Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Mini Ciebie przede wszystkim !!!! Jeszcze nie zjem przed wyjazdem obiadu żeby zjeść jak najwięcej u Ciebie 😁 😜


ach ty mnie koffasz 😁 🤪


No baaaa 😉 Ale tu cisza znów !!! 🤪 🙃 😮 Ale Wy wszystkie to lodziary tylko ja i Mini takie porządne i siedzimy na brzuszku ie wyłamujemy się 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂 to co która rodzi, która urodziła? Ja wczoraj miałąm taki syf w domu przez te dzrzwi i okna i tak zimno ale już jest zrobione teraz to juz z górki remont pójdzie chociaż reszta pewnie po narodzinach Dominika. Nina ale masz duży brzuch a nogi jak patyczki 😆 ja wózek zamówiłam wczoraj ten http://www.tutek.pl/produkt,28,CAMARO_C4_ZIELONY_+_CZARNY plus do tego fotelik(można wpiąć na stelaż) i zamówiłam zielono czarny jednak wózek hehe
Ok ide myć gary bo od wczoraj mam taki sajgonjeszcze w kuchni, że masakra. Bo jeszcze opijali drzwi, żeby z futryn nie wypadły hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Kropeczek napisał(a):
No właśnie ja też już się masakrycznie czuję 😞 wszystko mnie boli i coraz bardziej stresuje te czekanie 😞 I Aguś uwierz mi aby dzidzia była zdrowa to z miłą chęcią mogę się wpychać przed Tobą 🙂


Ta końcówka jest dobijająca 😞

hehe ja juz wiem co mam zrobic zeby sie popieszyc ale co z tego jak najpierw wyzdrowiec musze a wcale sie nie poprawia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kropeczek napisał(a):
to podziel się swoim odkryciem 😁
Tylko nie sex bo mąż nie będzie wywoływaczem porodu swojej córki - Aga to przez ciebie to ty to kiedyś napisałaś na forum ja głupia przeczytałam mu a teraz chodzi i tak gada 😁 😁 😁

nie słuchasz uwaznie Mini - sok grejfrutowy 🤪
ale serio to mi i jedna i druga gin powiedziała ze teraz szyjka miekka podatna, troche wysiłu i nie powinno byc problemu, jak wyzdrowieje toi od niedzieli zaczynam spacery i daje sobie tydzien 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja teraz będę u rodziców to sobie pospaceruję po schodach w to i z powrotem... 😁 😁 😁
A tak naprawdę jak ma być tak będzie na mnie nic nie działało jak byłam z Ewcią w ciąży a lekarz twierdził że do terminu nie donoszę 🙂 powiedział że po 15 czerwca urodzę a urodziłam 13 lipca 😁 teraz też mi mówił że długo w domu nie posiedzę że w ciągu tygodnia powinnam urodzić do wtorku mam jeszcze czas.... 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...