images50.fotosik.pl/342/d6a3c184375c98f7.jpg

A Tomekowi podoba się ten http://www.raf-pol.com.pl/aukcja/foto/firma/FENIX/fenix23.jpg


Gosia ten drugi to jest ten co mój mąż chce,pół roku go prosiłam o niego a jak mu się spodobał to dziś zmieniłam zdanie tylko ja go chce w wersji 3w1


Wiem Aga jakiś czas temu nam pokazywałaś ten w kwiatki 🙂
A ja mam fotelik nowy od koleżanki - więc kupuję 2 w 1 , tylko chyba kupię ten zielono - czarny bez kwiatów 🤪 . A tak w ogóle to jest problem z kupnem wózka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Aga Mini zielony w kwiatki zdecydowanie to był Twój pierwszy wybór i na pewno będziesz z niego zadowolona 😉 Nina no to masz trochę więcej ode mnie bo ja mam 110 cm 🙂 Ślicznie wyglądasz. Powinnaś się cieszyć, że nie utyłaś cała tylko brzuszek 😉


Myślisz Kasia że najlepiej jak wybiore ten zielony?


Oczywiście Aguś. Pierwszy wybór jest najlepszy 😉 Nie będziesz żałować 😉 Ten Coneco jest chwalony jako funkcjonalny, ale pierwszy wybór jest najbardziej trafny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Tutaj fajniej widać 🙂 🙂
http://cgi.ebay.co.uk/New-Pram-Set-and-Pillowcase-WHITE-NAVY-MOTIF-/130453046028?pt=UK_Baby_BabyTravel_Pushchairs_GL&hash=item1e5f9b830c


Super ten komplecik do wózeczka 🙂


Ehh a ja nie lubię takich falbanek ... 🤢 Zależy od gustu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Tutaj fajniej widać 🙂 🙂
http://cgi.ebay.co.uk/New-Pram-Set-and-Pillowcase-WHITE-NAVY-MOTIF-/130453046028?pt=UK_Baby_BabyTravel_Pushchairs_GL&hash=item1e5f9b830c


Super ten komplecik do wózeczka 🙂


Ehh a ja nie lubię takich falbanek ... 🤢 Zależy od gustu 🙂


Oczywiście każdemu podoba się co innego jakby wszystkim się jedno podobało to wyobraźcie sobie ile tylko artykułów do kupna było by na świecie haha 🤪 Tutaj w Anglii każdy wózek jest tym nakryty i na początku mi się to nie widziało, ale jak się widzi kilknaście wózków tym nakrytych to się człowiek przekonuje i teraz nawet mi się to podoba. Wiadomo co kraj to obyczaj 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mrowka1990 napisał(a):
falbanki owszem ale moim zdaniem na pewno nie dla chłopca, mąż by mi marudził 🙂

Ha ha ha wybredny ten Twój mąż Iwonka 😁 Mój nic się nie odzywa bo gówno się zna ha ha ha Dlatego jak pisałam co kraj to obyczaj tutaj nawet chłopcy mają te falbaneczki tylko, że właśnie z zielenią, niebieskim albo czarnymi wstawkami a dziewczynki wiadomo róż 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Aduś napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Ada ruszaj do porodu bo ja czekam do niedzieli lub środy 😁


no widzisz...nic nie skutkuje 😞


A pobiegaj po schodach 😁wypił pepsi,lub sok grejfrutowy ale gorzki świeży 😁


piję colę,schodów mam dość,okna umyłam 2 godz temu 😁....a dlaczego sok z grejpfrutów?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
falbanki owszem ale moim zdaniem na pewno nie dla chłopca, mąż by mi marudził 🙂

Ha ha ha wybredny ten Twój mąż Iwonka 😁 Mój nic się nie odzywa bo gówno się zna ha ha ha Dlatego jak pisałam co kraj to obyczaj tutaj nawet chłopcy mają te falbaneczki tylko, że właśnie z zielenią, niebieskim albo czarnymi wstawkami a dziewczynki wiadomo róż 🙂


Nom, jest wybredny, bo to jego synuś będzie, jego duma 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Na początku nam lekarz powiedział, że będzie dziewczynka, a jak się okazało na 100% że chłopczyk to z dumy wszystkim się chwalił 😉 😉 😉
Druga ma być córeczka 🙂 🙂 🙂 🙂
Ooooooo.... a mój synuś ma czkawkę 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Kasia to masz dobrze że twój mąż dał Ci wolna rękę do zakupów , mój natomiast nie pozwala mi nic kupić gez niego ha ha ha ha . On musi uczestniczyć w zakupach he he he he


Gosia mój też uczestniczy nawet w wyborze butelek 🤪 przez co jedna szmata powiedziała że się sramy z tym dzieckiem jak bym pierwszy raz była w ciąży! 😠


Było jej za to odwinąć, mnie to wkurwiają tacy ludzie, którzy komentują innych, a co im do tego 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój był ze mną tylko raz na zakupach po wanienkę i pojechał sam po łóżeczko a resztę ja kupowałam sama. Ale wiecie ja muszę nawet męża ubierać bo zero gustu a poza tym on by mógł mieć jedną parę spodni i jedną bluzkę 🤨 A więc co tu marzyć, że umiał wybierać ciuszki dla dziecka i inne pierdołki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Mój był ze mną tylko raz na zakupach po wanienkę i pojechał sam po łóżeczko a resztę ja kupowałam sama. Ale wiecie ja muszę nawet męża ubierać bo zero gustu a poza tym on by mógł mieć jedną parę spodni i jedną bluzkę 🤨 A więc co tu marzyć, że umiał wybierać ciuszki dla dziecka i inne pierdołki 😁


Mój ze mną wszystko wybiera, ale samemu bym mu też wybrać nie pozwoliła 🙂
Ciuchy też ze mną kupuję, bo wcześniej ubierał się jakby miał kilka lat więcej, więc teraz mu pomagam, ale już mu się gust wyrobił na lepszy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...